PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acemilik yeni başlangıçç :)

smhergn
06 Nisan 2014, 01:23
Merhabalar öncelikle herkeze hayırlı geceler iyi tatiller abilerim kardeşlerim motosiklet.net halkı 20 yaşındayım daha önce hiç motosikletim olmadı yeni motosiklet almak istiyorum uzun zamandır merağım var ama ne alacağım konusunda bir bilgim yok sizce yeni başlayan birisi hangi motosikletle başlamalı chopper tarzı motorlar ilgimi çekiyor mct 250 mesela önerileriniz nelerdir uzun oldu sanki yazı daha öncede buna benzer bir konu açmıştım ama bazı imkansızlıklardan dolayı bir kaç aylığına planlar suya düştü bütçem 2500-3000 tl arası bana zaman ayırdığınız için şimdiden teşekkür ederim

Sosyete59
06 Nisan 2014, 01:25
commuter tarzı motor alırsan şehir içinde sıkıntı çekmezsin yeni başlayanlar için genelde ybr cbf yada scooter öneriyolar :D

smhergn
06 Nisan 2014, 01:51
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-sym-bakimli-carbon-xs-125k-153466696/detay/ şu motor hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ? fiyat konusunda vs. vs. ?

Sado39
06 Nisan 2014, 01:52
Öncelikle ne olursa olsun motosiklet almadan önce ekipmanlarını tamamla. Bunlar tam ise Altın Elbiseli Adam (Barkın Bayoğlu) ın videolarını izlemenizi tavsiye ederim bu konuda sizi bayağı aydınlatacaktır. Umarım yardımcı olabilmişimdir he bu arada bana soracak olursanız commuter sınıfında küçük ccli bir motorla başlamanızı tavsiye ederim ben öyle yaptım şuan mutluyum, scooter çok basit gibi durabilir ama öyle değildir kişisel olarak düşüncem küçük lastik büyük olana nazaran daha hükmetmesi zor olabilir yeni başlayanlarda özellikle çukurlarda sıkıntı yaratabilir.

smhergn
06 Nisan 2014, 02:03
bütün ekipmanlarım hazır tek eksik motosiklet ama kararsızlık ve bilgisizlik işte ne alacağımı bilmiyorum örnek motor modellerini yazarsanız sevinirim

hasanrs
06 Nisan 2014, 02:36
İstanbulda zevkine bineceksen scooter al başın ağrımasın.