PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ramzey Cub 100 - Mondial sfs 100 sport

obk11
02 Nisan 2014, 22:08
Baslikta dedigim gibi bu iki motor arasinda olumlu olumsuz goruslerinizi tavsiyelerinizi yazarsaniz cok makbule gecer sizce hangisini almaliyim..

sarıderler
02 Nisan 2014, 22:56
bence ramzeye bulaşma mondial daha iyidir eğer motor alcaksan vitesli 125 cc kubalar var yada 100 cc fıyatlarıda cok uygun onerırım

obk11
02 Nisan 2014, 23:29
bence ramzeye bulaşma mondial daha iyidir eğer motor alcaksan vitesli 125 cc kubalar var yada 100 cc fıyatlarıda cok uygun onerırım

Bugun gittim mondi varmi diye ben getirmiyorum dedi ramzey daha iyi dedi kafam karisti arastirmadan almak istemiyorum ayakkabi alirken bile arastiriyorum param cublara yetiyor biraz bindikten sonra saticam napiyim ben mondial sfs 100 sport daha bu sene cikti kullanan yok daga filen cikiyorum dayanirmi bana mondi adam ramzey dio en fazla verebilecegim para 2000 tl cg sevmiyorum yoksa onlardan alirim daha iyi

CrosseR
03 Nisan 2014, 00:39
Bugun gittim mondi varmi diye ben getirmiyorum dedi ramzey daha iyi dedi kafam karisti arastirmadan almak istemiyorum ayakkabi alirken bile arastiriyorum param cublara yetiyor biraz bindikten sonra saticam napiyim ben mondial sfs 100 sport daha bu sene cikti kullanan yok daga filen cikiyorum dayanirmi bana mondi adam ramzey dio en fazla verebilecegim para 2000 tl cg sevmiyorum yoksa onlardan alirim daha iyi

Ramzey daha iyi de neyi daha iyiymiş?

Ramzeyi getirmesi daha kolay olduğu için ramzey daha iyi demiş

Atla deve değiller sonuçta,kullanımına ve bakımına göre ikiside aynı derecede sorunsuzluğu göstereceklerdir..

Sizin için hangisinin fiyatı daha uygunsa,hangisi kafanıza yatıyorsa onu alın ve keyifle binin:cat:

harleybaba
03 Nisan 2014, 19:11
Modenas>Yamaha Crypton>Kymco Active>Honda Wing Go>Diğerleri

Diğerleri için: hangisi hoşuna gidiyorsa onu al. Hepsi de aynı kapıya çıkar.
Aralarında pek fark yok.

Sosyete59
03 Nisan 2014, 19:34
bende ramzey scooter vardı çok çabuk dökülüyo mondial daha iyi ama sana tavsiyem arkadaşında dediği gibi 125 cc vitesli bi motor alman