PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Serviside böyle yaparsa biz ne yapacaz

ZamboKage
08 Nisan 2014, 00:23
Merhaba abilerim ben malum 16.5 yaşımdayim ne yazıkkı ehliyete 1 sene var ve bende o zamana kadar elektirikli bisiklet ile takılıyorum alalı 2 sene oldu ve memnunum taki servisine getirene kadar. Motorumu bıraktım yarın alırım dedim ve gelince ne göriyim aynam kırılmış arka yolcu ayaklıgı kırılmış ön fren maneti çatlamış dedim abi bu motor burda kaza yapmış dedi bizmi yaptık "lan" kazayı dedi. Abi dedim ne diyorsun bu motor sağlamdı dedim la s....git dedi tamam dedim. 10 dakka sonra sanayici aile dostu ile geldim adam aile dostumuzun üstüne yürüyünce ufak bir kavga çıktı ne yazıkki... adam alltarafı 1 ayna yolcu ayaklığını değiştirecek zaten kendi hatası zaten servisi ne kadar tutabilirki motorun servisi bunu yaparsa biz ne yapalım artık servis böyle yapıyorsa demekki başka yere götürsek motoru komple sökecekler demekii. KİMSENİN İÇİNDE İNSANLIK KALMAMIŞ...

Saygılarımla

Baraza
08 Nisan 2014, 00:24
Gereken cevabı tüm tanıdıklarını toplayarak verebilirdin suç sende :)

sinadra
08 Nisan 2014, 00:25
senin motoru gün boyunca kullanmışlar parça almaya bilmem nereye sonra kaza ypamışlar hepsi yapıyor bunu geçmiş olsun degmez 200 lirada olsa parça ama böyle insanlar var işte ne yapcan

ectuna
08 Nisan 2014, 00:26
bari neresi ne servisi yaz da diğer dostlar oradan uzak dursun

shooter1
08 Nisan 2014, 00:29
benim bir huyum servise motor bıraktığımda benzin çoğunlukla az olur ve kaç km de olduğunu unutmam :)

mertoreis
08 Nisan 2014, 00:49
Sanırım sizde muğla/milastaydınız bir kere denk gelmiştiniz sanırsam motorunuz kırmızıydı bahsettiğiniz yer ÖNDER MOTOR ' mu ? Çünkü elektirikli bisiklet servisi bir tek o var.