PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hudson deri nasıldır?

Smyrna35
19 Ocak 2014, 18:18
Arkadaşlar kask araştırırken hudson deri firmasını buldum,sonra fark ettim ki forumda da reklamları falan varmış.Agv k-3 baktım fiyat cazip geldi diğer ürünlerde başka firmalara oranla ucuz.Sizce güvenilir mi?Burdan bir şey alıpta memnun kalmayan var mı?Ayrıca internetten değil de Izmir/Kahramanlar da ki mağazadan alıcam.

scooboy
19 Ocak 2014, 18:23
İstanbulda ilk olarak ortaköyde bi mağazası vardı Hudsonun.
Daha sonra kızıltoprağa da şubesini açtı. Sahipleri ile iyi iletişimimiz vardı.
Bende o zamanlar cruiser vardı bir çok alışverşiş yaptım.
Her sene fuar giriş bileti aldım. İyi ve dürüst insanlardır. Bir sıkıntı yaşamazsın.

Macit250
19 Ocak 2014, 18:26
Ben deri kıslık eldiven aldım.2 günde elime ulaştı sorun cıkmadı.

kene35
19 Ocak 2014, 18:48
Bende geçen hafta bot aldım izmirdeki mağazadan gayet ilgililer bi sorun yaşamadım

redmachine
19 Ocak 2014, 20:58
Özellikle büyük beden giyenler için Hudson Deri mükemmeldir.
120 kilo olduğum için ne revit, ne alpinestar vs. korumalı ceketler olmuyor bana. Ama Hudson'da 9XL'a kadar korumalı deri ceketler var.

Carbondioxid
19 Ocak 2014, 21:34
Deri ceket, korumalar vs, bir kaç siparişim oldu, herhangi bir olumsuzluk olduğunda arayıp bilgi veriyor'lar, bir sorun çıkmadı, siz zaten mağaza'dan alışveriş yapacaksınız, "görerek elle muayene ederek":queen: daha sağlıklı olur :)

ahriman
19 Ocak 2014, 21:42
gv motorum için çanta bakıyordum fuardaki stantlarında: fiyatları biraz pahalı geldi. onun dışında çalışa arkadaşlar çok ilgili, surat asmadan her soruya güzel güzel açıklama yapıyorlar. Başka bir kaç ürün almıştık branda, buff vs. Yanında ufak promosyonları da oldu. Ben çok memnun kaldım tekrar alışveriş yapmayı düşünüyorum.

APALA
19 Ocak 2014, 21:51
Benden hudson dan bir çok alışveriş yaptım. İlgi ve alakaları gerçekten insanı şımartıyor.
Değişim felan yaparken hiç sorun çıkmamıştı.
Aldığım gün kargoya veriyorlar felan.
Ürünleri de gayet başarılı. yaza doğru bir ceket daha almayı düşünüyorum :)

hasanfuat
19 Ocak 2014, 23:10
eldiven aldım sağ elde koruma 10-15 dk sonra batma yapıyor acı veriyordu
bir kere eline giymekle anlasılcak gibi de değildi
hiç sorun etmediler ürünü yolladım aynı gün yenisini kargoya vermişler
sorun çözüldü memnun kaldım başka alışverişlerim de oldu

ferhatkars
19 Ocak 2014, 23:12
2012 agustosta bu ceketi 270 e almıştım...:flower:
http://www.hudsonderi.com/?urun-296-12-MC-HL-Bay-Deri-Ceket.html

ea1925
19 Ocak 2014, 23:51
Arkadaşlar kask araştırırken hudson deri firmasını buldum,sonra fark ettim ki forumda da reklamları falan varmış.Agv k-3 baktım fiyat cazip geldi diğer ürünlerde başka firmalara oranla ucuz.Sizce güvenilir mi?Burdan bir şey alıpta memnun kalmayan var mı?Ayrıca internetten değil de Izmir/Kahramanlar da ki mağazadan alıcam.

İzmir'deki şubesinden birkaç kez alışveriş yapmıştık gayette memnunuz hiçbir sıkıntı yaşamadık çalışan arkadaşta gayet ilgili birisi memnun kalıcağınızdan eminim

aloavera
20 Ocak 2014, 00:25
motorsiklet sektörü hatta dışında ki pek çok sektördeki firmaya göre çok düzgün esnaflar kesinlikle tavsiye ederim.

Smyrna35
20 Ocak 2014, 01:18
Referanslar sağlam :) Güvenilir firma demek ki.Kaskı eldiveni ve dizliği burdan alıcağım kesinleşti o zaman teşekkürler...

