PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor gezisi

Haydar79
05 Ocak 2014, 05:14
Slm arkadaşlar gurup olarak motor gezisine çıkmak ıstıyorum sizlerdende fıkırler beklıyorum bende 600rr var ve bu ayarda motorlarla sağlam pilanlanmış turkıye gezısı yapmak istiyorum simdıden teşekkürler

tr_select
05 Ocak 2014, 05:55
İlk konunuzun bu olması garip...

İlk önce kendinizi tanıdın, kimsiniz-nesiniz-inmisiniz-cinmisiniz...
Konuya gelicek olur isek, ilkbahar-yaz aylarında gezi duyuruları yapılıyor. Karadeniz-Ege, Yurt dışı gezileri sık sık olmakta...

Darkfriairs
05 Ocak 2014, 12:04
Hayırlı olsun. Başkalarını beklemei kendin çık.

Haydar79
05 Ocak 2014, 17:31
Arkadasım bılgılerımı tam olarak doldurdum ok :)) tmm bılıyorum yaz sezonu açılınca turlar açıklanıyor ben kafa dengı ıkı uç arkadaş oluşturup zaman ve maddı sıkıntısı olmayan onlarla yola çıkmak ıstıyorum şımdıden başladım araştırmaya

ERROR88
05 Ocak 2014, 17:36
Bende mondial 100 khtmnk modeli var bana ayak uydurursan seni yanıma alırım evlat

ogzcngdk
05 Ocak 2014, 18:07
türkiye turunun bence en ideal sayısı 2 motordur.. kalabalıklaştıkça sorunlarda artacaktır.

agrasiwe
05 Ocak 2014, 18:24
600rr var para sorunun yok, vakit sorunun yok, ama çevrende senin kafana uyacak iki arkadaşın yok :)

ceyceypad
05 Ocak 2014, 18:31
programlı çık sorun olmaz

beko12345
05 Ocak 2014, 18:46
600rr ayarında tur Yapıcak insan istiyorsun.

Varya deli oluyorum şöyle laflara. Hani gazlayacak adam desen neyse yüksek cc gerekir.
Tur yapmak apayrı bir şey.
En nefret ettiğim motorcu tipidir cc ayrımı yapan .

Haydar79
05 Ocak 2014, 19:25
Arkadaşlar gereklı gereksız yorumlar yapmayın bırıncısı çevremdeki ınsanlar motor kullanmıyor ıkıncısı 600cc ıle 125 cc nasıl uzun yolda beraber olabılır sadece gezıye çıkma nıyetı olan arkadaşlar yazsın lütfen teşekkürler

isamilx
05 Ocak 2014, 19:29
600rr var para sorunun yok, vakit sorunun yok, ama çevrende senin kafana uyacak iki arkadaşın yok :)

:queen: ne güldüm yaw walla Allah'ta sizi güldürsün çok doğru bi soru sormuşsun agrasiwe. Bu adam fake gibi geldi milleti işletmeye mi çalışıyorsun? :P

turkish39
05 Ocak 2014, 22:19
Bir tutkudur motosiklet. kendini özgürce yollara vurmaktır. otomobilin penceresinden görünen dünyanın bir parçası olmaktır. rüzgarı hissetmektir.

Riske girmektir motosiklet; brokoli yiyip, lahana suyu içerek yüz yıl yaşamaktansa bol yağlı cızbız köfte ve patates kızartması üzerine bir sigara yakmaktır.

Yeryüzünde uçmaktır motosiklet, zincirler arasında yüzlerce yıl yaşamaktansa minicik özgür bir kuş gibi uçarak veda etmektir hayata.

Kafa tutmaktır tüm dünyaya, size "serseri" diyenlere gülebilmektir.

Binlerce kardeşe sahip bir aileye girmektir motosiklet. yol kenarına çektiğinizde yardıma gelen, hiç tanımadığınız motorcu kardeşlerinizle saatlerce muhabbet edebilmektir.

Tuzla'dan yeşilköy'e iş çıkışı saatinde 45 dakikada gidebilmektir motosiklet. trafikte sinirlenmemektir, hayatın kötü pençesine yakalanmadan aradan kayıvermektir.

Diğer motor aşıklarıyla her hafta buluşmaktır motosiklet, motosiklet sevginizi paylaşmaktır. sevgiyi paylaştıkça arttırmaktır.

100 motorcuyla beraber şile'ye grup sürüşü yapmaktır. altınızdaki motosiklet 300 km'ye çıkabilmesine rağmen gruba uymak, 80km'yle gitmektir.

Güveni görmektir motosiklet. arkanızdaki sevgilinizin bütün kontrolü size bırakıp başını sırtına rastladığını hissetmektir.

Bağlanmaktır motosiklet, her akşam yorgun argın eve gelip saatlerce kromaj parlatmaktır,sevgiyle kaplamaktır motoru, cilayla değil.

Bir aşktır motosiklet. Tatmayan bilemez.

