PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : fuarda indirim ?

ques1
30 Aralık 2013, 14:48
bu sene fuara gitmeyi düşünüyorum mont ve eldiven bakıcam lakin şunu sormak istiyorum daha önce motor fuarına gitmedim dışarıdaki ürünler yani mağazadaki ürünlerden 50 60 tl daha ucuza alabilme imkanımız var mı ? şuan eskileriyle idare ediyorum amma ve lakin böyle bir indirim söz konusu değilse hemen almayı planlıyorum

cemolos
30 Aralık 2013, 15:28
olabilir de olmayabilir de

Sinan Aksu
30 Aralık 2013, 15:39
Yüksek stand kiraları sebebiyle fuar alanında piyasa fiyatının altında ürün bulamazsınız.
Yani bu hep böyleydi,
İnsanlar fuar alanında rekabet ortamı oluşacağı için İndirimli ürün bulabilme hevesiyle alacaklarını erteliyor.
Fakat yok öyle bişey.

hellboys
30 Aralık 2013, 15:48
ben 3200 tl olan tulumu taksitle 2800 tl ye almıştım son gün gitmiştim çok kalabalık tı alışveriş standları iyi satış yaptılar sanırım

TIGERSHARK
30 Aralık 2013, 15:50
ilk yapıldığı yıllarda ürünler indirimli alınabiliyordu ama bu son yıllarda yapılan fuarlarda böyle bir indirime şahit olamadım bunun nedeni çok yüksek stand paraları olabilir

kurubuz
30 Aralık 2013, 16:34
İnternetten araştır ve al. Kesinlikle fuardan daha ucuza alacaksın.

OGUZHANKY
31 Aralık 2013, 01:27
Artık indirim olsa ne yazar. Birçok kaliteli motosiklet aksesuarı&giyimi Türkiye'ye euro üzerinden geliyo ve euro olmuş 3 lira.

phradrel
31 Aralık 2013, 13:47
toptan bir indirim değil de belli parçalarda, aksesuarlarda güzel indirimler yakalayabilirsiniz. fazla kalmadı fuara ama euro da aldı başını gidiyor :)

puser
31 Aralık 2013, 14:59
fuara katılmayan firmaların bazıları, fuar zamanı ciddi indirim yapabiliyorlar. geçen yıl katılımcı firmalardan birinin, normalde 40 tl ye sattığı ürünün fiyatını fuarda 70 tl ye çıkartıp onun üzerinden indirim uyguladığına şahit oldum.

VlknDnmz
31 Aralık 2013, 17:26
Fuar daha pahalı zaten normalde
bide yeni seri ekipmanlar gelicek dolar euro zaten fırlamış
şuan almak için uygun zaman derim ben