PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LS2 Hakkında Atıp Tutanlara Tokat Gibi Yanıt

merak ederim
13 Ocak 2014, 00:42
http://www.youtube.com/watch?v=6HX73UJ9SKg

"O"

Dar gelirlinin kurtarıcısı

O bir memur kaskı

O cebince paran yoksa kafanı korumam demez

O wiwi gibi spor olsun diye koruma yapmaz.

O 100 liran varsa 5 yıldızlı olmasada 4 yıldızlı korur.

O kötülerin düşmanı iyilerin dostu

O dosta güven düşmana korku verir

ogzcngdk
13 Ocak 2014, 00:47
doğru söylemiş ama kötü yanlarını anlatmamış motor üstünde test etmediği için..

birde acayip reklam kokuyor video :)

Ose
13 Ocak 2014, 00:47
gereksiz bi konu dostum bu videoyu izlemeyen kaldımı ki forumda ??? :cherry: çok iyi ise videolarının (%90)nında neden ARAİ kullanıyor ?

merak ederim
13 Ocak 2014, 00:56
gereksiz bi konu dostum bu videoyu izlemeyen kaldımı ki forumda ??? :cherry: çok iyi ise videolarının (%90)nında neden ARAİ kullanıyor ?

zengin kaskı arai bakıyorum şöyle 500 euro 600 euro euro oldu 3 lira nasıl alayım arai altımdaki motor 30 bin 40 bin olsa tamam motora o parayı veriyorsam gider 2 tane alırım altımda çinli commuter var ls2 can dostum benim:)

Slayerrr
13 Ocak 2014, 00:57
birde acayip reklam kokuyor video :)

Zaten reklam videosu bu test videosu değil.

Ose
13 Ocak 2014, 01:10
zengin kaskı arai bakıyorum şöyle 500 euro 600 euro euro oldu 3 lira nasıl alayım arai altımdaki motor 30 bin 40 bin olsa tamam motora o parayı veriyorsam gider 2 tane alırım altımda çinli commuter var ls2 can dostum benim:)

Forumda aksini söyleyen yok zaten fiyat kalite oran orantı babında iyi kask bunu herkes söylüyor sen neye takıldın anlamadım canın konu açmak istemiş neyse hayırlı geceler ben yatacam abi :)

HanzoLife
13 Ocak 2014, 01:11
kardeş zaten bizde kötünün iyisi diyoruz az paraya alınabilecek en iyi kask tamamda eleştiri yapmayalımmı kötü yönlerini söylemeyelimmi?

redlion999
13 Ocak 2014, 01:20
Barkın abiye sorsak kafasına bile takmamıştır.. Bell diyor zaten kendisi sponsorlarından mı yoksa kendi mi çok sevdi bi türlü anlayamadım.. Ls2 magnum sahibi olarak hani ilk kask ufak cc 80-90 max km hız tamam da onun yeri o kadar..

Tsubasa
13 Ocak 2014, 01:23
Reklam kardeş o, oradaki tüm kasklar için aynı şeyi söyluyor barkın. hepsi cok iyi diyor.
barkın bayogluna tek yakıştıramadıgım hareketler bu reklam vidyoları