PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 22 Mart 2014 Şehitlik Ziyareti

Sadık1453
19 Mart 2014, 10:14
Arkadaşlar merhaba,

18 Mart' ın hafta içine gelmesi sebebi ile bir çok grup tarafından düzenlenen 18 Mart Kortejine katılamıyoruz. Havalarında hafta sonu güzel olacağı bilgisi de meteorolojiden alındı. (İst.14 - Tekirdağ.14 - Çanakkale.20 derece)

Bu durumda Şehitlerimizi ziyaret edip minnet duygularımızı bildirmek ve Bir Fatiha okumak için yanlarında olmak istiyoruz.

Bu ziyaretimize katılmak isteyenleri de aramızda bekliyoruz.

http://i.hizliresim.com/ea6l2d.jpg (http://hizliresim.com/ea6l2d)

Buluşma Yeri ve Saati

22 Mart 2014 Cumartesi, Mahmutbey gişeleri çıkışı: 06:00

06:10 Teker döner.

Görüşmek dileğiyle.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:58 ----------

Diğer konulardaki yorum ve cevaplar,

Oto çıkmacısı tanıyanlar ; 23

Son dönemde dinlediğiniz en güzel şarkılar ; 215

Köpek arıyorum ; 108

ÇANAKKALE ; "0"

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

2move
19 Mart 2014, 13:01
Dün ben ve kardeşim Çanakkale için rota belirledik. İDO ya baktık, motosiklete 80-100 tl arası istediler. Yenikapı - Bandırma. Hafta sonu havalar iyi büyük ihtimal biz Nisan gibi gidebileceğiz. Sizlerin yolu açık olsun. Yolda uyarıları ve kalacak yerleri yazarsanız sevinirim.
Genç yaşta VATAN İÇİN CANLARINI FEDA EDEN Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyoruz. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

dockerengin
19 Mart 2014, 13:14
Çok isterdim ama malesef şartlar uygun değil. Yazın inşallah kendim gideceğim.

Pasali1921
19 Mart 2014, 13:18
dönüş olarak bir plan oluşturuldumu saat olarak ?

Sadık1453
19 Mart 2014, 13:25
Dönüş planı akşam hava kararmadan orada çıkmış olma gibi düşünülüyor şu anda. En azından otoban kısmını karanlıktan geçmek daha rahat olacakğından sıkıntılı yolu aydınlıkta geçmeyi planlıyoruz. Grupta kamp kuracak olanlarda var.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

burakragaa
19 Mart 2014, 19:06
Kaç kişi katılıyor yaklaşık olarak net ?

Yusuf Ziya
19 Mart 2014, 19:41
Güzel ve anlamlı bir plan.
Allah dualarınızı ve hayrınızı kabul etsin.
Keyifli sürüşler.

Sadık1453
19 Mart 2014, 19:53
Kaç kişi katılıyor yaklaşık olarak net ?

Şu anda sayı net değil bir çok platformda organize ediliyor. Benim için problem yok. Benime gelecek olan bir kaç kişi daha var ama bu çok önemli değil.

Bu organizasyonda öyle beklendiği gibi grup sürüşü falan olmamasını sağlamaya çalışacağım zaten. Herkesin küçük gruplar halinde kendi halinde gitmesi ve buluşma noktalarında birbirini beklemesi çok daha sağlıklı bir yolculuk olmasını sağlayacaktır.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"