PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trafik magadasının söylediği laf

sevilesiadam
04 Nisan 2014, 18:55
Bugün sinyal kullanmadan şerit değiştiren birini ışıklarda yakaladım cama tıklattım camı açtı.

Konuşma bu şekilde oldu;
-Neden sinyal kullanmıyorsun kardeşim?
+Nereye gideceğim kimseyi ilgilendirmezde ondan.
:mrgreen:

diyecek söz bulamadım adama :queen:
Araç beyaz şahin. Modifiye falan yoktu düz şahin.

YouSuffer
04 Nisan 2014, 18:57
sınyal kolunu söküp arkadaşın eline verir(koyarsan avcunun içine) belki yardımcı olur

Tİme_shİft42
04 Nisan 2014, 18:58
Aynasına girişseydin :)

siptar23
04 Nisan 2014, 19:14
Şakak gibi :) komik adam:queen:

sahil
04 Nisan 2014, 19:33
o dangalağa ehliyet alması için psikolojik testine ok veren ...

lickup
04 Nisan 2014, 19:47
İyi csb yazıyorsun Allah için :mrgreen:

Güzel Şale
04 Nisan 2014, 19:50
Ülkemizde onun gibi dangalaklar maalesef çok. Ben de benzer durumu yaşamıştım. Cevap şöyleydi: "Yeğenim ben seni görüyorum zaten..."

sevilesiadam
04 Nisan 2014, 19:52
İyi csb yazıyorsun Allah için :mrgreen:

Evet abicim evet csb ne yazsam csb bugün debriyaja basarak vites yükselttim desem csb diyeceksiniz. Neye dayanarak bana yalancı deme hakkını buluyorsun?

merr
04 Nisan 2014, 19:55
Şimdi benim seni dövmemde polisi ilgilendirmez o zaman deseydin :)

yürekçe
04 Nisan 2014, 19:55
demek ki yeterince sevşilesiadam değilmişsin :P

caneroz
04 Nisan 2014, 20:52
O değil de adam sana trip atmış :mrgreen:

hayat2teker
04 Nisan 2014, 22:09
Durum şöyle olsaydı:

http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/22486713.jpg

Çok şey değişirdi...

shooter1
04 Nisan 2014, 22:24
sinyallerin hepsini kırıcaksın nasılsa kullanmıyor bizde bunun sinyaller kırılmış diyerek kendimizi daha hazır hissedicez

harleybaba
04 Nisan 2014, 23:04
Geçenlerde yağmurlu havada moronun teki tali yoldan anayola çıkıyor, korna, el-kol, arkadan selektör yapıyor.
Her türlü agresyon var müptezelde. İlerde ışık yandı, yanında durdum, camı açtım. Maksadım ikaz etmekti (Böyle davranma, ters birine denk gelirsin altındaki hatunu alır, gözünün önünde ayıklar babında uyarılar). Camı açmamla birlikte lav.k g.t korkusuyla arabadan indi aklı sıra göz dağı verecek. Başladı bağırmaya. Çok komikti ama. G.tü de yemiyor vurmaya. Rüzgar yapıyor. Kendini daha aciz duruma düşüremezdi inanın. Erkek adamsan devamını getireceksin.

Sabah sabah acil bir işim vardı. N'apsam diye düşündüm bir an. Tam inecekken bu zavallı bastı gaza kaçtı.
Allahtan işimi yetiştirdim. Akşam oldu semti dolaştım arabayı bulamadım.

Size tavsiyem şudur: Bu gibi durumlarda arkanız sağlam değilse trafikte hiç kimseyle tartışmayın.
İnsanlar sistemin çarkları arasında ezilmekten insanlıktan çıkmışlar. Ahlaki yapı da bozuk. Bilemem belki de adam karısını saat satan zencilerden birisiyle yatakta yakaladı ve psikopata bağladı.

Bu onun sorunu beni bağlamaz tabi. Amaaa herkes benim gibi anlayışlı olmayabilir, adamı manuel vitesin topuzuna
oturtur, arabayı dsg şanzuman yaparlar.

G.t vrn in birisiyle trafikte yumruklaştık, 5 senenin dolmasını bekliyorum.
Oracıkta kapıştığınız kişinin sülalesini, gelmişini geçmişini, geleceğini ...kmekle de bitmiyor, işin hukuki boyutu var unutmayın.

Güvenli sürüşler dilerim sevgili kardeşlerim:cherry:

Mamba09
04 Nisan 2014, 23:23
Ahhaha şaka gibi. Ne dandik bir ülkede yaşıyoruz dedirtmiştir.

