PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İşe geç kaldım. Ama bir sorun bakalım NİYE???

watergun
26 Nisan 2006, 19:11
Saat 8.40 da dersim başlar.
Çalıştığım ilçeye gitmek 10 dk mı alıyor.Motoru çalıştırdım, ısıttım, kaskımı,atkımı gözlüğümü taktım. Motoruma atladım. Hava da bayağı serin 500-600m gittim tam rampayı çıkacağım motor stop etti. Tekrar marşa bastım çalışmadı. Bayağı bi marşa bastım yine çalışmadı, ayakmarşından, gine çalışmadı. Bu arada gelen geçen bakmaya başladı karizma da çiziliyo bi yandan... Allahım ne yapsam ne etsem herhalde benzine boğdurdum dedim. Buji yi sökmeye karar verdim. saat 8.40 oldu ders saati başladı. Bari okulu arayım da müdüre gecikeceğimi haber vereyim dedim. Motoru ayakları üzerine kaldırdım, kaskımı çıkardım telefonu çevireceğim telefonun arka planında onu gördüm.
Yaa ben ne kadar aptlım, ben ne kadar dalgınım....
Bu aletin benzin vanasını açmazsan gitmez tabi ki. :pr: :pr: :pr: :pr: :pr: :pr: İyide kardeşim ben bu motora yeni binmiyorum ki tam 3500km oldu.
Artık yorumu size bırakıyorum.
Demek ki neymiiiiiiiş benzin vanasını açmazsaaaaan motor gitmezmiş.:cat:

protez insan
26 Nisan 2006, 19:14
az yaksın diyede vanaayı yarım açıyosundur sen:P

serref
26 Nisan 2006, 19:18
Tebriklerrrrr :queen: :cat:

kucukprens
26 Nisan 2006, 19:23
müdüre ne dedin?:P

TNT
26 Nisan 2006, 19:24
Tebriklerr. ::biggrinn Bunların suyla çalışanı daha üretilmedi bilgilerinize... :)

Tuncer Sezen
26 Nisan 2006, 19:37
Olur böyle şeyler:)Demekki neymiş 3.500 km yol yaptım diye herşey tamamdır artık demek yokmuş:P Şaka maka olur öyle takma kafana:cat:

watergun
26 Nisan 2006, 19:42
müdüre ne dedin?:P
Walla aynen olduğu gibi anlattım hep birlikte güldük. Şimdi geyiik konusu "wanayı açmayı unutma!!" diye kafa buluyor arkadaşlarım.

Kafaya taktığım felan da yokta da yani komik bi durum olduğunu düşünüyorum. Dalgınlık işte bir çoğunun başına da gelmiştir. Hala gülüyorum aklıma geldikçe.:queen: