PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : buyrun 30 dakikada kapınızda servisinin kötü ve acı sonu

cb1000r
06 Nisan 2014, 12:25
http://www.ajansmanisa.com/322103-haber-siparis-edilen-pizzayi-yetistirmek-isterken-oldu

5 kuruş fazla kazanmak için yapılanlara bakın 5 kuruş fazla kazanmak bu ölen kardeşimizden daha değerli demek ki!...
Allah kalanlarına sabır versin.

Sosyete59
06 Nisan 2014, 12:36
allah rahmet eylesin gerçekten kötü bişey ama ben motor kullanmama rağmen onlardan çekiniyorum çok hızlı kullanıyorlar

suato21
06 Nisan 2014, 12:41
Sokaktan aniden çıkan kamyonet,Allah belanızı versin..Gençecik bir can,yitip gitti..

agrasiwe
06 Nisan 2014, 12:43
Allah rahmet eylesin, kask gören oldu mu ?

ENİGMA
06 Nisan 2014, 12:44
Bende bu iste calismayi dusunuyorum ama . . .

cb1000r
06 Nisan 2014, 12:53
birilerinin bu kötü sonlara dur demesi lazım ama kimse o motora binen çocuğun hayatını düşünmüyor sadece gelecek 3-5 fazla kuruşun hesabını yapıyor.

Serk21
06 Nisan 2014, 12:57
Arkada "A2 ehliyetli eleman araniyor" yaziyor.. daha cok eleman lazim ölenlerin yerine koymak için.
kaç tane suçlu var? Ökuz gibi yola firlayan adam? Yada 62 yasinda adamin trafikte dolanmasina koşulsuz izin veren devlet? Teslimat icin sure koyan şirket? Bunu bilerek o firmalardan sipariş veren insan? Maaşindan kesilmedigi halde canı pahasına acele eden kurye? Bence tek bir suclu yok,bu ekip işi.. organize cinayet.

shooter1
06 Nisan 2014, 13:57
ben de manisalıyım kask takan pizzacı tek tük millet siyah gözlük takıp kaskı kenarıda tutuyorlar Allah rahmet eylesin

enxdesign
06 Nisan 2014, 14:09
Burda ölüme sebep olan şey pizza mı? Yoksa motorcunun kask takmadan motosiklet sürmesi mi?

Sepetçioğlu
06 Nisan 2014, 14:12
Allah rahmet eylesin, çok üzücü bir durum.
Ailesine sabır versin.
Ne desek boş!

İronMMachine
06 Nisan 2014, 18:59
Allah rahmet eylesin, Rabim geride kalanlarına sabır versin. Bu olay üzücü ama ekmek parası kazanmak için kullanan arkadaşlar için ibretlik olay hiç bir ekmek parası candan daha önemli değildir arkadaşlar 3 kuruş fazla kazanmak için dikkatsizce hızınızı arttırmayın kontrolsüz hız yapmaktansa dikkatli temkinli gitmek daha iyidir. işyeri için çalışan gelir gider ailenizi geride bırakacaklarınızı düşünüp öyle asılın gaza.!

doraemon
06 Nisan 2014, 19:10
Motosikletli kazaya karışan oto,kamyonet sürücülerinin suçunu kasten adam öldürme kapsamına alınması lazım. O zaman motosikletler bir anda herkese görünür olur. Kapkaç, gasp kapsamına girip mobese sistemine geçilince, hergün haberlerin baş köşesinde olan kapkaç haberleri biranda ortadan kayboldu.

Bunlar çok zor işler değil, siyasilerin alayının ... olduğunun göstergesi. A,B,C partisinin hiçbirinin bu ve bunun gibi birçok işe el atmak yerine birbirlerini yemekle meşgül olmasından kaynaklanıyor. Maaşları da vefat eden vatandaş gibi garibanlardan alınan vergilerle ödeniyor.

linkinpark20
06 Nisan 2014, 19:12
Motosikletli kazaya karışan oto,kamyonet sürücülerinin suçunu kasten adam öldürme kapsamına alınması lazım. O zaman bir anda herkese görünür olur. Kapkaç, gasp kapsamına girip mobese sistemine geçilince, hergün haberlerin baş köşesinde olan gasp haberleri biranda ortadan kayboldu.

Bunlar çok zor işler değil, siyasilerin alayının ... olduğunun göstergesi. A,B,C partisinin hiçbirinin bu ve bunun gibi birçok işe el atmak yerine birbirlerini yemekle meşgül olmasından kaynaklanıyor. Maaşları da vefat eden vatandaş gibi garibanlardan alınan vergilerle ödeniyor.
Kesinlikle katılıyorum ayrıca ek olarak devlet istese motosiklet hırsızlığını da çok kısa bir süre içinde bitirir.

doraemon
06 Nisan 2014, 19:19
Kesinlikle katılıyorum ayrıca ek olarak devlet istese motosiklet hırsızlığını da çok kısa bir süre içinde bitirir.

