PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk motor :) Bakınız.

ataheart1
07 Nisan 2014, 03:43
Merhabalar motosiklet tutkunları.Birşey sormak için konu açıyorum.Perşembe günü Cb125ace ilk motorumu aldım.İyi güzel kullanmayı öğrendim vitesleri falan sıkıntı yapmıyorum artık.Salı günüde Sigorta plaka ruhsat işleriyle uğraşıcam.Size sorduğum soru şu böyle bi motora Bu işlemler kaça patlar yakın zamanda yapanlar veya bilenler varsa benide bilgilendirsinler.Evden çıkarken kaç para almam gerekiyor cebime.Herkese iyi geceler...

tr_select
07 Nisan 2014, 03:57
Her şey dahil 400 civarları.

Not: sigorta bulunduğun şehir/yaş durumuna göre 100-300 civarları çıkacaktır.

Baktım, yorumumu yazdım ve bunun içinde konumu açılır arkadaş diyip çıkıyorum.

ataheart1
07 Nisan 2014, 04:01
Teşekkür ettim.Sadece bilgi alıyorum.Araştırma halindeyim işte.

Macit250
07 Nisan 2014, 04:28
07 nisan zamanlama manidar:mrgreen:

tr_select
07 Nisan 2014, 04:37
Teşekkür ettim.Sadece bilgi alıyorum.Araştırma halindeyim işte.

google.com'a yazdığınızda zilyon tane dökümana ulaşabiliyorsunuz :) Geçen sene ile bu zaman arasında fiyatlarda çok büyük değişikler olmadı. 3-5 arttı o kadar. Biraz araştırma yaparsanız işin incelikleri vardır, onlarıda öğrenebilirsiniz.

İyi geceler.

ataheart1
07 Nisan 2014, 04:48
Tabi artık zaten bakmaktan bayıntı geldi :D.Çünki hepsine baktım kafamda yani bi fiyat oluştu,birde sigorta şirketi arıyorum malum herkese uçuk fiyatlar istiyorlarmış.

tr_select
07 Nisan 2014, 05:32
Sigorta için bütün şirketlerden teklif alın. Birisi 400 derken diğerinin teklifi 100Tl gibi bir fiyat olabiliyor. Axa sigorta için genel olarak ucuz diyorlar ama siz yinede araştırın.