PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet Fuar Çekilişi Sonuçları Açıklandı

admin
09 Nisan 2014, 12:33
Moto Bike Expo motosiklet fuarını ziyaret edenler motosiklet ve bisiklet kazanmak için çekilişe katılmışlardı. Çekiliş kuponlarını doldurup fuar alanındaki çekiliş sandığına atan 43.700 kişi arasında yapılan kura çekimiyle Ducati, KTM motor ve bisiklet kazanan talihliler belli oldu.

Ducati Monster 696 kazanan talihli: Hatice Can Öziç
Ducati Monster 696 yedek talihli: Ali Kerimoğlu

KTM 390 Duke kazanan talihli: Ali Sezer
KTM 390 Duke yedek talihli: Volkan Yaldız

Bianchi Sauk Ultegra bisiklet kazanan talihli: Fatma Rüçhan Akman
Bianchi Sauk Ultegra bisiklet yedek talihli: Aytaç Kaya

Ghost SE 8000 bisiklet kazanan talihli: Necati Kızmaz
Ghost SE 8000 bisiklet yedek talihli: Görkem Kol

Lapierre Road Audacio bisiklet kazanan talihli: Cüneyt Kocaman
Lapierre Road Audacio bisiklet yedek talihli: Büşra Ünsal

Carraro CR-X 2012 bisiklet kazanan talihli: Hasan Tetik
Carraro CR-X 2012 bisiklet yedek talihli: Alpaslan Erer

Lucas
09 Nisan 2014, 12:41
Hatice'ye bakma neticeye bak :)
Hayırlı olsun, tebrikler.

aranel
09 Nisan 2014, 12:44
Yedek gelceğine hiç gelmesin daha iyi arkadaş. Gerilime değmez.

çağın
09 Nisan 2014, 12:47
Oy atar gibi heyecanlıydım oysa, sonuç gene hüsran... Koca fuar, insan hiç değilse 43.700 katılımcıya bir teselli ikramiyesi verseydi iiiidi...

Ducati yi kazanan baya popüler olacak herhalde, KTM kazananı kıskandım resmen...

tr_select
09 Nisan 2014, 12:48
Yedek gelceğine hiç gelmesin daha iyi arkadaş. Gerilime değmez.

Asıl talihliyi ortadan kaldırıp motor sahibi olabilir aslında :sunny::pl:

caneroz
09 Nisan 2014, 12:51
Türkiye'nin en şanslı insanları bunlar demek ki :P

Oguz7734
09 Nisan 2014, 12:58
Gene Bize Babaeski :salut:

ShockWave
09 Nisan 2014, 13:05
zaten imkansız gibi birşeydi çıkması orda gözümün önünde adam 35 taneye yakın çekılıs formu doldurdu kendı adına durum böyle olunca ne yapılan cekilişin değeri kalıyo nede önemi neyse iyi günlerde kullansınlar layıkıyla bir çekiliş değildi buda bilinsin :)

yenimsin
09 Nisan 2014, 15:21
sonuç itibariyle şanş işinden gelen şeyin nereye gidecegi belli :D para yatırmadık iyiki yoksa hiç adil bir çekiliş değil tabikide

kemboo
09 Nisan 2014, 16:49
valla çok kıskandım bugün moralimi bozdu bu haber

MotojeN
09 Nisan 2014, 17:22
Bir kadının kazanmasına sevindim :D

Reşit
09 Nisan 2014, 18:17
Sene 2009, fuarda BMW Rider akademinin seminerine katıldım. Bir saat teori eğitimi sonunda çekiliş yaptılar. Katılımcı sayısı 18, hediye sayısı 10. Hediye de akademi'de eğitim. Sonuç bana çıkmadı. %50 den fazla şansımın olduğu yerde çıkmıyorsa buraya umut bağlamak saçmalıktır. Bu fuarda sembolik olarak bir bilet atmıştım ama ona da gerek yoktu aslında :)

xanka
09 Nisan 2014, 18:25
Sene 2009, fuarda BMW Rider akademinin seminerine katıldım. Bir saat teori eğitimi sonunda çekiliş yaptılar. Katılımcı sayısı 18, hediye sayısı 10. Hediye de akademi'de eğitim. Sonuç bana çıkmadı. %50 den fazla şansımın olduğu yerde çıkmıyorsa buraya umut bağlamak saçmalıktır. Bu fuarda sembolik olarak bir bilet atmıştım ama ona da gerek yoktu aslında :)

