PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [Yalova - MT]

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

Olcan138
27 Nisan 2006, 01:34
Son zamanlarda sitede Yalova'lıların sayısı artmaya başladı gözlemlediğim kadarıyla.
Ben de yazlarımı Yalova'da geçirdiğim için böyle bir grubun oluşmasının gerekliliğinin farkına vardım.

gugukk
27 Nisan 2006, 23:23
Evet son son zamanlarda yalovada motor artışı oldu hemde gözle görülür bir şekilde ben yalovada yaşıyorum yazda gelmek üzere yazın yalovanın tadı bir başka oluyor umarım grup olarak çeşitli aktivitelere imza atabiliriz tüm yalovalı mt leri görmek isteriz.

gokseler
09 Mayıs 2006, 00:45
Sevgili Yalova Li Motosiklet Tutkunu Olan Arkadaşlarim
Yalova Motosiklet Tutkunlari Derneğini Kurma çalişmalarimiz Devam Etmektedir.şu Anda Sayimiz 29 Dur. Yalova Da Yaşayip Sizde Motosiklet Tutkunuysaniz Burda Buluşalim

Olcan138
16 Mayıs 2006, 12:37
Yalova'lılar, sayımız gittikçe artıyor.Burada da bir görünseniz de geçtiğimiz haftaki Esenköy gezisinin devamı gibi yeni organizasyonlar planlasak, biz de arada Yalova'da geçirdiğimiz haftasonlarımızda aranıza katılsak...:queen:

gurolcbr125
16 Mayıs 2006, 12:45
Yalova'lılar, sayımız gittikçe artıyor.Burada da bir görünseniz de geçtiğimiz haftaki Esenköy gezisinin devamı gibi yeni organizasyonlar planlasak, biz de arada Yalova'da geçirdiğimiz haftasonlarımızda aranıza katılsak...:queen:

yalova lı arkadaşlar eğer esenköy organizasyonu gibi organizasyonlar düzenlerseniz biz istanbul mt yi de çağırmayı unutmayın her zaman gelme taraftarıyız bu hafta gercekten esenköyde çok eğlendik:cat: bütün yalova mt gurubuna teşekkürlerimizi borç biliriz.Devamını bekliyoruz.:queen: :queen: :queen:
selamlar:bounce:

POYRAZ14
31 Mayıs 2006, 14:56
Önclıkle herkeze merhabalar..
Bizim amacımız Gemlik-BURSA da yenı bır olaya ımza atmak.Kımsenın yapamadıgı gemlik te motogti grubu kurarak bır arada olmamızı saglamak.Haftanın bellı gunleerı toplanarak hunerlerımızı gosterecegız.
Tüm Gemlik-BURSA motor tutkunlarına duyrulur!...
NOT:Sizin hatrınıza motorun cc olayını kaldırdık :D Size hak verıyoruz.Herkezın ılgısıne tesekkurler.
KAZASIZ BELASIZ İYİ SURUSLER!...

Bize ulasabılecegınız adresler:
E-mail:amd_duron14@hotmail.com
E-mail:GMSaGoPA@hotmail.com

Tüm moto tutkunlarını beklıyoruz!..

GEmlikli-BURSA lı arkadasların bu konuya ılgılerını beklıyoruz Bize katılmak isteyenler ileti yollasın

f-ender
31 Mayıs 2006, 15:03
150cc den yüksek olanlar katılamaz demişsiniz çifte standart olmamış...başlığı görünce her türlü geziye gelirim diyecektim sonuçta bursadayım yazın:) bursa chopper club ta 50 cc bmw de var 2000 cc harleyde bir çok klüpte bu şekildedir zaten bence cc olayınızı biraz düşünün 2 teker daima 2 tekerdir...

okram
31 Mayıs 2006, 15:06
Gemlik'e selam,
Gemliğe gelirsem 50cc sini kestiririm sizin hatırınıza:P
Haydi gemlik'liler duyalım sesinizi, eller havaya:P
Kazasız belasız sürüşler:rendeer:

leventkozcu
31 Mayıs 2006, 15:12
bencede cc ısı bozmus yınede sız bılırsınız hayılrısı olsun...

