PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GSX-R600 Alacaklar, bu ilana DİKKAT !

tr_select
29 Mart 2014, 18:03
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-k6-sorunsuz-extrali-en-guzel-rengiyle-158283081/detay
İlan numarası: 158283081

Linkte bulunan araç kısa bir süre önce arkadaşımızdan satın alınmıştır.
Motor satılırken olan kilometre: 43.000KM civarları.
Satıştaki kilometresi: 33.500KM
Plaka: 59 YA 89
Satılmak istenen il: ANKARA/ÇANKAYA
Ayırıcı özellikler: Akrep carbon kısa tüp-Beyaz takozlar.
Boya: Yan grenajlarda lokal.

Sezon için motor bakan arkadaşlar dikkatli olsunlar... :king:

bikerboi
29 Mart 2014, 18:08
Eğer km düşürüp satmak gibi bir dolandırıcılık/adilik yapılıyorsa belki de motoru almayı düşünenlerin yanı sıra motoru satan arkadaşın evlenmeyi düşündüğü kadını da uyarmak gerekir. Evlilik sebebiyle motoru satıyormuş:queen:

tr_select
29 Mart 2014, 18:12
Eğer km düşürüp satmak gibi bir dolandırıcılık/adilik yapılıyorsa belki de motoru almayı düşünenlerin yanı sıra motoru satan arkadaşın evlenmeyi düşündüğü kadını da uyarmak gerekir. Evlilik sebebiyle motoru satıyormuş:queen:

Çok güldüm Erol hocam ya, Allah senden razı olsun :queen:
Ülkemizde kişiliksiz çok ne yazıkki. Bunlar, bu vebal ile nasıl yaşıyorlar aklım sırrım ermiyor.. :pr:

caneroz
29 Mart 2014, 18:17
Abi sen de nerde pert km si düşürülmüş kazalı boyalı motor varsa hepsini biliyorsun he :mrgreen:

deep_far
29 Mart 2014, 18:20
adam hayatını motor takibine vermiş sanırım :D

tr_select
29 Mart 2014, 18:22
Google aramalarda plaka ayrı olunca konu çıkımıyor.
Almak için araştıracak birisi olursa denk gelsin konuya diyerekten.... 59YA897 - 59 YA 897
Caner, ne desem bilemedim :)
Benim gayem sitemizden bir kardeşimize gitmesin...
GSX-R600 arayan bir kaç kişi var çünkü bu sitede.

Ufuk, çevre diyelim. . .

DÜZELTME: PLAKAYI EKSİK YAZMIŞIZ. 59YA897 - 59 YA 897

caneroz
29 Mart 2014, 18:29
Google aramalarda plaka ayrı olunca konu çıkımıyor.
Almak için araştıracak birisi olursa denk gelsin konuya diyerekten.... 59YA897 - 59 YA 897
Caner, ne desem bilemedim :)
Benim gayem sitemizden bir kardeşimize gitmesin...
GSX-R600 arayan bir kaç kişi var çünkü bu sitede.

Ufuk, çevre diyelim. . .

DÜZELTME: PLAKAYI EKSİK YAZMIŞIZ. 59YA897 - 59 YA 897

Kötü bi şey diyceksen kalsın abi :mrgreen:

tayfungun45
29 Mart 2014, 19:19
Allah tüm mt camiasını böyle insanlardan korusun.Allah onların üstüne ateş salsın.

deli_mavi
29 Mart 2014, 19:51
eminseniz boyle bir dolandiricilik oldugundan savciliga suc duyurusu ile boylelerini aramizdan ayıklayabilirsiniz kardeslerim.Bugun olmazsa yarin birimizin basina gelecektir bu.Otomobillerdede gecerli.onlarda hava yastiklari patlak bile oluyor..

tr_select
29 Mart 2014, 20:04
eminseniz boyle bir dolandiricilik oldugundan savciliga suc duyurusu ile boylelerini aramizdan ayıklayabilirsiniz kardeslerim.Bugun olmazsa yarin birimizin basina gelecektir bu.Otomobillerdede gecerli.onlarda hava yastiklari patlak bile oluyor..

Diğer konularda yaptığım gibi araç sahibini aradım ve teyit aldım. Aynen durum böyledir.
Polis veya savcılığın araç sahibi olduğundan dolayı bir şey yapacağını sanmıyorum.
Bu ülkede çocuklar öldürülüyor, bir şey değişmiyor. Kilometre konusuna mı ses çıkartacaklar :)

omerta
29 Mart 2014, 21:34
Tebrik ediyorum hocam seni herkes senin gibi bildiği motorları yazsa canı yanan insanların sayısı azalır en azından.

tr_select
30 Mart 2014, 00:06
Yukarı. Herkes görsün... :)

shooter1
30 Mart 2014, 01:36
oğuz abi motor olmuş fatma gül bunu bihter diye kakalıcaklar diyorsun :)

sinadra
30 Mart 2014, 02:01
acaba motoru satana aynı şeyi yapsalar nasıl bi tepki verir görmek istiyorum insanları keriz yerine koymak 2 3 daha fazlasına satmak için böyle hileler yapmak çokmu basit

tr_select
30 Mart 2014, 07:43
Sinadra, bu ülkede çok basit. Bir kaç kuruş fazla kazanma hırsı.. Allah ıslah etsin. Umarim karsimiza çikarmaz.

Shooter, aslinda motor iyide göz göre göre insanlari enayi yerine koymalari.. Yaticak yerleri yok serefsizlerin.

Aksam son bi up daha çekerim. Herkes görsun... Ben gorevimi yaptim, sonra bana eyvallah :P

çelikatlı
30 Mart 2014, 11:08
Sopayı yicen sonunda oğuz :)

tr_select
30 Mart 2014, 12:10
Sopayı yicen sonunda oğuz :)

Nihata abim, ziyarete gelmek isteyenlere kapı açık. Sağlam gelebilirler ama aynı şekilde dönebilirler mi ? İşte burası biraz karışık :pl:

Wolfü çizerim bak :pale:

çelikatlı
30 Mart 2014, 12:30
:) Vaaayy şekil ha :-)

forzaBJK
30 Mart 2014, 13:01
ilan şikayetimi senin ilk mesajdaki bilgiler ile yaptım..

6PaTLaR
30 Mart 2014, 13:26
Arkadaşlar bu tür onursuz davranışları burada Tr_select gibi ifşa edersek kimse böyle dolandırıcılık yapmaya kalkışmaz.

Ayrıca yurtdışında 2.el motor alacağı zaman adamlar 60 bin kmnin üstünde motorları alıyorlar. 60binin altındaki motora açılmamış diyorlar.
motorlarını da zaten 300-400 bin kmlere kadar kullanıyorlar.

Serk21
30 Mart 2014, 13:38
Bence bu dolandiricilarin adi soyadi yasadigi sehir ve telefonu sabit bir baslikta eklenmeli. O basliga harici mesaj yazilmamali sadece yaptiklari 3 kagit yazilmali. MT nin boyle bir sabit basliga ihtiyaci var,tr_select gibi duyarli uyeler sayesinde bu tur kan emici ahlaksiz vampirleri desifre etmek gerek.

tr_select
31 Mart 2014, 15:57
Genelde plakayı "google" aramalarda bulunabilecek şekilde yazmaya özen gösteriyorum. Araç satın almadan önce en azından google.com'da aratırsanız... Bir umut, belki araç ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ve araç ilandan kaldırılmış :queen:

tr_select
07 Nisan 2014, 02:42
İlkay kardeşim az önce haber verdi, ilan yeniden yayına girmiş.

www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-bakimli-sorunsuz-gsxr-159962682/detay
NO: 159962682
Erhan Bal

İlanda yazan şeyler doğrudur fakat kilometre 10.000 geri çekilmiştir.
Tekrar yazıyorum ! Arkadaşı aradığımızda kilometre kesinlikle ORJ diye ısrar etmektedir.

Ortalama 1 ay önce alındı ve şuan tekrar satışta, ilginç.

http://i.hizliresim.com/RyyAPG.jpg
http://i.hizliresim.com/p44AWN.jpg