Eskiden cep telefon hırsızlığı da çok yaygındı, artık eskisi kadar var mı bilmiyorum. Adamın elinden alıp kaçıyorlardı. O dereceydi.

Kapkaç da aynı seçilde, çantayı bırakmayan kadınları sürükleyerek hastanelik ediyorlardı. Kırmızı ışıkta camı kırıp çanta çalıyorlardı. vs

Devlet motosikletin o kadar uzağındaki, kask bile bir sanatçının ölümünden sonra zorunlu hale geldi. Malesef Ünlü ya da devlet mensublarının yakınlarına birşeyler olması lazım bu ülkede bazı şeylerin ilerlemesi için.

caneroz
06 Nisan 2014, 19:30
Abi pizzacıda çalışanlara kaç paralık kask verirler sanki

doraemon
07 Nisan 2014, 05:21
Abi pizzacıda çalışanlara kaç paralık kask verirler sanki

Malesef çoğu kasksız kullanıyor.

İhtiyarbebe
07 Nisan 2014, 08:29
Kutudaki yazı manidar olmuş..

A2 Ehliyetli Kurban Aranıyor

dionysos06
07 Nisan 2014, 08:56
Ben bu 30 dakika muhabbetini barkin abinin programinda duyduktan sonra tamamen pizza olayindan vaz gectim. Elimden gelen bu oldugu icin tepkimi boyle koydum...

MNS-FZ6
07 Nisan 2014, 10:08
Allah rahmet eylesin. Yok paraya çalıştırıp motosikleti seven çoluk çocuğun altına veriyorlar motoru sonuç kaçınılmaz oluyor. Eve bu güne kadar hiç sipariş vermedim bu haberden sonra da hiç vermem herhalde. Allah korusun ben gider alırım.

cbfhastası
08 Nisan 2014, 01:17
ŞAHSEN BEN DOMİNOSTA MOTOKURYEYİM BİLDİĞİNİZ ÜZERE 30 DK OLAYI VAR Kİ İNSANLAR O KADAR BEDAVA MERAKLISI Kİ 31. DAKKADA GÖTÜR ÜCRETSİZ İSTİYOR BENİM GÜNLÜK VERDİĞİM PARA DÜKKANA 650 700 LİRA İKEN ALDIĞIM NET MAAŞ 900 TL 1 GÜNDE MAAŞ ÇIKARIYOLAR NİE HERKEZ 30. DAKKADA PİZZAYI ALSIN ELİNE DE ELEMANIN S..KLEYEN KİM NE HALDE GİTTİĞİMİZİ NELER YAPTIĞIMIZI İSTEMEYEREK DE OLSA HIZLI GİTMEMİZİN TEK SEBEBİ BU İNSANLAR DİCEK VE YAPÇAK BİŞEY YOK PATRONUN GÖZÜNDE ELEMAN ÖLDÜKTEN SONRA 3 GÜN YAŞAR HATIRLANIR 4.GÜN YENİSİ GELDİĞİNDE UNUTULUR GİDER

halilom
08 Nisan 2014, 01:38
ŞAHSEN BEN DOMİNOSTA MOTOKURYEYİM BİLDİĞİNİZ ÜZERE 30 DK OLAYI VAR Kİ İNSANLAR O KADAR BEDAVA MERAKLISI Kİ 31. DAKKADA GÖTÜR ÜCRETSİZ İSTİYOR BENİM GÜNLÜK VERDİĞİM PARA DÜKKANA 650 700 LİRA İKEN ALDIĞIM NET MAAŞ 900 TL 1 GÜNDE MAAŞ ÇIKARIYOLAR NİE HERKEZ 30. DAKKADA PİZZAYI ALSIN ELİNE DE ELEMANIN S..KLEYEN KİM NE HALDE GİTTİĞİMİZİ NELER YAPTIĞIMIZI İSTEMEYEREK DE OLSA HIZLI GİTMEMİZİN TEK SEBEBİ BU İNSANLAR DİCEK VE YAPÇAK BİŞEY YOK PATRONUN GÖZÜNDE ELEMAN ÖLDÜKTEN SONRA 3 GÜN YAŞAR HATIRLANIR 4.GÜN YENİSİ GELDİĞİNDE UNUTULUR GİDER

Pizza kavramı böyle ışte. Bu gavur yiyeceğini bir türlü sevemedim zaten.
Allah c.c. yardımcınız olsun kazasız günler ve lütfen yavaş gidin sokayim parasına size bişey olmasın..

elantronikçi
08 Nisan 2014, 02:05
Bende paketçiyim. Üzüldüm şimdi zaten 3 kuruş para kazanıyoruz. Hayatının baharında çok yazık olmuş. Tabi kask takmamasıda kendi hatası.

extrem_015
08 Nisan 2014, 03:08

Böyle konular çok üzücü Allah hepinize kolaylık versin ben kurye değilim ama motosiklet delisi olduğum için şehir içinde çok gezerim o kadar çok insan bile denmeyecek sürücüye rastlıyorum ki insanın çekip silahı hepsini indiresi geliyor::angry2:: trafiğe silahla çıksam her an katil olacak seviyeye geliyorum neredeyse o derece kaç kişiyle dalaştım ben bilirim döv söv döv söv bitmiyorlar her geçen gün çoğalıyorlar .......lar.