POYRAZ14
31 Mayıs 2006, 15:24
F-ender sozlerın bızı etklıdı.Tavsıyen ıcın saol...
AYrıca foruma ılgı gosteren dıger arkadaslara da ayrı ayrı tesekkur ederız...

f-ender
31 Mayıs 2006, 15:27
ne demek gemlik bursa kardeş hemşeriyiz olacak o kadar siz yinede cc olayını düşünün sonuçta konvoy ve hız sınırlaması olur illaki:)

POYRAZ14
31 Mayıs 2006, 16:18
ewt kardes ıkı sehır.Tabıkı hız sınırlaması olacak ancak bız gemlikte bulunan fastgtiteam ın drag ve drıft yaptıgı gemport ta buna benzer bısıler yapmayı hedeflıyorduk gemliikli yokmu yaws bu sıtede :)

+ bıde cc olayını kaldırdık tavsıyen uzerıne tsk. ederız...

Beyler Siz Katilmayacakmisiniz Bizim Gruba Cok Güzel Turlar Olacak Arkadaşlar Kaçmaz Bence çok Güzel Yerler Biliyorum Motorla Gezilecek Yerler...

GMSaGoPA
31 Mayıs 2006, 16:44
ARkadaslar Gemlik MotoGti ın hazırlıkları basladı.Motogti grubuna gırmek ısteyen arkadaslar bu konu ıcıne yazabılırler..Ancak bızım tek sorunumuz var ehlıyet :) Hazrlamasını bılen varsa bı sahte ehlıyet rıca etsem :)

02 Haziran 2006, 11:47
haftaiçi iş dolayısı ile İST'teyim ama aklım hep yalova'da... haftasonları da gelmeyi çok istiyorum... umarım en kısa zamanda güzel bir organizasyonda buluşuruz...

koray_77
02 Haziran 2006, 11:56
arkadşalr bi termal gezisi yapalım derim kaplıcalar flan:wiinkk:

songokhu
02 Haziran 2006, 12:37
Bende Yalova Güneyköylü olarak iştirak etmeye çalışırım herzaman. Ama malum ikamet İst.

richy
05 Haziran 2006, 00:36
oncelikle derneginiz hayırlı olsun diyorum arkadaslar
bi hafta sonu o tarafa dogru gelmeyi dusunuyorum derneginize gelmek isterim kolay bi yerde mi yalovayı pek bilmem ama tarif uzerine bulunabilir mi?

GMSaGoPA
05 Haziran 2006, 16:12
Üzücü haber artık motorum yok 03.06.2006 saat:12.10 kaza yaptım motorum elımden alındı babam saolsun kızmadı ama yasak koydu :)

Bu iş o kadar da kolay olmucak gibi ilgi yok reklam yok

kanks
07 Haziran 2006, 19:12
selamlar dostlar ben gemlikli yalcın
asya 150 t 1 sahibiyim bende bu organizasyonda varım

mail adresim yavuzhankara0@hotmail.com selamlar bana ulasın

Muzo
07 Haziran 2006, 19:21
Arkadaslar ben Istanbuldayim adim Muzaffer fakat bizim yazlik Kumlada arada bir hafta sonlari gelcem oralara zaman bulurm ben sizi.....

POYRAZ14
11 Haziran 2006, 14:10
arkadaşlar en kısa zamanda toplanıp geziler düzenleyecez gelmek isteyenler bana mesaj atsın...

TEK TEKER AGİ
11 Haziran 2006, 14:14
eywahkı ne eywah bende 1300cc var ama haklılar gezıde alcak cc motorlar kullanılıyorsa buyuk cc motorlar onlarla ılerlemekte zorluk cekerler

kanks
14 Haziran 2006, 14:57
dostlar ne zaman toplanıyoruz hadi arrrrtıııkk

EMREUZESEN
15 Haziran 2006, 15:26
İkİteker Grubu Olarak 9 Temmuz Pazar GÜnÜ Ç.kale (07:00 Hareket) Üzerİnden Ezİne Tavakli İskelesİ GÜlpinar Aklİman Asos KÜÇÜkkuyu Altinoluk AkÇay Ören (09:00) (sabah Kahvaltisi) Ve Ayvalik , Balikesİr Üzerİnden Örende BuluŞulacak Şekİlde (09:00) , İzmİr Üzerİnden Ayvalikta (11:00) BuluŞulacak Şekİlde Ayvaliktan Tekne Gezİsİ DÜzenlenecektİr. 8 Temmuzda Çikacak İkİteker Sevdalilarindan Konaklamak İsteyen Ç.kale İzmİr Ve Balikesİr Grubu İÇİn Asos A 25 Km Uzaklikta Aklİman BÖlgesİnde Campİng Yada Otel Ayarlanacaktir. Gezİ EŞlİ Yada EŞsİz Olarak Motorsİkletlİ Olarak (marka Yada Model Ayrimi Yapilmaksizin) DÜzenlenecektİr. Katilmak İsteyenler Şahsima Maİl Yada Cep Telefonumdan Bana UlaŞabİlİrler. Kazasiz SÜrÜŞler...

0543 3683231 Emre Uzesen

POYRAZ14
15 Haziran 2006, 19:13
Tüm Bursalilar Gemlikliler çok Yakinda Ilk Gezimizi Düzenleyeceğiz...

EMREUZESEN
16 Haziran 2006, 00:06
İkİteker Grubu Olarak 9 Temmuz Pazar GÜnÜ Ç.kale (07:00 Hareket) Üzerİnden Ezİne Tavakli İskelesİ GÜlpinar Aklİman Asos KÜÇÜkkuyu Altinoluk AkÇay Ören (09:00) (sabah Kahvaltisi) Ve Ayvalik , Balikesİr Üzerİnden Örende BuluŞulacak Şekİlde (09:00) , İzmİr Üzerİnden Ayvalikta (11:00) BuluŞulacak Şekİlde Ayvaliktan Tekne Gezİsİ DÜzenlenecektİr. 8 Temmuzda Çikacak İkİteker Sevdalilarindan Konaklamak İsteyen Ç.kale İzmİr Ve Balikesİr Grubu İÇİn Asos A 25 Km Uzaklikta Aklİman BÖlgesİnde Campİng Yada Otel Ayarlanacaktir. Gezİ EŞlİ Yada EŞsİz Olarak Motorsİkletlİ Olarak (marka Yada Model Ayrimi Yapilmaksizin) DÜzenlenecektİr. Katilmak İsteyenler Şahsima Maİl Yada Cep Telefonumdan Bana UlaŞabİlİrler. Kazasiz SÜrÜŞler...

0543 3683231 Emre Uzesen

cgl125
16 Haziran 2006, 02:02
ben gemlikliyim arkadaşlar biraz anlatın bakalım nedir bu motogti olayı gemlikli başka yok zannediyodum bende bursalılar hiç dememiş var gemlikli sitede diye

McA
17 Haziran 2006, 02:07
Selamlar Gemlik..
Gecen sene Gemlikte bir ev aldık. Suan Bursa Merkezdeyim ama yazın Gemlik'te olacağım tabii ki bir donem.
Celal Bayar A.L. 'nin orada Konut 5'te evim yakın olan vardır belki :)

gugukk
19 Haziran 2006, 17:00
Krsital patatescisinin hemen yanı yada daha kolay tarfile sinemanın hemen arkası.

richy
20 Haziran 2006, 15:00
tam 15 gün sonra birisi cevap yazmıs
cok ilgilisiniz bakıyorum.

gugukk
20 Haziran 2006, 15:17
Bakın duyun eyyy YALOVA MT niye dağıldınız bi toplaşın bakalım şuraya arkadaşımız çok haklı niye bu ilgisizlik anlamadım.

