PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Böyle Bir şey Duydunuz mu.

kayx
19 Ocak 2014, 22:33
Arkadaşlar merhaba,
2008 model kırmızı ybr 125 motorum binanın içinde duruyor ve bu sabah bi bakıyorum kontağın üzerinde buji sonra hemen aşağı baktım buji sökülmüş yanı hayatnızda hiç böyle birşey duydunuz,gördünüzmü.Hayır sadece söküp bıraktıysa tamam ama motorun içine bir şey atmıştır vs.
Motoru hemen yükliyip yarın servise götürecegım.

Chikoo
19 Ocak 2014, 22:36
arkadaşın veya seni sevmeyen motordan anlayan kim varsa o yapmıştır :D genelde bide aşşadaki hortumu çekme vardır motor çalışmasın diye :D

Felon
19 Ocak 2014, 22:36
Park halinde motoru komple fırçayla boyanan vardı.Herşey olabilir.

İnsanların bu aletlere bu denli kin gütmesini bir türlü çözemiyorum.

Benli
19 Ocak 2014, 22:38
İlginç ! niye bujiyle uğraşsın ki ? , düşmanlığı varsa depoya bir kaya vurup kaçardı.

Ahmet Abi
19 Ocak 2014, 22:41
Arkadaşlar merhaba,
2008 model kırmızı ybr 125 motorum binanın içinde duruyor ve bu sabah bi bakıyorum kontağın üzerinde buji sonra hemen aşağı baktım buji sökülmüş yanı hayatnızda hiç böyle birşey duydunuz,gördünüzmü.Hayır sadece söküp bıraktıysa tamam ama motorun içine bir şey atmıştır vs.
Motoru hemen yükliyip yarın servise götürecegım.

Avukat aracılığı ile şikayette bulunun parmak izi alınsın. Neyin ne olduğu çıkar ortaya.

Ose
19 Ocak 2014, 22:42
NGK BUJİ Mİ takdırdın :queen: yada birine öyle dediysen söküp bakmıştır sonrada hay bujine diyeyip bırakıp gitmiştir :)

kayx
19 Ocak 2014, 22:43
kimseyle bı kavga etmişliğim falan yok apartmanda bu motordan rahatsız olan yok yani haınlık desek doğrumu olur acaba bilmiyorum ama gerçekten çok sinirimi bozdu bu olay yanı hadi grenajı kır sinyalı kır depoyu çiz falan anlarım ama hayatımda duymadım direk buji söküp koymalarını

Chikoo
19 Ocak 2014, 22:45
motora en yakın dairede kim oturuyosa cal kapıyı bi sor kesin duymuşdur bişeyler hakikaten ilginç durum :D alarm takdırmalısın

kayx
19 Ocak 2014, 22:49
bencede bi soralım en yakın daireye. alarm taktırmak iyi fikir aslında ama bu motoru bilen adam zaten onuda devre dışı bırakır bence.