PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : polisten durduk yere laf yedik

shooter1
01 Nisan 2014, 23:07
bugün spor salonundan çıktım leş gibi ter içindeyim ev ile salon arası 1 km var yok motorla gitmiştim dönüşte o terli kafayla kaskı takmayayım dedim sonra iç astarı çıka onları yıka dert şimdi, olmaz ya ara sokaktan yavaş yavaş gidiyorum bir polis arabasıyla karşı karşıya geldik o kaskı arkada tutacağına kafana tak dedi durduk yere laf canımı sıkıyorlar zaten kendileri kısa mesafede takmayanlar var bunları bildirdik ama onlar kanun adamı bir şey olmuyor

Mesh
01 Nisan 2014, 23:09
hacı ne oldursa olsun tak bence laf yemek sıkıntı degılde saglıgın sıkıntıya düşmesin

hasanrs
01 Nisan 2014, 23:10
Kask, astar senden değerli mi? Tak gitsin :)

shooter1
01 Nisan 2014, 23:12
kask takma yönünden sıkıntı yok sıcak havada motosiklet ceketi giyen insanlar arasındayım burada biraz sırıtıyoruz ama tedbiri elden bırakmıyoruz, bugün çok koydu işte acı bir anım oldu

Baraza
01 Nisan 2014, 23:12
Kardeş senin normalde hep taktığını nerden bilsin adamlar,senin iyiliğin için söylemişler emin ol,alınma bence,bu aynı şu olay:ders yaparsın odanda sürekli,bir kere telefonu eline alırsın annen gelir odaya gene mi telefon der :D

suato21
01 Nisan 2014, 23:19
O lafı kafana takma,kaskını kafana tak kardeşim..:)

canerol
01 Nisan 2014, 23:22
evet doğru demiş...bide ceza yazaymış iyimiş...

shooter1
01 Nisan 2014, 23:26
bu laf önemli değilde en son çevirmeye girdiğimde benim arkamda bir ybr vardı kask kolundaydı onu saldılar gitti beni 2 saat orada beklettiler üstüne kimlik yok diye uğraştırmaya kalktılar bunlar üniformayı giyince bir tarafı kalktığını anlamış oldum

evet doğru demiş...bide ceza yazaymış iyimiş...
trafik değildi :)

canerol
01 Nisan 2014, 23:33
trafik değildi :)

iyi yırtmışın ozman :)

Nomad_41
01 Nisan 2014, 23:40
Bende mecidiyeköy kopru altında yapıştırırken gazı onume fırlayacagını tahmın ettıgım bı araba . Ve dogru olarak da fırladı frenlemem gayet zamanlı ve düzgündü sadece panik yapsın dıye sert kornaya asıldım yanında yavasladım onune fln gectım . sonra baktım emnıyet muduru cıktı arabadan :D ulan dedım şansıma tüküreyim. Görüyon mu beni aynaya bak diye atar yapıcaktım yapamadık :D . bide laf yedik ( 2 saat once

shooter1
01 Nisan 2014, 23:58
adam kayırmalar kendini bir halt sanmalar burada bir konu açmıştım beni polis kovaladı ya böyle bir saçmalık mı var geçenlerde seni plakasız gördüm diye kovaladığını bilsem durucam fırça atmaya kalkıyor hiç korna yok sellektör yapmıyor arkamda yolda gidiyor sandım çevirmede hiç efendi gibi duruyoruz cg ciler geçer plaka yok hiç durmuyorlar zaten poliste bir şey yapmıyor insanı çileden çıkarıyorlar amma doluymuşum be

ectuna
02 Nisan 2014, 11:44
kaskın içine ince balaklava giyiyorum. Yıkaması kolay. Tavsiye ederim.

kefeeee
02 Nisan 2014, 11:46
"balaklava"

kemboo
02 Nisan 2014, 11:51
terli kafa kask olmadımı sinüzit yapıyor bende ben takıyorum ondan :mrgreen:

zafer5959
02 Nisan 2014, 12:10
Kesinlikle balaklava..

ilkervirlan
02 Nisan 2014, 12:10
Balaklava iyi fikir, ben de kullanıyorum. Haftada bir at çamaşır makinasına kask temiz kalsın. Kaskı tabii ki temiz kullanmlıyız, korumalıyız ama motosiklete bindiğimizde onun bizi koruması lazım. Kazasız sürüşler dilerim.

ramizan83
02 Nisan 2014, 12:15
tak kardeşim özellikle şehir içinde tak dün adam şehrin içinde vurdu bize ...

yakuza_64
02 Nisan 2014, 12:39
ABI SPORDAN CIKINCA TERLI OLUP KASK TAKMIYORSUN AMA ZATEN O HALDE MOTOR HER HALUKARDA ZATURE EDER.SENINKISI SANSSIZLIK OLMUS AYNASIZA DENK GELMISSSIN.BEN EN SON CBR 250 KULLANAN NBIR ARKADASI SAADET DERE RAMPASIDA KAZA YAPIP VEFATT ETTGINI GORDUM OGUN BUGUN YAZKIS MONT KASK DEVAM.

