PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Puhu Termal içlik incelemesi

mystic80
02 Mart 2014, 20:44
Arkadaşlar dün fuarda kutup ayısı reyonundan buff alırken gördüm ürünü. İndirim vardı parçası 45 tl gibi bir fiyatla satılıyordu. Eminim çoğu forum üyesinde vardır ama olmayanlarda var ve ben o arkadaşlar için öneride bulunmak istedim. İlk giydiğim de biraz rahatsız etmişti yapışması itibari ile ama zamanla alışıyorsunuz. Ben sadece alt aldım bu arada. Bir süre evde bekledim ve hiç sıcak basmadı yani hava geçirgenliği çok iyi Bahçelievler'den Küçükçekmeceye giderken havanın çok sıcak olduğunu ve keşke yazlık mont giyseydim diye düşündüm bir ara ancak dönüş yolunda yağmur yağmaya başlamıştı ve yazlığı giymediğim için şükrettim. Daha önceden üşüyen bacaklarım bu sefer hiç üşümedi. Üzerimde revitin deri kışlık montu olmasına rağmen(Kışlık mı 4 mevsimlik mi emin değilim ama baya kalın) üst vücüdüm hafif üşüdü ancak bacaklarım hala sıcacıktı. Artçı olarak biniyordum motora ve zannediyorum ki tekerden sıçrayan sular bacaklarımı ıslatmış. Ve galiba ıslandığı içinde hafif serin oldu. Ancak gerçekten kaliteli geldi bana ve ilk giyişimden oldukça memnun kaldım.

http://www.kutupayisi.com/images_buyuk/f84/Puhu-Termal-iclik-Erkek-Takim_3284_1.jpg

Darkfriairs
08 Mart 2014, 16:33
İçlik önemli. Dizleri ve bacakları üşütmemek lazım.