PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 4 teker gerçekten sıkmaya başladı

ENİGMA
22 Mart 2014, 01:23
ehliyeti aldık hevesimizide aldık ama otomobil gerçekten sıkıcı olmaya başladı özellikle şehir içinde kullanım büyük sorun park sorunu mu dersin gelişi güzel sağa sola arabalarını bırakanları mı dersin say sat bitmez motosikletin gözünü seveyim ya daha alamadım ama alınca inmeyi düşünmüyorum :flower: özet olarak tabiki otomobilinde yeri ayrı ama midemi bulandırmaya başladı...

Ahmet Abi
22 Mart 2014, 01:27
4 tekerden şaşma hocam. Motosiklet tehlikeli. En ufak kazada bile kalıcı hasarlar almak mümkün. 2 teker şeytan icadı.

ENİGMA
22 Mart 2014, 01:30
4 tekerden şaşma hocam. Motosiklet tehlikeli. En ufak kazada bile kalıcı hasarlar almak mümkün. 2 teker şeytan icadı.

Hayırdır Ahmet abi ybr yada cbf al dememişin :))) sağol biliyorum ama bilinçli olsa milletimiz sorunlar o kadar göze batacak kadar büyümez..

motorcu48
22 Mart 2014, 01:33
2 tekerde sıkar bu iştahla

kemboo
22 Mart 2014, 01:40
ahmet abi bile cbf ybr muhabbetinden sıkıldı :mrgreen: yeni trend çıkmış tvs mi bajaj mı diye :cherry:

suato21
22 Mart 2014, 01:44
Motora binecekseniz,düşmeyide göze alacaksınız.Her an düşecekmiş gibi korumalarınızı giyin,Allah'ın izniyle hiç bişey olmaz..

shooter1
22 Mart 2014, 01:45
ybr cbf alın

tayfungun45
22 Mart 2014, 02:01
ikinci el ybr cbf alacağına sıfır mondial drift alsın sıfır motora binmiş olur

ENİGMA
22 Mart 2014, 02:09
drift aklıma yatmıştı ama apache yi gördüm hoşuma gitti tabi markalar ve kalite farkı olunca görüntünün değeri kalmıyor

valadeut
22 Mart 2014, 02:18
Aynen beni de aşırı sıkmaya başladı araba, bir kutunun içinde gidiyorum :) 3 yıldır araç kullanıyorum, 20 bin km yol yaptım; şehir içi (yoğunlukla) şehir dışı çok sıkıcı.

Potenza
22 Mart 2014, 02:58
Yarın cbf diyorum....ısrarla

kemboo
22 Mart 2014, 04:21
drifti bende başlangıç için tavsiye ederim ybr mden çok memnun olsamda drift alsam çok daha karlı olacaktı başlangıç için

yqavuzhyan
22 Mart 2014, 20:36
drifti bende başlangıç için tavsiye ederim ybr mden çok memnun olsamda drift alsam çok daha karlı olacaktı başlangıç için

Al-sat yaparsan driftte zararın olur, ama ybr yi al 1 sene bin hemen hemen aynı fiyata satarsın. Fakat 2. el bir drift alırsan değme keyfine :D

eskiden kaldırıma sıfır park ederdim, karıcalar şikayetçiydi. Motosiklet sürmeye başlayalı ayaklığı çeker gibi arabayı yolun ortasına bırakıp gitmeye başladım. Geri geri gelme yeteneğimi yitirmeye başladım. (Boş yolda değil, arabanın boyu 3,46 ise ben 3.50 'lik yere sokardım o arabayı :pl:)

linkinpark20
22 Mart 2014, 21:11
Bende de ayni durum vardi su an sifiri 49 milyar olan aracim garajda duruyor forumdan ekonomi araciligiyla drift aldim cok memnunum keske daha once alsaymisim.

OFG
22 Mart 2014, 21:59
Bende de ayni durum vardi su an sifiri 49 milyar olan aracim garajda duruyor forumdan ekonomi araciligiyla drift aldim cok memnunum keske daha once alsaymisim.

Tamam zenginsin :D

linkinpark20
22 Mart 2014, 22:57
Tamam zenginsin :Dr
Zengin olsam yzf ile baslardim yanlis anlasildim:) iki tekerin zevki baska arabam mercedes de olsa kullanmazdim su anda:)

OFG
22 Mart 2014, 23:17
r
Zengin olsam yzf ile baslardim yanlis anlasildim:) iki tekerin zevki baska arabam mercedes de olsa kullanmazdim su anda:)

Şakaydı zaten ^^ tabiki de .. Trafikte 4 teker işkence , sadece ailece yolculuk için ideal kanımca :)

polo34
22 Mart 2014, 23:22
ehliyeti aldık hevesimizide aldık ama otomobil gerçekten sıkıcı olmaya başladı özellikle şehir içinde kullanım büyük sorun park sorunu mu dersin gelişi güzel sağa sola arabalarını bırakanları mı dersin say sat bitmez motosikletin gözünü seveyim ya daha alamadım ama alınca inmeyi düşünmüyorum :flower: özet olarak tabiki otomobilinde yeri ayrı ama midemi bulandırmaya başladı...

istanbulda çağlayan adliyesinin karşındaki ara sokakta yolun ortasında durdum, araba geri geri geliyor, kornaya asıldım, adam dikiz aynasına bakmıyor, yol dar, önden gelen araçların sıkıştırmasına takılmış, zar zor kaldırma park etmiş araba ile geri gelen araç arasında sıkıştım kaldım, hadi bakalım, motor keyfini şehir içinde yaşayın bakalım:) ne kadar dikkatli de olsanız öküzler çok, bu kadar olmaz diye hayal ettiğim şey gerçek olmuştu...

ENİGMA
23 Mart 2014, 00:56
maalesef boyleleride var

Afyonlu_Cash
23 Mart 2014, 16:49
istanbulda çağlayan adliyesinin karşındaki ara sokakta yolun ortasında durdum, araba geri geri geliyor, kornaya asıldım, adam dikiz aynasına bakmıyor, yol dar, önden gelen araçların sıkıştırmasına takılmış, zar zor kaldırma park etmiş araba ile geri gelen araç arasında sıkıştım kaldım, hadi bakalım, motor keyfini şehir içinde yaşayın bakalım:) ne kadar dikkatli de olsanız öküzler çok, bu kadar olmaz diye hayal ettiğim şey gerçek olmuştu...

afyonumun gözünü seveyim trafik derdin yok sıkışıklık yokkk ana yol bomboş. Yaşanırmı istanbul ankara izmir aman aman..