psychocake
02 Nisan 2014, 12:40
terli kafanın asfalta değmesinden çok daha iyidir astara değmesi.. 100 mt bile olsa kask tak. Polisede helal olsun çoğu umursayıp uyarmaz bile.

ilkayözdemir
02 Nisan 2014, 12:51
hocam bitane buff alsan kaskstan once onu takıp sonra buff u alsan cokda ucuz bişey tüm kafanı sarıyor hem kaskın temiz olur hemde güvenli olur

ysn17
02 Nisan 2014, 12:53
terli isen takmaman hata olur.

inzell
02 Nisan 2014, 13:10
Ben olsam ceza bile yazardım. :)

arslan26
02 Nisan 2014, 13:24
Hiç bişey canımızdan daha kıymetli değil bak yaklaşık 2 haftadır yatıyorum evde neden? İki adımlık yere kask takmadık, sagolsun bir bayan sürücü, sürücü demiyelim katil katil park halindeyken sinyal vermeden caddeye çıkınca ön kapıya yapıştırdık motoru, kendimi başka bir aracın tepesinde buldum sonra gözlerim karardı olanları bir magazanın güvenlik kamerasından izledim Rabbim korumuş beni... Ölüm ensemizde dikkat edelim 2 adımda olsa kask takın arkadaşlar lütfen

Katil dememin sebebi yanlış anlaşılmasın bayan sürücünün ehliyeti yokmuş

MotojeN
02 Nisan 2014, 13:34
kaskım ter kokmasın kafam yarılsın :D güzel düşünce.

motorcu48
02 Nisan 2014, 14:10
ben besyo öğrencisiyim dolayısıyla sporun içindeyiz.ben olaya farklı bi açıdan yaklaşıcam antrenmanında yaptığın farklı türde çalışmalardan sonra en son bölümde soğuma evresidir. 15-20 dkkayı kapsar ki buda koşu bandında yurume veya jog atman gerekir.daha sonra duşa girersin hadı girmeyip evde de girebilirsin ama mutlaka bir havluyla kurulan terin tamamen soğusun çünkü motorla çapılırsın. tavsiyem 10-15 tl balaklava al kaskını kullan.he dürüst olalım bizde insanız hepimiz bunu zaman zaman yapmıyormuyuz

actros1
02 Nisan 2014, 14:16
Bende mecidiyeköy kopru altında yapıştırırken gazı onume fırlayacagını tahmın ettıgım bı araba . Ve dogru olarak da fırladı frenlemem gayet zamanlı ve düzgündü sadece panik yapsın dıye sert kornaya asıldım yanında yavasladım onune fln gectım . sonra baktım emnıyet muduru cıktı arabadan :D ulan dedım şansıma tüküreyim. Görüyon mu beni aynaya bak diye atar yapıcaktım yapamadık :D . bide laf yedik ( 2 saat once
kardeş niye korkuyosun?bas fırçanı gitsin.sen haklı değilmin?

skystar
02 Nisan 2014, 14:27
Bu tarz bu olay dünde benim başıma geldi.Bi iş için kırtasiyeye uğradım ordanda 200 metre ileride bir arkadaşa uğrayacaktım.Aman dedim şimdi oraya kadar kaskmı takılır.Motora bindim sakin sakin sağdan gidiyorum tam varacağım yere yaklaştığımda karşıdan bir yunus ekibi beni gördü ters ters bana bakarak geçtiler hiç bir şey söylemediler.İki adımlık yol için pisi pisine ceza yiyecektik.Ne olursa olsun siz kaskınızı takın arkadaşlar...

JackofSpades
02 Nisan 2014, 19:10
polis herzaman haklıdır. !!!

raven71
02 Nisan 2014, 19:42
terli kafa ile kask takıp takmamak yerine antrenman sonrası duş almayı düşünün :mrgreen:

merr
02 Nisan 2014, 21:05
Bende spor salonuna gidiyorum arada motorla..Bazen acele çıkmam gerekiyor ve senle aynı durumda oluyorum.Fakat hiç umrumda olmuyor.Takıyorum kaskı.Henüz nisan ayındayız.Sinüzit olursun walla.Kask takmamak her türlü sağlığa zararlı unutma...

kalafatoglu
02 Nisan 2014, 21:27
kardeşim sen o polisin lafına ne bakıyorsun sen aynaya baksan kendine küfür edersın :D hem terlisin hem motordasın kask takmıyorsun neden ? Tembellikten :D

shooter1
02 Nisan 2014, 21:46
ben haksızım da bugün çarşının göbeğinde adamlar kasksız geziyorlar yunus ekipleri lak lak yapıyor en çok bu koyuyor insana işlerini yapacaklarsa tam yapsınlar

rumelian
02 Nisan 2014, 22:32
Balaklava...