TutkuluAcemi
20 Ocak 2014, 03:53
Ben robokop ceketi 3 yıl önce buradan almıştım hala kullanıyorum şuanda yeni bir ceketle değiştirme ihtiyacı hissediyorum lakin 3 yıl iyi idare etti. Mağaza çalışanları olarak motomaxtan v.s. daha ilgililer.

Tİme_shİft42
20 Ocak 2014, 10:45
Uygun bedeni buluncaya kadar ürün degisimi yapabilirsin 4 kez ürün degisimi yapmıslıgım var kargo paraları hep alıcı ödemeli :[

sametozturk
20 Ocak 2014, 11:18
İzmir bornovada oturuyorum. Kaskımı , ceketimi , eldivenimi hudson deriden aldım. Pazar günleri açık bilginiz olsun.
Kahramanlardaki birçok esnaf malı satmak için çabalamıyor. Hoşgörü sıfır. Neredeyse haftanın 2 günü hudson'a uğruyorum. Hiçbir sıkıntı yaşamazsın.
Eğer alacağın şey varsa Redline Motor'u da tavsiye ederim. Ben gittiğimde birşey almak nasip olmadı ama ilgisi alakası iyi bir satıcıydı.

Smyrna35
20 Ocak 2014, 22:44
İzmir bornovada oturuyorum. Kaskımı , ceketimi , eldivenimi hudson deriden aldım. Pazar günleri açık bilginiz olsun.
Kahramanlardaki birçok esnaf malı satmak için çabalamıyor. Hoşgörü sıfır. Neredeyse haftanın 2 günü hudson'a uğruyorum. Hiçbir sıkıntı yaşamazsın.
Eğer alacağın şey varsa Redline Motor'u da tavsiye ederim. Ben gittiğimde birşey almak nasip olmadı ama ilgisi alakası iyi bir satıcıydı.
Redline Motor'u birkaç arkadaş daha tavsiye etti,bir ara oraya da uğramayı düşünüyorum.Cevap için teşekkürler.

Sinan Aksu
20 Ocak 2014, 23:05
Hudson, piyasa da güvenilir, isim yapmış 3-5 firmadan biridir.

aranel
20 Ocak 2014, 23:15
köklü güvenilir bir firma, bildiğim kadarıyla ceketleri kendileri üretiyorlar.

Potenza
20 Ocak 2014, 23:21
Ben fuarda tanışmıştım,kuzenim chopper kullanıyor ona buradan ihtiyacı olan şeyleri almak için.Gerçekten çok ilgilendiler,sonra Kızıltoprak magazalarına gittim,orada da çok yakın davrandılar,hatta bedenler olmadı,ürün buraya geldi,değiştirdiler,sonra birkaç alışverişim daha oldu,işi bilen,esnaf gibi esnaflar,ürünleri de gayet iyi.Malı satarken sizle dost(!) olupta sonradan sizi tanımayanlardan değiller.O fiyata piyasada alınabilenecek en iyi ürünleri üretiyorlar.10 üzerinden 10 veririm.

mezit
21 Ocak 2014, 00:35
2 tane tişört aldım çok basitti..:farao:

KUVVETMİRA
21 Ocak 2014, 00:39
2 tane tişört aldım çok basitti..:farao:

lan yoksa????

mezit
21 Ocak 2014, 00:43
lan yoksa????
yok la onları yalovada çoper fesivalinden almtştım..vallahi :)hudsondan aldıklarım evde hala ambalajında duruyo satimmi sana :)

KUVVETMİRA
21 Ocak 2014, 01:27
yok la onları yalovada çoper fesivalinden almtştım..vallahi :)hudsondan aldıklarım evde hala ambalajında duruyo satimmi sana :)

kafan ticarete hiç basmiy lan :mrgreen:
yamaha baksır gönder varsa, takım olsun :)

OGUZHANKY
21 Ocak 2014, 02:14
Kaskımı (nolan n103), ceketimi (robocop), yazlık eldivenlerimi (hudson), dizliklerimi (zandona) ve ufak tefek birçok eşyamı hudson un kızıltoprak mağazasından aldım ve bu saydığım ürünlerin hepsinden son derece memnunum. Ürünler bir yana, çalışanlarıda son derece kaliteli insanlar ve gerçek esnaflar.

Smyrna35
29 Ocak 2014, 11:10
Evet arkadaşlar dün Kahramanlar'a işim düştü,geçerken de bir uğrayayım dedim.Gerçekten de çok iyi insanlar,1-2 aya kadar ekipmanlarımı burdan alacağımı söyledim,her zaman beklediklerini söylediler.