Gecen Bilgi unide sana cikti cekilis gordum seni :D

ertoros
09 Nisan 2014, 18:37
adım atsam yollar biter . gül diksem diken biter. geçen gün denize gittik 'kurumuş':pr::salut::queen:

mete_han
09 Nisan 2014, 19:05
kızcağız tesadüfen fuara geldi muhtemelen satıp parayı babasına verir..hayırlı evlad...:P

bizdeki talih bu işte...

mgokhan57
09 Nisan 2014, 19:10
Aaah ah, bans KTM çıkarsa otobüsle nasıl getiririm, satsam hangi motoru alırım hep planlamıştım :(

Sinan Aksu
09 Nisan 2014, 19:16
Yedek talihli ney?

Wiking
09 Nisan 2014, 19:22
Yedek talihli ney?

Asıl talihliden haber alınamazsa o kazanacak.Böyle galiba.:silent:

Macit250
10 Nisan 2014, 04:09
Yedek talihli kimse ducati için bana ulaşsın hain planlarım var :queen:

bikerboi
10 Nisan 2014, 04:46
Bu çekilişlerle kazanılan veya promosyon araçların vergilerinin kazanan tarafından ödendiği doğru mu? Hatta yedek talihlileri bildiğim kadarıyla o sebeple seçiyorlar. Bir haber vardı bundan birkaç sene önce bir talihli magnum dondurmadan lamborghini otomobil kazanıyor ancak vergilerini ödeyemediği için ödül yedek talihlilerden birine geçiyor. Eğer öyleyse monster'ın vergisi bir şekilde ödenir de lombonun vergisi (kdv+ötv) zaten küçük çaplı bir galeri kuracak kadardır.

mezit
10 Nisan 2014, 09:03
Fuara gittim ama bana cikmiycagi kesin oldugu icin kafa rahatti :)

devilcerkez
10 Nisan 2014, 11:29
Arkadaşlar Merhaba

Yedek talihli olarak herkesi selamlıyorum. 7 Yıl oldu bu sene çıktı o da yedek :)

4 Yıl önce de sıramı arkadaşıma verdiydim Shell stantında ve ona da scooter çıkmıştı. :)

erkanzdemir
10 Nisan 2014, 22:42
Volkan bey yedekte olsa yinede hayırlı olsun.
Asıl talihliler telefonla bilgi verilecek diye bir şey okumuştum görmeseler ilgilenmeseler bile doğru telefon numarası varsa bilgilendirilecekler.
Tüm talihlileri tamamen konunun dışında tutarak şunu belirtmek istiyorum; Fuarın çok kalabalık olmasından herkes şikayet etmiştir benim gibi birde Fuarda Motora bakmak isterken, layn gel şu (Affedersiniz)karıya bak gel fotoğrafını çekelim diyenler vardı umut ediyorum talihlilerden birinin bunların olmamalarıdır. Onun dışında ne şekilde orada ise arkadaş vasıtası veya fuar mı bir gidip bakalım diyen bile olsalar hayrını görsünler inşallah.

devilcerkez
10 Nisan 2014, 22:56
Erkan Hocam inşallah bana da dediğiniz gibi nasip olur. Bedava ne var diye fuara gelenler vard onlara çıkmamıştır umarım.

Bu sene fuar rekor kırdı. 104 bin kişi ziyaret etti. Bu nedenle diğer organizatör firmalardan biri nisana gün verdi 4 günlük fuar için. Fakat bu firma bizi 3 yıl önce yari yolda birakan firma ve yedek parça üzerine ağırlık vereceklermis. Hayırlısı olsun artık.

cool113
10 Nisan 2014, 22:58
kazananlara hayırlı olsun. iyi günlerde kullansınlar.

CEM.
10 Nisan 2014, 23:06
Volkan merhabalar ben cem.

Seninle fuarda rusya gezisi icin konusmustuk.

Senin adina cok sevindim :) buda bir basari :)

Samsun motosiklet klubunede selamlarr

dolphin_star
11 Nisan 2014, 16:45
o bayan arkadaştan uyğun fiyata monster i satın alabilirim:) ben hayalime kavuşurum onunda hem cebine para girer hemde bi avcı tarafından (monster) avlanmamış olur:mrgreen: