PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bluetooth ve İntercom Hakkında ??

olmazsagetir
28 Mart 2014, 21:38
Merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum ismim Fatih 31 yaşındayım.2011 kawasaki z750 kullanıyorum.Sürüş esnasında diğer arkadaşım ile birbirimize,şurdamı duralım ? nerde yemek yiyelim vs.. el hareketleri ile haberleşmeye çalışmaktan bıktık.Birbirimizle istediğimiz zaman konuşabileceğimiz bir teknoloji arıyoruz..Lakin hazır satılanlar biliyorsunuz çok pahalı..2 gün sonra bozulurmu ne olur güvenemiyoruz açıkcası..Bunun daha ucuz bir yolu yok mu ? araştırmalarım sonucu 2adet telsiz ile bu olayı çözenler var fakat hangi telsiz iyi yada o telsize ait hangi kulaklık seti uygun olur bilmiyorum.fikirleri olan yada kullanan arkadaşlarımız varsa ve cevap yazıp bilgilendirirse çok sevinirim.Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum.:)

Sado39
28 Mart 2014, 21:53
Selamlar hocam eğer telefonunuz android ise intercom programları mevcut google play store de araştırırsanız verimli sonuçlar alabilirsin bildiğim kadarıyla bluetooth la çalışıyor bu programlar eğer internetimiz var diyorsanız yine programlar mevcut (viber gibi) umarım yararım dokunmuştur iyi akşamlar.:)