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1043920_601064479913598_38072880_n.jpg

beko12345
05 Ocak 2014, 23:05
Bir tutkudur motosiklet. kendini özgürce yollara vurmaktır. otomobilin penceresinden görünen dünyanın bir parçası olmaktır. rüzgarı hissetmektir.

Riske girmektir motosiklet; brokoli yiyip, lahana suyu içerek yüz yıl yaşamaktansa bol yağlı cızbız köfte ve patates kızartması üzerine bir sigara yakmaktır.

Yeryüzünde uçmaktır motosiklet, zincirler arasında yüzlerce yıl yaşamaktansa minicik özgür bir kuş gibi uçarak veda etmektir hayata.

Kafa tutmaktır tüm dünyaya, size "serseri" diyenlere gülebilmektir.

Binlerce kardeşe sahip bir aileye girmektir motosiklet. yol kenarına çektiğinizde yardıma gelen, hiç tanımadığınız motorcu kardeşlerinizle saatlerce muhabbet edebilmektir.

Tuzla'dan yeşilköy'e iş çıkışı saatinde 45 dakikada gidebilmektir motosiklet. trafikte sinirlenmemektir, hayatın kötü pençesine yakalanmadan aradan kayıvermektir.

Diğer motor aşıklarıyla her hafta buluşmaktır motosiklet, motosiklet sevginizi paylaşmaktır. sevgiyi paylaştıkça arttırmaktır.

100 motorcuyla beraber şile'ye grup sürüşü yapmaktır. altınızdaki motosiklet 300 km'ye çıkabilmesine rağmen gruba uymak, 80km'yle gitmektir.

Güveni görmektir motosiklet. arkanızdaki sevgilinizin bütün kontrolü size bırakıp başını sırtına rastladığını hissetmektir.

Bağlanmaktır motosiklet, her akşam yorgun argın eve gelip saatlerce kromaj parlatmaktır,sevgiyle kaplamaktır motoru, cilayla değil.

Bir aşktır motosiklet. Tatmayan bilemez.

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1043920_601064479913598_38072880_n.jpg

Tamda bu.
Benim anlatmak isteyipte tam anlatamadığım şeyi siz mükemmel anlatmışsınız. Tebrikler.
Son resimde tam olarak motorsiklet ruhunu yansıtıyor. Önemli olan gücü değil yüreğidir motorun.

yusufozugenc
06 Ocak 2014, 01:13
Taze üye, rr'ı var, türkiye turu yapacak, küçük cc istemiyor. Zaten turu tapagaz yapmayı planlıyorsan bursaya gelmeden patlarsın bi kenarda

woxow
06 Ocak 2014, 03:48
düşündüğün geziyi tek başına da yapabilirsin. ben tek başıma, motoru yükleyip ege ve akdeniz turu yaptım. çokta keyif aldım. çadır uyku tulumu vs kamp malzemesi al arkaya bağla. daha önce uzun gezi tecrüben yoksa ve endişelerin varsa, önce bir iki günlüğüne bir tur planla kendine, eksiklerini görmüş olursun. ona göre uzun gezi için hazırlıklarını yaparsın. motoru bir kontrol ettir. malzemelerini yükle ve bas marşa gitsin. gazlamak yerine normal bir süratte seyir yaparsan daha az yorulursun ve gezinden çok daha fazla keyif alırsın.

merr
06 Ocak 2014, 18:17
Her işin bi raconu vardır.Sadece motosiklet kullanmak ortak paydası iki kişinin aynı yolu paylaşacağı anlamına gelmez.Biriyle yola çıkmak için önceden tanımak gerekir, tanışmak gerekir,anlaşmak gerekir, güvenmek gerekir, aynı takımı tutmak gerekir, aynı takımı tutmasanda tahammül edebilmeyi gerektirir...

Ha dersenki ben bunlardan bi haberim yada bunlar bana göre değil ben önce yola çıkıp sonra tanıyanlardanım oda olur.Kumar oynamayı seviyorsan neden olmasın...

fz6_fazer
06 Ocak 2014, 18:49
600rr ayarında tur Yapıcak insan istiyorsun.

Varya deli oluyorum şöyle laflara. Hani gazlayacak adam desen neyse yüksek cc gerekir.
Tur yapmak apayrı bir şey.
En nefret ettiğim motorcu tipidir cc ayrımı yapan .
mukemmel cevap

Pekbipicadam
06 Ocak 2014, 19:13
Amma yüklenmişiniz adama be : ))) , Sonuç olarak ihtiyaç duymuş üye olmuş bir şekilde kafa dengi adam arıyor , benimde çevremde kimse motor kullanmıyor ama ben genel olarak yalnız sürmekten hoşlanıyorum o benim problemim : )) ilk seferden bu kadar yüklenirsek bu adama nasıl diyer motorcuları sevdiricez veya herşeyin cc olmadığını anlatıcaz biraz anlayışla hepsi çözülür bence, he birde mevsim olarak bence biraz erken olmuş türkiye turu için : )) şansın açık olsun.