PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kevlar Pantalon

Sayfa : [1] 2

metinkilic
14 Ocak 2014, 01:16
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Bu aralar kevlar pantalon almaya niyetlendim. Ancak yurt içi ve dışı yaptığım tüm araştırma ve incelemeler sonucu benim istediğim veya her kesi tam koruyacak bir pantalon bulamadım. Hepsinin arka kısmında el büyklüğünde kevlar parça dikilmiş, dizlerine koruma takılmış o kadar. Baldırınızı, diz kalça arası bacağınızın yan tarafını ve ön tarafını koruyacak kevlar pantalon yok. Almışken tüm ihtiyaçlarımı karşılayacak bir şey almak veya yaptırmak istiyorum. kevlar kumaşı istanbulda alacak yer buldum. ancak onların sattığı da dupont marka değil. Aslında motosiklet kullanan bu kadar kişiyiz. bir organizasyon yapılsa, sadece arkada çok kısıtlı bir alana konulmuş kevlar değil, gerçekten her tarafı koruyacak bir kevlar pantalon üretimi yaptırabiliriz. Maliyeti de gerçekten ucuza gelir. Piyasada dandik pantalonları 350-500 tl aralığında satıyorlar ve gerçekten ürünler o paraları edecek ürünler değil kanımca. bu konudaki düşünceleriniz nedir ?

sdirer
14 Ocak 2014, 01:29
artık tamamı kevlar olanlar var. geçen hafta kadıköyde bir mağazada tech 90 marka olanını gördüm. fiyatı 120 yuro idi. popoda ve dizde azıcık olanlarda zaten 100 yuro. 60 tl ye tam! koruma. bence çok uygun. peşinde indirim de oluyor. gitsem ben de alacağım amaa daha gidemedim.

hangi magaza desen valla hatırlamıyorum derken Honda servisin yanındakiydi. artık adı herneyse... :)[COLOR="Silver"]

vejihi
14 Ocak 2014, 01:55
Ben bir süredir, RiderDenim (https://www.riderdenim.com/) kullanyıorum, henüz çok şükür hiç test etmedim umarım hiç de etmem ama rahatlık ve görünüş olarak bence oldukça iyi. Teknik özelliklerini sitesinden okuyabilirsin.

Benim kullandığım model Bora (https://www.riderdenim.com/urunler/bora). Kısacası ben memnunum tavsiye ederim.

Mehmet Turan
14 Ocak 2014, 01:57
http://www.youtube.com/watch?v=TAruyKt8_VA Barkın Bayoğlu kevlar pantolon tanıtmıştı bunu izlemen de fayda var tamamı kevlar kumaştan yapılıyor.

SULH
14 Ocak 2014, 02:43
ben tech90 marka kullanıyorum. barkın bayoğlu(altın elbiseli adamın) kullandığı, çoğu videoda üstünde ki kot pantolon tech90dır.
kalça kısmında belden bacak arasına kadar her yer kevler. belden dizkapağına kadar yandan kevlar. diz bölümüde büyükçe kevlar.
ayrıca paça boyu yaptırdığımda, terzi demişti ki bu nasıl kot böyle neredeyse iğne kırılıcaktı. yani kot yeride normal kotlardan daha sıkı ve dayanıklı.

enxdesign
14 Ocak 2014, 10:04
Dizlik taktığınızda dizlerinizi bir nebze koruma altına alıyorsunuz. Fakat Allah muhafaza kaza anında sürüklenme yaşarsanız, dizlik sadece dizlerinizi korur. Kalça gibi yere sürünecek olan yerlerinizi korumaz. Gerçekten kayarsanız, asfalt ile bedeniniz arasındaki sürtünmeden dolayı oluşan sıcaklıkla ciddi doku kaybı yaşayabilirsiniz. İşte bu yüzden korumalı kot veya korumalı tulumlar koruma anında dizlikten çok çok daha önemlidir.

yasdal
14 Ocak 2014, 12:36
bir ekleme de ben yapayım. hiç bir dizlik sürüklenmede dizinizde kalmaz. Sağlam bir Pantolondaki korumaların yerinde kalacağını söylemeye gerek yok. NE kadar sağlam olduğu değil kaza anında yerinde olup olmadığıdır önemli olan.

Green Arrow
14 Ocak 2014, 14:38
Arkadaşlar alıcaksanız Tech90 alın adam Türk ülkede üretiyor.Ben fuarda tanışma imkanı bulmuştum.İyi niyetli bir adama benziyor ve yurtdışıyla rekabet edecek düzeyde ve kalitede ürünü var destek vermeliyiz bence.

ectuna
14 Ocak 2014, 15:59
http://www.tech90.com.tr/Sayfa.php?Git=Collection

sitedeki mail adresine mail attım. indirim istedim. bana kadıköy teli gönderdiler

"Merhaba Caner Bey,

Kadıköy’de satış mağazamıza giderseniz arkadaşlar yardımcı olacaklardır.
Tel: 0216 4149373

Iyi günler dileriz,
BAHADIR İMREHAN DIRECTOR, TECH90 TEKS. LTD.
+90 212-438-2882 (w) | +90 533-468-4275 (m)
Peyami Sefa Cd. Gökmen Sk. No:6/1
34217 Mahmutbey Bağcılar/İstanbul
www.tech90.com.tr"

Dükkana telefon açtım. 200-240 TL arası fiyatlar. Diz korumalar dahil yan korumalar hariç. Onlarda 25.-TL imiş.
King diye bir modelleri varmış full kevlarlı. O da 350TL imiş.
1 kuruş da indirim yapmam dedi.

shooter1
14 Ocak 2014, 17:18
her tarafında kevlar olursa bence motorda hakimiyet zorlaşır

metinkilic
14 Ocak 2014, 20:21
Evet arkadaşlar konuya ilgi duyanlara ve cevap yazanlara teşekkürler. Korumanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde sanırım herkes. Benim takıldığım noktalar, üretilen kumaşın kalitesi nedir ? kevlar diye satılan çoğu ürün aslında normal denim kumaş, tech90 inceleme fırsatım olmadı, izmir de satan yer yok, varsa da ben bulamadım sanırım. Yerli bazı firmalar kevlar kumaş üretiyorlar ancak bunların hakiki dupont kumaş ile farkları ve kaliteleri nedir incelemek lazım. benim takıldığım noktalar bunlardı. yoksa piyasada satıldıklarını bende biliyorum. ama inanın bana güven vermiyorlar. youtube'ta bol miktarda inceleme görüntüleri var. İzlerseniz 5-6 metrede parçalanan kumaş da var. Barkın beyin testini de daha önce izlemiştim. en fazla 10 metre bile sürmedi parçalanması. İş yerinde dupont kevlar kumaşı ile yapılmış eldiven vardı. denemek için üzerinde yapmadığımız atraksiyon kalmadı banamısın demedi. o kadar sağlamdı yani. onu görüp diğer ürünleri de görünce kafamda bol miktarda soru işareti oluştu. Ayrıca bir arkadaş kevlar kumaştan üretilen malzeme motor hakimiyetini zorlaştırır demiş. ona katılmıyorum. kışın lahana gibi kat kat giyiniyoruz ama motor hakimiyetini bunlar engellemiyor.

vejihi
14 Ocak 2014, 20:28
Arkadaslar vücudumu komple kevlar kaplattim ve kendime CE onayi aldim. Gecen denemek icin araba arkasina ellerimden baglatip cektirdim sadece saclarim yandi, başka hiçbir hasar olmadi.

Tek dezavantaji biraz zor hareket ediyorum cok gerekmezse yerimden kalkmiyorum, durum acilse de dedigim gibi bir araçla cektiriyorum. Ama cok guven veriyor sırf bu güven icin bile değer, guvenlige onem veren herkese tavsiye ediyorum.

motorcu adam
02 Temmuz 2014, 21:39
ben tech90 marka kullanıyorum. barkın bayoğlu(altın elbiseli adamın) kullandığı, çoğu videoda üstünde ki kot pantolon tech90dır.
kalça kısmında belden bacak arasına kadar her yer kevler. belden dizkapağına kadar yandan kevlar. diz bölümüde büyükçe kevlar.
ayrıca paça boyu yaptırdığımda, terzi demişti ki bu nasıl kot böyle neredeyse iğne kırılıcaktı. yani kot yeride normal kotlardan daha sıkı ve dayanıklı.