icetoo
21 Haziran 2006, 12:28
gugukk(sevgili guguk isteresen bir arar görün de derneğe üye ol ve yaptığımız hazırlıkları bir gör belki yardımcı olursun) ve rıchy (teşekkürler hayırlı olur inşaalah)kimse bir yere kaybolmuyor fakat Yalova da yapılcak çok iş var buradan konuşmak,yazmak yerine yapıcı işler yapmaya uğraşıyoruz ilginiz için teşekkürler diyorum yargısız infaz larda bulunmayalım....

gugukk
25 Haziran 2006, 18:23
@icetoo zaten üyeyim ben oraya arasıra işten vakit kalırsa uğramaya çalışıyorum. Ehliyet olmadığı için motorla fazla dolaşamıyorum en son yalovada bir festival verilecekti bunun için hazırlıklar sürüyordu umarım bir terslik yoktur dediğim gibi işlerden yoğun olduğumdan hiç uğrayamıyorum ama bende elimden geleni tabiki yapmak isterim.
Bu arada yargısız infaz olayı yok şakayla karışık iğneleme var okadar diğer mt gruplarına bir bak istersen özenmemek elde değil.

seflek
29 Haziran 2006, 21:48
gemlikliler,
biz bursa topicindeki arkadaşlarla pazar günü (02/07/2006) Bursa - Yenişehir - İznik - Gemlik - Bursa güzergahında bir gezi düzenliyoruz.
sizlerle iznik'te buluşup tanışsak hoş olmaz mı? ....

dostdark
03 Temmuz 2006, 13:55
MT yalova bizler istanbuldan gemlik e geziye gidiyoruz hemde yalova üzerinden sizleride bekleriz
http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=16060
MT Yalovaya selamlar:rendeer:

dostdark
03 Temmuz 2006, 14:05
arkadaşlar istanbul MT
iznik e kamp a geliyoruz sizleride bekleriz
http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=16060
gemlik e selamlar:rendeer:

Lucas
09 Temmuz 2006, 08:55
Bugun saat 18:00'da YAMODER oLarak cinecafe'den hareket ederek TİGEM'e piknik duzenLenmi$tir.. Doyum Lokantasi'nin da i$tirak edecegi piknikte 5 YTL kar$iLigi ac kaLmayabiLirsiniz :) Tum dostLara duyruLur..

PcKopatGhostRider
09 Temmuz 2006, 09:00
Yalova'ya slmlar... :rendeer:

TRADER
09 Temmuz 2006, 10:50
Bu aksam YALOVA MT nın duzenledıgı mangal partısıne katılma ımkanım oldu. Yalova Bld. Baskanı da oradaydı. Yalova MT dekı arkadaslar gercekten cok duzenlı calısıyorlar kendılerını tebrık etmek ıstıyorum..

Ayrıca her gorusmemızde benı cok ıyı agırlıyorlar. Mahcup edıyorlar.. Goksel Muhsın Adem Serkan Oguzhan Zafer Metın Neslihan ve aklıma gecenın bu vaktı ısımlerı gelmeyen dıger arkadaslar. Hepınız cok candan dostlarsınız . Sızlerı tanıdıgım ıcın gercekten mutlu ve gururluyum..;

Hersey ıcın tekrar tesekkurler..

Selamlar

ataper
10 Temmuz 2006, 10:34
Bu aksam YALOVA MT nın duzenledıgı mangal partısıne katılma ımkanım oldu. Yalova Bld. Baskanı da oradaydı. Yalova MT dekı arkadaslar gercekten cok duzenlı calısıyorlar kendılerını tebrık etmek ıstıyorum..

Ayrıca her gorusmemızde benı cok ıyı agırlıyorlar. Mahcup edıyorlar.. Goksel Muhsın Adem Serkan Oguzhan Zafer Metın Neslihan ve aklıma gecenın bu vaktı ısımlerı gelmeyen dıger arkadaslar. Hepınız cok candan dostlarsınız . Sızlerı tanıdıgım ıcın gercekten mutlu ve gururluyum..;

Hersey ıcın tekrar tesekkurler..