Aman arkadaşım çok geç olmadan ya başka bi işe geç yada bilemiyorum aşırı dikkatli davran kazasız sürüşler.

yürekçe
08 Nisan 2014, 09:43
Arkada "A2 ehliyetli eleman araniyor" yaziyor.. daha cok eleman lazim ölenlerin yerine koymak için.
kaç tane suçlu var? Ökuz gibi yola firlayan adam? Yada 62 yasinda adamin trafikte dolanmasina koşulsuz izin veren devlet? Teslimat icin sure koyan şirket? Bunu bilerek o firmalardan sipariş veren insan? Maaşindan kesilmedigi halde canı pahasına acele eden kurye? Bence tek bir suclu yok,bu ekip işi.. organize cinayet.

öyle...
cezası da 3-5 ay!

cbfhastası
11 Nisan 2014, 01:02
TEŞEKKÜR EDERİM BİZDE ARTIK OYLE YAPIYORUZ ZATEN TAKMIYORUZ PEK FAZLA PATRONUN LAFLARINI DUALARIN VE TEMENNİN İÇİN TEŞEKKÜRLER TEKRARDAN
Pizza kavramı böyle ışte. Bu gavur yiyeceğini bir türlü sevemedim zaten.
Allah c.c. yardımcınız olsun kazasız günler ve lütfen yavaş gidin sokayim parasına size bişey olmasın..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

Böyle konular çok üzücü Allah hepinize kolaylık versin ben kurye değilim ama motosiklet delisi olduğum için şehir içinde çok gezerim o kadar çok insan bile denmeyecek sürücüye rastlıyorum ki insanın çekip silahı hepsini indiresi geliyor::angry2:: trafiğe silahla çıksam her an katil olacak seviyeye geliyorum neredeyse o derece kaç kişiyle dalaştım ben bilirim döv söv döv söv bitmiyorlar her geçen gün çoğalıyorlar .......lar.

Aman arkadaşım çok geç olmadan ya başka bi işe geç yada bilemiyorum aşırı dikkatli davran kazasız sürüşler.

BENİM ÇALIŞTIĞIM MEVKİDE SÖYLEDİĞİNİZDEN O KADAR ÇOK VARKİ SAYMAYI UNUTURSUN MATEMATİĞİN YETMEZ BİR GÜN BUGUN HİÇ KÖTÜ SÜRÜCÜYE DENK GELMEDİM DESEM BİSKÜVİ DAĞITICAM O DERECE BİR ARALAR DÜŞÜNÜYORDUM SİLAH ALAYIM ÜSTÜMÜZDE YÜKLÜ PARA OLUYOR HIRSIZLIĞA KARŞI KORUNURUM DİYE DE ŞİMDİ TRAFİKTE SİLAH ALIRSAM HIRSIZDAN ÖNCE ÇOK SÜRÜCÜ ÖLÜR DİYE VAZGEÇTİM GERİ ALLAH İZİN VERİRSE MÜDÜRLÜĞE YÜKSELİCEM 3-5 AYA KADAR HAZIRLIKLARA SINAVLARA BAŞLADIM İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA BIRAKMAYI UMUT EDİYOR SİZE DE DUALARINIZ İYİ NİYETLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM

ALLAH TÜM MOTORCULARIMIZA KAZASIZ BELASIZ CEZASIZ KEYİFLİ SÜRÜŞLER NASİP ETSİN
SAYGILARIMLA..

siptar23
11 Nisan 2014, 01:04
Allah rahmet eğlesin, geride kalan acılı insanlara da sabır versin.

Bir firmanın yaptığı böyle saçma promosyonun bedavası bir gencin hayatına mal oldu, bugüne kadar pizza yemedim kazanmasın şeref...ler.

][K][LA][S][
11 Nisan 2014, 01:30
Arkadaşlar kardeşimiz kaskı yoktu bu arada ( KASK TAKMAYI İHMAL ETMİYELİM KASK CANDIR GERİSİ HEYACANDIR)

drsteel
11 Nisan 2014, 15:17
Yapılan hatalar
Maskesiz korumasız motora binmek
Cadde üzeri ara sokaklardan araç çıkabilir gibi bir ön yargı ile hereket etmeliydi
Sağ şeridin soluna yaklaşık gitmeli kamyonu görünce fren yapmayıp fazı açıp in sola geçip getmeliydi
Türkiye deke kasapları eğitemezsiniz siz bulunduğunuz kurtlar sofrasında yaşamak için tüm tedbirleri almanız gerek
İşe iidup geldiğim yıl dört şeritli oldukça sakın bir yol. Ama ismi lazım olmayan sürücüler 3 şeridi bırakıp tam sıfırından geçiyor p.