Nerden aldiniz siz pantalonu?

porlanoche
02 Temmuz 2014, 22:49
Cbr 250 alirim sikinti cikmaz nasil olsa diye dusunup almistim tec90 i geçen sene agustosta Hudson deriden.nasip nostaljiye imis neyse bunu kullanirkende giyiyorum ara sira. Ben 200 liraya almıştım ne kadar artmis fiyatlari.yukarida arkadasin dedigi gibi heryeri kevlarla kapli. Gunluk kullanabilirsin ben top oynadigimi biliyorum o pantolonla birazcik sicak oluyor icerisi ona dikkat. Alacaksaniz cok saglam pazarlik yapin derim.cunku yurtdisindan gelmiyor neticede yerli mali.

seerkan
02 Temmuz 2014, 23:37
Arkadaslar full kevlar pantolonun yazın deri tulumdan farkı yok. Felaket ötesi sıcak yapıyor ve terletiyor. Kışın için uygun ama yazın belli kısımları koruyan tech90 kevlar iyi bir pantolondur. 1 bucuk senedir kullanıyorum. Dizde ve bel bölgesinde sastec diye koruma pedleri var. Ayrıca carpışma bölgeleri kevlar ile takviye edilmiş. Kızıltoprakta operin arkasındaki sokakta ufak bir dükkan var. Sadece tech 90 satıyor çok ilgili bir arkadastı. Herkese tavsiye ederim

ectuna
03 Temmuz 2014, 11:40
Aynen öyle.
Bir tane kışlık var bende full kevalr full mebran, bir tane de yazlık var sadece sürtünme bölgeleri kevlarlı.
Her zaman bunları giyiyorum.

Yalnız içi mavi astarlı olanlar eski üretim kırmızı olanlar yeni üretim. Eskilerin düğmeleri kopuyor. içi kırmızı olanlardan alın.

Arkadaslar full kevlar pantolonun yazın deri tulumdan farkı yok. Felaket ötesi sıcak yapıyor ve terletiyor. Kışın için uygun ama yazın belli kısımları koruyan tech90 kevlar iyi bir pantolondur. 1 bucuk senedir kullanıyorum. Dizde ve bel bölgesinde sastec diye koruma pedleri var. Ayrıca carpışma bölgeleri kevlar ile takviye edilmiş. Kızıltoprakta operin arkasındaki sokakta ufak bir dükkan var. Sadece tech 90 satıyor çok ilgili bir arkadastı. Herkese tavsiye ederim

OnurTr
03 Temmuz 2014, 11:59
Alman Büse kullanıyorum Sas-Tec korumları ile..tavsiye ederim..

chcts1
03 Temmuz 2014, 12:08
bu tip pantolonlar sadece sürtünme ve yere düşünce oluşan hafif darbelere karşı korur. Bende tech 90 motosiklet kotu vardı. Araba yandan çarpınca femur kemiğim kırıldı.

orhanerdogan
03 Temmuz 2014, 12:14
Bende konuyu dikkatle takip ediyorum.
Normalde bir adet SPIDI HURRICANE H2OUT pantolonum var. Kışda içine bir termal içlik ile gayet başarılı, yazda ise astarını çıkardım gayet rahat korumaları da spidi kalitesinde ama günlük giyim için uygun değil daha çok seyahat amaçlı kullanılabilir.

Günlük giyilebilir gittiğin yerde göze batmayacak korumaları yerli yerinde kaliteli bir kevlar pantolon arıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:12 ----------

bu tip pantolonlar sadece sürtünme ve yere düşünce oluşan hafif darbelere karşı korur. Bende tech 90 motosiklet kotu vardı. Araba yandan çarpınca femur kemiğim kırıldı.

Hocam geçmiş olsun benim şahsen pantolondan beklentim doku kaybını önlemesi araba çarpmasına önlem olması çok zor.

mephamd
03 Temmuz 2014, 12:19

Arabanın yandan çarpmasına karşı koruyacak bir pantolon var mıdır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:16 ----------

Arabanın yandan çarpmasına karşı koruyacak bir pantolon var mıdır?

nietzsche
03 Temmuz 2014, 13:27
şehir içi için kevlar yeterli bence. uzun yol için motosiklet pantolonu almayı düşünüyorum bende. ama pantolon üstüne giyilenlerden değil. dar kesim. geçen şirinevlerde görmüştüm. 550 tl fiyat dediler. en kısa zamanda alacağım.

Karalı
08 Temmuz 2014, 02:24
Tech90 pantolon aldım gayet rahat

orhanerdogan
08 Temmuz 2014, 10:21
tech90 kullananlar artıyor, haftasonu satan bir yere gidersem bende denemek istiyorum.
Tech90 kullanan arkadaşlara benim sorum gün içinde korumaları rahatsız ediyormu?

farukt
08 Temmuz 2014, 14:09
Bende de var Tech90, hergün kullanmasamda sık sık kullanmaya çalışıyorum.
Tamamı değilde parçalı kevlar olanı var bende. Bu havalarda ofis ortamında sıcak oluyor ama. Yolda giderken sıkıntı olmuyor.

Kendi korumasını çıkardım, motorda oturunca kayıp bacağımın üstüne doğru geliyor, düşme anında dizimi korumayacağını düşünüp normal dizlik kullanıyorum.
İlk günler kendi korumasını kullandım, ofise gelince korumayı çıkartayım dedimde, takması çok mesele oldu. Eğer pantolonu tamamen çıkartıp korumaları takarsanız, takmalı çıkmalı gün boyu kullanılır, ama korumalar sürekli üzerinde biraz zor.

Buna alternatif olarak normal pantolon üstüne giyilenleri de düşünebilirsiniz. Revitin yandan fermuarlı olanı var bende, ofise gelince hemen çıkartıp çantaya koyuyorum. Yolda "serinlik" olarak Tech90 dan daha iyi.

Anadolu yakasında Kayışdağı/Su deposu nun orda Motosikletim.com.tr nin dükkanı var orda deneyebilirsiniz.

OokareenoO
08 Temmuz 2014, 20:03
Arkadaşlar kevlar pantalonu yaz sıcaklarında giyebiliyor musunuz? Yada yaz için terletmeyen, bunaltmayacak pantalon ne önerirsiniz? Su geçirmez özellikli olması gerekmiyor, İstanbul'a geldiğimde bakabileceğim, bol çeşit bulunduran mağaza tavsiyeniz var mı ?

orhanerdogan
08 Temmuz 2014, 23:03
Arkadaşlar kevlar pantalonu yaz sıcaklarında giyebiliyor musunuz? Yada yaz için terletmeyen, bunaltmayacak pantalon ne önerirsiniz? Su geçirmez özellikli olması gerekmiyor, İstanbul'a geldiğimde bakabileceğim, bol çeşit bulunduran mağaza tavsiyeniz var mı ?

kevlar değil ama spidi hurricane su geçirmez astarı çıktıktan sonra yazın rahat kullanınabiliryor.

OokareenoO
09 Temmuz 2014, 11:15
Teşekkürler, umarım bulabilirim.
Merak ettiğim bir şeyde tekstil mont ve pantolonum var, astarı çıkarılabiliyor. Kış için almıştık yağmur geçirmiyor dediler , rüzgar da geçirmiyordur sanırım! Yazın kullanılabilir mi acaba? Yoksa hava almadığı için terletir mi gene?

mephamd
23 Ağustos 2014, 20:21
Tech 90 aldım. Güzel.
Dar kesim olanı da var, normal olanı da.
Netten aldım, dar geldi hemen değiştiler. Çok ilgileniyorlar.
Tavsiye edilir.
www.simrug.com

eek
23 Ağustos 2014, 20:43
Tech90 denedim ama çok terletti, sizde durum nasıl? Bir de tam olarak hangi modeli aldınız?

mephamd
23 Ağustos 2014, 20:52
Tech90 denedim ama çok terletti, sizde durum nasıl? Bir de tam olarak hangi modeli aldınız?
Manx smalt benimki.
Full kevlar almak isterdim ama bizim bura aşırı sıcak olduğundan bunu aldım. Normal kot gibi, ekstra bir terletme yaşamadım.

Karalı
23 Ağustos 2014, 22:34
3ay oldu tec90 kullaniyorum gayet rahat arkadaşlar:cat:

sametozturk
03 Eylül 2014, 00:32
Esquad marka korumalı kot pantolon kullanan var mı ?
Kullanan varsa yorumlarını merak ediyorum. Yaz - kış kullanımı , kesimi , rahatlığı gibi bilgiler.

Yoksa aradaki farkı vermeye değmez direk Tech 90 tercih et mi dersiniz ?

onuroz
03 Ekim 2014, 16:46
Tech90 kotumu yıkamak için ters çevirdiğimde diz kısmında yırtık tespit ettim. Fotolarını çekip mail attım kazada yapmadım bu nedir diye. Sanırım üretim hatalısı bana denk gelmiş, olmaması lazım gonderin inceleyelim dediler. İki gün sonra aradılar yırtık kısmı tamir ettik pantolonu yıkadık başka bir isteğiniz var mı... Şımardım haliyle belinide daraltabilir misiniz diye sordum tamam dediler. İlgi alaka çok memnun kaldım, tech90 don üretse onuda alırım bu saatten sonra. Esnaflık boyle bişeydi sanırım. Bilgilerinize

oluroyle
03 Ekim 2014, 16:56
Merhaba,

Çok samimi bir soru sormak istiyorum, pantolon almam gerek araştırıyorum ancak şöyle bir durum beni tereddüte düşürüyor.Kaliteli bir ürün üretiyorsunuz ve güvenliği de gayet iyi,fiyatı da 605 tl, nasıl oluyor da 250 tl ye kadar inebiliyor?