Sinan Aksu
04 Nisan 2014, 23:27
Zaytung ta böyle bi haber vardı.
Ne büyük tesadüf...

http://www.hayatinanlaminedir.com/resimler/2013/06/Benim-Nereye-Gidece%C4%9Fim-Kimseyi-%C4%B0lgilendirmez.png

Sosyete59
04 Nisan 2014, 23:46
geçen tırla giderken daire trafiğinde bi tane scooter tırın altına altına gidiyo bide al kol yaptı durdur falan diye bağırdı ças çus durdum önümde tıra bakıyo incem arkadada abim uyuyo yatakta kalktı oda durunca adam iki kişi görünce toz oldu :D

sevilesiadam
05 Nisan 2014, 00:02
Daha önce görmüştüm bende facede ismi cins cins olan sayfalar paylaşıyordu ağır abimizde oradan gördü heralde :mrgreen:
Adam öyle bir söylediki ciddimi şaka mı anlayamadım :mrgreen:

OFG
05 Nisan 2014, 00:06
Zaytung ta böyle bi haber vardı.
Ne büyük tesadüf...

http://www.hayatinanlaminedir.com/resimler/2013/06/Benim-Nereye-Gidece%C4%9Fim-Kimseyi-%C4%B0lgilendirmez.png

Ne güldüm be :D

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/176177/montaj-bu-cem-yilmaz

ukiran35
05 Nisan 2014, 00:17
Geçenlerde yağmurlu havada moronun teki tali yoldan anayola çıkıyor, korna, el-kol, arkadan selektör yapıyor.
Her türlü agresyon var müptezelde. İlerde ışık yandı, yanında durdum, camı açtım. Maksadım ikaz etmekti (Böyle davranma, ters birine denk gelirsin altındaki hatunu alır, gözünün önünde ayıklar babında uyarılar). Camı açmamla birlikte lav.k g.t korkusuyla arabadan indi aklı sıra göz dağı verecek. Başladı bağırmaya. Çok komikti ama. G.tü de yemiyor vurmaya. Rüzgar yapıyor. Kendini daha aciz duruma düşüremezdi inanın. Erkek adamsan devamını getireceksin.

Sabah sabah acil bir işim vardı. N'apsam diye düşündüm bir an. Tam inecekken bu zavallı bastı gaza kaçtı.
Allahtan işimi yetiştirdim. Akşam oldu semti dolaştım arabayı bulamadım.

Size tavsiyem şudur: Bu gibi durumlarda arkanız sağlam değilse trafikte hiç kimseyle tartışmayın.
İnsanlar sistemin çarkları arasında ezilmekten insanlıktan çıkmışlar. Ahlaki yapı da bozuk. Bilemem belki de adam karısını saat satan zencilerden birisiyle yatakta yakaladı ve psikopata bağladı.

Bu onun sorunu beni bağlamaz tabi. Amaaa herkes benim gibi anlayışlı olmayabilir, adamı manuel vitesin topuzuna
oturtur, arabayı dsg şanzuman yaparlar.

G.t vrn in birisiyle trafikte yumruklaştık, 5 senenin dolmasını bekliyorum.
Oracıkta kapıştığınız kişinin sülalesini, gelmişini geçmişini, geleceğini ...kmekle de bitmiyor, işin hukuki boyutu var unutmayın.

Güvenli sürüşler dilerim sevgili kardeşlerim:cherry:
5 sene bekle beklede sonra sen sen ol yine uslu dur.Bende o sekilde düşündüm sonra katlamalı geçirdi bana hakim.Hemde haklı olduğum halde.Hukuk falan yok bu ülkede polis karşısında kim adam gibi karşısındakiini bol suçlarsa o hakimim gözünde haklı oluyor hele birde yalancı şahitinde varsa.Neyse benden sana tavsiye döverek bitiremeyeceğin kadar çok bu adamlar.Ondan dolayı oldukça sakin olmanı tavsiye ederim.

harleybaba
05 Nisan 2014, 00:30
5 sene bekle beklede sonra sen sen ol yine uslu dur.Bende o sekilde düşündüm sonra katlamalı geçirdi bana hakim.Hemde haklı olduğum halde.Hukuk falan yok bu ülkede polis karşısında kim adam gibi karşısındakiini bol suçlarsa o hakimim gözünde haklı oluyor hele birde yalancı şahitinde varsa.Neyse benden sana tavsiye döverek bitiremeyeceğin kadar çok bu adamlar.Ondan dolayı oldukça sakin olmanı tavsiye ederim.

Haklısın kardeşim. Bitmiyorlar.
Şahsen benim bu ülkeden ümidim yok. İnsan kalitesi çok düşük.
İnsanca yaklaşsan tepene çıkmaya çalışıyorlar.
Hukuk sistemi de aynen söylediğin gibi.
Delikanlı geçinenler hakim karşısında Nesrin Topkapı gibi kıvırıyorlar.

agrasiwe
05 Nisan 2014, 00:31
o zaman anın... git deseydin keske.

rogget
05 Nisan 2014, 09:42
sonunda benide çıldırttılar okadar sakin bir sürücüyüm ama geçenlerde 2 şeritli yolda(bodrumda zaten 1 tane cadde var :D ) şerit çizgilerinin ortasında araçlar ışıklarda bekliyor bende emniyet şeridine geçmeden soldan ışıklara doğru gidiyorum jeep in birtanesi sola doğru haraket etti bende aynasına çarptım bilerek kırdım.20sn fln kornaya bastı bekledim.nolucak şimdi aynaya çarptın diye efeleniyor.zaten kullanmıyorsun dedim.biz beklerken senin geçmen adil mi diyor :D

yiqit
05 Nisan 2014, 10:31
Ne magandası bildiğin Türk kızı tribi atmış sana :cherry:

clabber
05 Nisan 2014, 12:11
Zaten beyaz şahinliymiş muhattap olmaya bile gerek yok.