PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şerit Led

alikan
07 Ocak 2014, 17:23
Selam abilerim nasısınız iyisinizdir inşallah...

elime 3 metre şerit led(beyaz) geçti..

bunun 1 metresini motorsiklete

2 metresini mitsubishi L300'e takmak istiyorum... araç için tavan aydınlatmasına paraler olsun istiyorum yani kapılar açıldığında yansın...

Motor için elektriyi nereden alabiilirim ? herhangi bir aksilikte başıma büyük sorun sıkıntı açarmıyım ?

nasıl yaparım ne yaparım yardım edermisiniz?

konunun yanlış yere açıldığını düşünen yada gereksiz bir konu olduğunu düşünen abilerim de bir kaç öneri altarnatif sunarsa sevinirim

hepinize şimdiden teşekkür ederim

hakan 10
07 Ocak 2014, 17:25
aküden alıp anahtar takabilırsin hocam istediğin zaman yakarsın

alikan
07 Ocak 2014, 17:42
aküden alıp anahtar takabilırsin hocam istediğin zaman yakarsın

araç için olabilirde motor için orasını burasını kurcalarlar açık brakırlar akü biter

araç için tavan lambasından nasıl alabilirim lambaya nasıl bağlarım ?

Lucas
07 Ocak 2014, 18:21
Motosiklete şerit led takılmasına karşı olsam da, illa bağlayacaksanız park ampulune giden artı (+) uçtan elektrik alabilirsiniz. Parkları yakınca ledleriniz de yanmış olur. Ayrıca buton (düğme) bağlamanıza gerek kalmaz. Lakin araya sigorta bağlamayı ihmal etmeyin.

alikan
07 Ocak 2014, 19:35
usta işin doğrusu patron aracına led bağlatıcakmış bu gün konusu oldu ben hallederim dedim atıldım ortaya :D

birde ne kırparsak kar işte 1 metre fln artırsak kullanırız kendi şahsıma motor yok henüz arkadaş çok istiyo aslında fazla para değil de yaptırmıyo işte onun motora takardım

cevaplarınız için teşekkür ederim