PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DİKKAT Motosiklete tek binmeyelim!

motosikle+
08 Ocak 2014, 02:56
Bu adam ne diyor yaa diye sözleri duyar gibiyim.Ama konuyu okuyunca bana hak vericeğinizi düşünüyorum.
Evet gelelim asıl konuya.
Motosiklete tek binmemek gerek.
Her zaman "YUSUF" arkadaşımızı yanımıza almamız gerek.Yusuf yanındaysa sıkıntı yok.Ama yoksa sıkıntı çok.:)
Eee kim bu Yusuf diyenler olabilir.Yusuf 3,5 atarken bize ne yapmamız gerektiğini izah eden hatta yaptıran arkadışımız.Yani karayolda şerit değiştirirken görmezden gelinip üstünüze kırılan direksiyon sonucu meydana çıkan arkadaşımız.Tabi mahallenin caddesinde hız denemesi yapan arkadaşlarımıza Yusuf da yardımcı olmayabilir.
Hee bu arada Yusuf'a da kask takmayı unutmayın :)
"Niyetim bilmişlik taşlamak değil güldürürken düşündürmektir." :)

motorcu48
08 Ocak 2014, 03:03
ani anlarda yaptığımız panikler bizi daha çok düşürmektedir bunların adına ise koruma reflexi denilmektedir..yanımıza almamız gereken sadece eğitimdir kolay gelsin size çalışmalarınızın devamını diliyorum

tr_select
08 Ocak 2014, 03:04
Metin bu konuda arkadaş hakli. Keşke herkes onun kafasinda olsa :)

lickup
08 Ocak 2014, 03:07
ani anlarda yaptığımız panikler bizi daha çok düşürmektedir bunların adına ise koruma reflexi denilmektedir..yanımıza almamız gereken sadece eğitimdir kolay gelsin size çalışmalarınızın devamını diliyorum

Önemli olan o ani durumları yaşamayacak şekilde sürmek değil midir?

The Machine
08 Ocak 2014, 03:14
Bu adam ne diyor yaa! :D :rendeer:

Benim adım Yusuf. Motosikletimde ikinci bi Yusuf'a gerek var mı tartışılır ama galiba haklısınız bu konuda. Ne zaman kendime tam olarak güvensem o zaman kesin bi aksiyon yaşıyorum. Ama (korkarak mı derseniz temkinli mi dersiniz) işte öyle olursam o zaman yoluma olaysız devam edebiliyorum.

Tİme_shİft42
08 Ocak 2014, 03:22
Yussuf derler ona hacıı :rendeer: :d

inci1903
08 Ocak 2014, 03:37
yusuf,yusuf değil miydi o ?
3 kişi nasıl bincez motora..::153::

AWESQME
08 Ocak 2014, 04:37
yusuf,yusuf değil miydi o ?
3 kişi nasıl bincez motora..::153::

hahaha yarıldım :queen: