PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul/Sefaköy'e işi düşeni çay içmeye beklerim + FUAR BULUŞMASI

Motorcu Abi
07 Nisan 2014, 21:24
Az önce kardeşimiz Çanakkale'ye gelenler ile tanışmak istemişti. Bende İstanbul'a gelenlerle tanışmak isterim diyecektim ama İstanbul bildiğiniz üzere yüz ölçümü çok büyük bir şehir :mrgreen::mrgreen:
İstanbul/Sefaköyde oturuyorum. Günün her saati işi düşen olursa yada tanışmak isteyen olursa çekinmeden arayabilir :cat:
Numaram 0531 884 4183
İsmim Ahmet
Yaşım 18

Başka konu açmak istemiyorum bu konudan haber vereyim dedim :)
Ben aranıza yeni katıldım. Bundan bir önceki fuara gittim ama forumdan hiç kimseye rastlamadım. Nisan ayındaki fuarda toplanma olacaksa mutlaka haber verin sizin gibi insanlarla tanışmak isterim :)

Rocknrolla
07 Nisan 2014, 21:48
Nisanda fuarmı var

Motorcu Abi
07 Nisan 2014, 21:50
Nisanda fuarmı var
Yanlış hatırlamıyorsam ayın 23-24-25-26-27'sinde rakip firma İstanbul Fuar Merkezin'de başka bir fuar yapacakmış.
Motordelisinin yalancısıyım :mrgreen:

sarıderler
07 Nisan 2014, 22:32
Avcılarda oturuyorum motorum yok ama alıcam ehliyete yazıldım yakınız musait olursan sende birgün cay icmek iyi olur

Motorcu Abi
07 Nisan 2014, 22:42
Avcılarda oturuyorum motorum yok ama alıcam ehliyete yazıldım yakınız musait olursan sende birgün cay icmek iyi olur

Avcılar tarafına uğradığımda mesaj atarım :cat:

Sinan Er
07 Nisan 2014, 23:03
Bundan bir önceki fuara gittim ama forumdan hiç kimseye rastlamadım. Nisan ayındaki fuarda toplanma olacaksa mutlaka haber verin sizin gibi insanlarla tanışmak isterim :)

Fuarda raslamaman normal. Motosiklet.net olarak para getirmeyen faailetlere karşıyız. Helede para götürecekse motosiklet fuarına bile katılmayız.