Hiç motorsiklet pantolonu kullanmadım ve denemedim,ürün hakkında bilgim,art niyetim yoktur, yanlış anlasılmasın fiyata takıldım.
http://www.simrug.com/shop/uncategorized/bonneville-smalt-overhide/

Daha öncesinde de Barkın Bayoglu'nun tech90 markasını pantolonlarını tanıttığı videoyu izlemiştim.

mephamd
03 Ekim 2014, 17:03
Bu firma aslında yabancılara fason üretim yapıyor. Türkiyede de hem yaygınlaşması içün hem de ihraç fazlalarını uygun satıyor. Diğer fiyat avrupa veya ihraç fiyatı olabilir.
Crysis oyununu yapan Crytek de türkiyeye özel yarı fiyatına satış yapıyordu

oluroyle
03 Ekim 2014, 17:17
Bu firma aslında yabancılara fason üretim yapıyor. Türkiyede de hem yaygınlaşması içün hem de ihraç fazlalarını uygun satıyor. Diğer fiyat avrupa veya ihraç fiyatı olabilir.
Crysis oyununu yapan Crytek de türkiyeye özel yarı fiyatına satış yapıyordu

tesekkür ederim.

hasansonmez
03 Ekim 2014, 18:29
bi pantolana 400 500 lira para istiyorlar sanki astronot elbisesi yok malzemesiymiş yok kumaşıymış ne maliyeti var sanki bilmediğimiz şey tkstil ülkesinde adam kazıklıyorlar yapanlarda yerli firma zaten bu motosiklet aksesuarı sektöründe kazıklayan kazıklayana millet ne tutturursa kakalıyor satamayınca % 80 indirim yapıyorlar.

Pisman
03 Ekim 2014, 19:22
barkın tech90 testi yapmıştı, hem yerli, hem nispeten ucuz, hemde avrupalı rakipleriyle karşılaştırıldığında (yabancı bi dergide) rakiplerinden açık ara iyiydi, hem de en üst koruma sağlayan modeliyle girmemişlerdi

RAMİREZ
03 Ekim 2014, 20:34
bi pantolana 400 500 lira para istiyorlar sanki astronot elbisesi yok malzemesiymiş yok kumaşıymış ne maliyeti var sanki bilmediğimiz şey tkstil ülkesinde adam kazıklıyorlar yapanlarda yerli firma zaten bu motosiklet aksesuarı sektöründe kazıklayan kazıklayana millet ne tutturursa kakalıyor satamayınca % 80 indirim yapıyorlar.

400-500 lira dedikleriniz ithal olanlar. Hatta o rakamlar bile az. Bazıları çok daha pahalı.

Unutmayın ki bu ürünler "teknik malzeme" olarak nitelendirilir. Modeli, kalıbı yada yıkamasından çok üzerinde kullanılan materyalin işe yararlılığı ön planda tutulur. Yanlış anlaşılmasın, tech90 la bir bağlantım yok. Ama kevlar malzeme kullanıp (kevlar, dupont un lisanslı ürünüdür. Yani o kumaşı dokumak yada kullanmak bile bir maliyettir.) bu fiyatlara bu kalitede ürün satmaları taktire şayan. Yani maliyet hesabı yaparken normal tekstil ürünleriyle kıyaslamamak lazım.

Ben şahsen tech90 gibi yds gibi firmaların ürünlerini kullanmayı seviyorum. Hem dünya seviyesinde kaliteli hemde Türkiye şartlarına göre makul fiyatlılar.

AttilaXtreme
18 Ocak 2015, 14:53
Şunu bilginize sunayım dedim. Belki fikir edinmenize yardımcı olur. Gerçi bende pantolonunu alacak para yok ama :)

Kurşun geçirmeyen yumuşak bir madde Kevlar

http://www.youtube.com/watch?v=8pSLOaV7ouw

CHaTaN
18 Ocak 2015, 17:08
Rider denim ve tec90 yerli üretim yapmaktadır iki markanında kevlar ürünlerini kullanmaktayım ve iki markanında full kevlar pantalonları mevcut. Riderdenim benim kıyaslamama göre Tec90 dan bir tık yukarıda. Yerli üretimi olan bir malzeme varken ve yabancı üretimlerle aynı kalitede ise Lütfen yerli ürün kullanalım

orhanerdogan
18 Ocak 2015, 21:00
tech90 kullananlar artıyor, haftasonu satan bir yere gidersem bende denemek istiyorum.
Tech90 kullanan arkadaşlara benim sorum gün içinde korumaları rahatsız ediyormu?

