PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kursa yazıldım ekipmanları aldım son bir şey kaldı

Onur Ozdemir
04 Nisan 2014, 22:38
motor almak. Beyler hyosung250ra cbr250ra bindim cbr boyuma (1.87) küçük geldi ve komik durdu hyosung da hoşuma gidiyo ancak japon mu yoksa kore mi düşündürüyo. Ninjaya hiç binmedim işte ninjaya istanbulda nerde üstüne oturup deneyebilirim acaba ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:36 ----------

ve gittigim kursta kesinlikle uzak dur hyosungtan falan diyolar adamlar da bilgili sonuçta çok kafam karışık

hasanrs
04 Nisan 2014, 22:41
Hocam herkesi boşver mutlu olacağın motoru al

Onur Ozdemir
04 Nisan 2014, 22:44
Hocam herkesi boşver mutlu olacağın motoru al

ah hangisinde mutlu olcagımı bi bilsem usta :)

OFG
04 Nisan 2014, 22:48
Bende o 3 ü arasında kalmıştım :) sonra bir arkadaşla tanıştım hyosungu olan . Durmadan sanayiye götürüyordu :D gittim 2. el temiz bi ninja aldım. 1 kere sorun çıkartmadı ^^ Sesi arttı bi ara aha dedim patlıyo meğer yağ değişim zamanı gelmiş ^^
Tavsiye ederim üzmez.

Baraza
04 Nisan 2014, 22:48
Ninja bak hem şekil hem kalite tam aradığın bence ..

Onur Ozdemir
05 Nisan 2014, 10:24
peki arkadaşlar sele yüksekligi ninjayla cbr ın aynı. ninjaya da binmeden karar vermek istemiyorum, küçük kalmasın altımda istiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

Cevap verebilcek var mi.?

sinanteknik
05 Nisan 2014, 10:32
Hocam tabikide honda veya kawasaki hyo sana zarardan başka bişe degil satmaya kalksan elinde patlar zarar edersin..

Onur Ozdemir
06 Nisan 2014, 04:22
Ama usta yenilerinde o kadar problem cikarmiyomus. Sonucta alirsam 2013 alicam ve cok km yapmamis olcak

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:40 ----------

Konuyu uplayalim herkes gorsun :)

OFG
06 Nisan 2014, 04:31
Sokaktan birini çevir, hyosung u biliyormusun abi ? de .
Sonra honda yı kawa yı yamaha yı suziki yi sor. Bence bu bile yeterli :)
Pro yarışlarda derecesi olan bir abim aynen şunları dedi " hyosung kasası , tekerleri ergonomisi birkere içindeki motora uygun değil. Honda veya kawasaki ile kıyaslama gereği bile olmayan bir motor. Kötü motor değil ama bu ikisi ile karşılaştırmaya değecek bir motor da değil"
İsim de vereyim Ali Durmaz.
Motorumu aldıktan sonra sormuştum kendisine hyosung da düşündüğüm için.
Umarım doğru kararı verirsin :)