Selamlar

Bizden de sevgiler saygılar Yalova'lı dostlarımıza,
15 Temmuzda bi çayınızı içmeye gelip ellerinizi sıkacak, Murat arkadaşımıza gösterdiğiniz misafirperverlik için ayrıca teşekkür edeceğiz.:rendeer: :rendeer:

xneslihanx
10 Temmuz 2006, 10:50
Her zaman bekleriz. Çay içmeye, kamp yapmaya, pikniğe, kaplıcaya, sohbete muhabbete dostluğa yolları paylaşmaya ... Motorun varsa en büyük zevkin yollarda olmaksa en yakın yer Yalova :) Hiç düşünmeden atla motoruna gel topla eşi dostu takılsınlar sana hayatlarına yeni güzellikler eklensin :)) Görüşmek üzere arkadaşlar.

kanks
11 Temmuz 2006, 15:21
poyraz hadi topla ama mılletı ilk gezi ne zaman
ben yalcın haber beklıyorum

minardi
13 Temmuz 2006, 14:25
::deliir:: Herzaman bekleriz kapımız iki tekeri olan herkese açıktır. ::deliir::

FASTBOY3
16 Temmuz 2006, 14:12
Miilet şu an Yalovadayım ve canım çok sıkılıyo yardım edin beni ylnız bırakmayın ezelim dolaşalım yiyelim içelim bekliyorum eğer mesajımı görürseniz bana ulaşın adım Anıl tel noyu yazıyorum ararsınız 05557231896 :queen: :wiinkk:

minardi
16 Temmuz 2006, 22:17
:wiinkk: :wiinkk: :wiinkk: Arkadaşlar yalovada motorcuları bulabileceğiniz tek yer CİNE KAFE dir aklınızda bulunsun yolu yalovaya düşen arkadaşlar burayı sorsunlar.
:bounce: :bounce::bounce:

Lucas
18 Temmuz 2006, 22:52
Arkada$Lar, YaLova'mizin KurtuLu$u doLayisiyLa yarin sabah 10:30'da Cine cafe'de topLanarak kortej'e katiLacagiz.. BiLginize..

19 Temmuz 2006, 15:42
yalova'^lı arkadaşlar hepinize selam

19 ağustos'ta Yalova Festivali varmış gelmeyi düşünüyorum Cine cafe'de görüşmek üzere...

TRADER
20 Temmuz 2006, 01:49
Bugun Yalova MT ıle kurtulus gunu kortejıne katıldım.. Cok keyıflı bır yolculuk oldu. Beledıye baskanı da bızımle beraberdı. Yalovalı dostları gormekten tekrar buyuk keyıf aldım.

Yalnız bır not dusecegım:) Artık benım yalova MT nezdınde mısafırlık hakkım kalmadı.. Artık sızlerı ıstanbula beklıyoruz haberınız olsun

Selamlar Tesekkurler

Lucas
20 Temmuz 2006, 02:26
Bugun Yalova MT ıle kurtulus gunu kortejıne katıldım.. Cok keyıflı bır yolculuk oldu. Beledıye baskanı da bızımle beraberdı. Yalovalı dostları gormekten tekrar buyuk keyıf aldım.

Yalnız bır not dusecegım:) Artık benım yalova MT nezdınde mısafırlık hakkım kalmadı.. Artık sızlerı ıstanbula beklıyoruz haberınız olsun

Selamlar Tesekkurler
Cagirdin da geLmedik mi :P $aka bi yana bi organizasyon yapaLim Agustos ayinda.. MaLum ehLiyet fasLi anca Agustos ba$inda biter..

minardi
21 Temmuz 2006, 13:46
Cagirdin da geLmedik mi :P $aka bi yana bi organizasyon yapaLim Agustos ayinda.. MaLum ehLiyet fasLi anca Agustos ba$inda biter..

ağustosu bekleyin lütfen