Ben bir güncelleme yapıyım. Ben tech90 ın kızıltopraktaki kendi mağazasından overlap markası ile ürettiği ürünlerden full kevlar olanlardan eşime ve kendime aldım. Motor üzerinde gayet mennunum ama ofiste tüm gün giymek için yeterli konforda olduğunu söyleyemem(böyle bir beklenti içerisindede değilim).

LynXMaSTeR
18 Ocak 2015, 23:23
tech90 city pantolon diz koruması haricinde yanlarda da koruması var mı?
motosikletaksesuarlari.com sitesindeki üründe yan koruma da yazıyor ama emin olamadım.

orhanerdogan
19 Ocak 2015, 00:15
modeline göre değişiyor olabilir ama bizde iki tane var ikisinde de yan koruma var.

LynXMaSTeR
19 Ocak 2015, 03:15
modeline göre değişiyor olabilir ama bizde iki tane var ikisinde de yan koruma var.

benim alacağım model bu hocam;
Tech 90 City Kevlar Jean (http://www.motosikletaksesuarlari.com/TECH-90-CiTY-KEVLAR-JEAN-TAsLANMIs-MAVi-MOTOR-PANTOLONU_853.html?gclid=CMya9NegnMMCFXQatAodp0cAY A)

sizdeki model hangisi?

easydude
19 Ocak 2015, 11:06
Arkadaslar vücudumu komple kevlar kaplattim ve kendime CE onayi aldim. Gecen denemek icin araba arkasina ellerimden baglatip cektirdim sadece saclarim yandi, başka hiçbir hasar olmadi.

Tek dezavantaji biraz zor hareket ediyorum cok gerekmezse yerimden kalkmiyorum, durum acilse de dedigim gibi bir araçla cektiriyorum. Ama cok guven veriyor sırf bu güven icin bile değer, guvenlige onem veren herkese tavsiye ediyorum.

Abi koptum yaaa :cherry:

40yapar
19 Ocak 2015, 11:38
benim alacağım model bu hocam;
Tech 90 City Kevlar Jean (http://www.motosikletaksesuarlari.com/TECH-90-CiTY-KEVLAR-JEAN-TAsLANMIs-MAVi-MOTOR-PANTOLONU_853.html?gclid=CMya9NegnMMCFXQatAodp0cAY A)

sizdeki model hangisi?

Üstadım, hangi model alsam deyip duruyordum ki sizin iletiyi gördüm. Çok teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın

LynXMaSTeR
19 Ocak 2015, 16:28
Üstadım, hangi model alsam deyip duruyordum ki sizin iletiyi gördüm. Çok teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın

bende az önce verdim siparişi bakalım.
aldığınızda deneyip yorumlarınızı yazın siz de :)

mucoist
19 Ocak 2015, 16:38
Tech 90 Pirate slim fit modelini kullanıyorum. Gayet rahat. Yazın terletmedi. Kışın altına içlik giymek gerekiyor haliyle. Motosiklet pantolonu olduğu belli olmuyor. Motosiklet kullanan arkadaşlarım dahi motorcu pantolonu olduğunu anlamadılar.

Yanlarda koruma cebi vardı ama korumalar ekstra olarak satılıyordu. Ben şişkinlik yapmasın diye almamıştım. Yakınlarda yan korumaları da almayı düşünüyorum.

LynXMaSTeR
19 Ocak 2015, 16:58
Tech 90 Pirate slim fit modelini kullanıyorum. Gayet rahat. Yazın terletmedi. Kışın altına içlik giymek gerekiyor haliyle. Motosiklet pantolonu olduğu belli olmuyor. Motosiklet kullanan arkadaşlarım dahi motorcu pantolonu olduğunu anlamadılar.

Yanlarda koruma cebi vardı ama korumalar ekstra olarak satılıyordu. Ben şişkinlik yapmasın diye almamıştım. Yakınlarda yan korumaları da almayı düşünüyorum.

verdiğim linkteki pantolonda yanda iki adet koruma mevcutmuş, telefonla arayıp sordum, dizlerde 2 koruma, kalça kısmında da yanlarda 2 koruma var dediler.