PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süpersport motor için profesyonel yardım

AsTeK17
09 Mart 2014, 00:16
Öncelikle bütün motorcu arkadaşlara selamlar.Bir süpersport motor almayı düşünüyorum anladığım kadarıyla profesyonel yardım için bazı bilgilerim gerekiyor.Ben 24 yaşındayım boyum 1.80 daha önce mobiletten başlayarak vitesli 100lük 125lik 200lük ve son olarakta 250lik motorlar kullandım 9 yıllık bir tecrübem var.Toplamda yaptığım km 15.000in üzerinde.Şimdi alacağım motorun süpersport olmasını hayalim olduğu için istiyorum şu anda şırnakta görevli olduğum için kullanacağım 3 ayda bir 15 gün tabiki izine gidip gelirken (en az 1500km) yolda yapacağım.(A2 ehliyetim var)Benim aklımda Yamaha ve Honda marka süpersportlardan var.Bunun için 15bin lira bütçe ayırdım ayrıca elimdeki ekipmanların yetmeyeceğini düşünerek 2500 liraya kadarda ekipman için bütçe ayırma gereği duydum sonuçta önce emniyet bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler iyi akşamlar.

ronnytechno
09 Mart 2014, 00:20
moped + vitesli 100 125 250 9 yılda toplamda 15000 km iyimiş

AsTeK17
09 Mart 2014, 00:25
Herşeyi olduğu gibi yazarsam daha iyi olur diye düşündüm 100lük vitesli derken debriyajsız diğerleri debriyajlıydı.Kmyide en az olarak yazdım fazlası var eksiği yok.

tr_select
09 Mart 2014, 00:29
Tam olarak hangi konuda yardım istiyorsunuz ? Bu arada 15.000km çok çok ve çok az...
Ekipman derseniz açılışı yaparak eldiven markasını yazıyorum; "KNOX" Tek geçerim. (HANDARMOR RECON-ORSA)
Kask olarak ise arai gp serisi... Bunuda tek geçerim.
Mont olarak difi monza :pl:
Bot olarak IXS Estoril

AsTeK17
09 Mart 2014, 00:34
Yamaha yzf ve honda cbr marka süpersport motorlardan bütçeme ve bana uygun alabileceğim motor modelleri hakkında yardım istiyorum dediğiniz ekipmanlara bakıcam sağolun.

ronnytechno
09 Mart 2014, 00:42
zaten r1 r6 600rr ve 1000rr var 4 tane 15000 lirada bunlar için oldukça az gibi bu butceye 8 9 yaşlarında makinalar bulabılırsın

babaAkar
09 Mart 2014, 00:45
Abi sen kesin difi den para aldın :)
Ayrıca monzayı bende inceledim pek beğenmedim o para civarlarında daha kaliteli montlar var..
KARDEŞ sen hudson deri robocop modelini al anladığım kadarıyla para sıkıntında yok oh mis :)

AsTeK17
09 Mart 2014, 00:55
Bu konuda haklısın bende o modellerden hangisinin daha iyi olacağını sorun çıkarmayacağını ve diğerine göre daha iyi olduğunu öğrenmek istiyorum.Evet o yaşlardakilerin fiyatı o kadar şu an elimden gelen bu ev aldığım için onları düşünmek zorunda kaldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

Ayrıca monzayı bende inceledim pek beğenmedim o para civarlarında daha kaliteli montlar var..
KARDEŞ sen hudson deri robocop modelini al anladığım kadarıyla para sıkıntında yok oh mis :)

Senin dediğinede bakarım Allaha şükür durumum iyi fakat ne olursa olsun yardım almadan bu şekilde malzemeleri almam sonuçta iyi her zaman pahalı değildir daha uygun fiyatlı daha sağlam şeyler hayatta önümüze hep çıkar.

tr_select
09 Mart 2014, 01:06

Bu sefer difiyi BAAZZII kardeşlerime gönderme olması için yazdım. Onlar biliyorlar kendilerini :cherry: 680küsür lira olmuş monza. Bu saatten sonra o kadar para verilmez ona...

babaAkar
09 Mart 2014, 01:29
He anladım demin ki deri mont tavsiyesinde baaazıları senden yine difi monza önerisi istemişlerdi :D