PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yamaha yzf 125 i bilenler yardımcı olabilir mi?

emre xt125
28 Aralık 2013, 20:51
arkadaşlar yzf 125 almayi düşünüyorum boyum 1.85 kilo 86. fitness ile uğraşıyorum hyo gt250ye bindim o küçük durmadı ama her zaman kaliteden yanayim yzf benim hayalim bindiğimde küçük durur mu? Sizce en güzel renk hangisi ben beyaz ve gri(füme siyahi) arasinda kaldim siz ne tavsiye edersiniz?

Ahmet Abi
28 Aralık 2013, 20:59
İstediği kadar kaliteli olsun sonuçta 125cc. 2 zamanlı olmadığı sürece o fiyata değmez. Cbr250-Ninja250 tavsiye ederim.

elantronikçi
28 Aralık 2013, 21:03
O boyla azcık dik durursun altında bisiklet gibi kalmaz ama ayaklarında yere basar gibime geliyor. CBR 250 iyidir.

emre xt125
28 Aralık 2013, 21:05
şuan kullandigim motor zaten yamaha xt125r . Cc büyütmeyi düşünmüyorum hız ve güç olarak benim için yeterli o nedenle 1 2 yıllık değil, ömürlük olsun istiyorum o nedenlede görsel ve güzel bir 125 lik olsun istiyorum böyle düşününce yzf görünüyor..

Ahmet Abi
28 Aralık 2013, 21:08
şuan kullandigim motor zaten yamaha xt125r . Cc büyütmeyi düşünmüyorum hız ve güç olarak benim için yeterli o nedenle 1 2 yıllık değil, ömürlük olsun istiyorum o nedenlede görsel ve güzel bir 125 lik olsun istiyorum böyle düşününce yzf görünüyor..

Ömürlük olsun dedinmi 600ccde yetmez.

emre xt125
28 Aralık 2013, 21:42
Ömürlük olsun dedinmi 600ccde yetmez.

neden kardeşim =) ya ben açıkçası şöyle düşünüyorum bana max 100km hız fazla fazla yetiyor. Zaten xt mi max 70ile kullanıyorum. Şehir içi 40-45 km hız ile kullanıyorum. Benzin fiyatlarıni da düşünecek olursak 125cc motor her zaman iyidir. Bazıları o gücü hissetmek ister ama benim öyle bir isteğim yok aksine yavaş gitmeye bayılıyorum hararet yaptiririm 600cc ye =) xt , sele yüksekliği olarak yzf den daha yüksek bu motor bile kurtarmıyor diyebilirim yzf sanırım daha mi ufak durur o endişelendiriyor beni

DRagon38
28 Aralık 2013, 22:32
Altin rengi jantlar ayri bir hava katiyor beyaz renkle de uyumlu duruyor ben bu yuzden beyazi tercih ettim. Aea videoda boyum 183 diyordu cok da kucuk durmuyordu onda.

hellboys
28 Aralık 2013, 23:23
acaba r125 laf ederken hayatınnda kullanmış mı

__redandblac
29 Aralık 2013, 01:03
1.85 boy 89 kiloyum. ayaklar tam basıyor yere gayette rahat. tavsiye ederim yormuyor da açıkçası, sele eğimli ona alışmak lazım biraz . cbr 250 için aynı şeyi düşünmüyorum ne yazık ki geçenlerde bayide üzerine oturma fırsatı buldum bisiklet gibi kalıyor altımda. tamamen dik oturuş pozizyonu(racing?). kalite olarak zaten söylenecek bir şey yok her şey ortada. ben tavsiye ederim r125, gayette şık motor ve fazla ilgi çekiyor. 125 yetmiyor dersen de honda yerine kawasaki daha iyi gibi geliyor. etraflarda fazla yok en azından. renk olarak da beyaz, siyah jant olan hariç hepsi güzel bence

onuRRtas
29 Aralık 2013, 01:56
YZF'ye lafım yok. Kalitesi belli.

Ammavelakin bu olayın farklı yönleri de var. FELAKET RAHATSIZ ! yarım saat sonrasında ağrımayan yerim kalmamıştı :) Hani CBR 125 250 de bi cam var kafayı altına sokayım biraz hız yapayım desen bunda kafayı camın altına sokmak büyük maharet ister.. :))

Benim tavsiyem CBR250 almandan yanadır. Rahatlık, daha iyi ivmelenme, daha kolay bir sürüş, parça ucuzluğu, servis bolluğu ve kalitesi, daha yüksek son hız.

:rendeer:

dare
29 Aralık 2013, 02:11
Nedense kullanıcı yorumları hep güzel, kendi sayfasında da herkes çok memnun. Ama böyle başlıklar açılınca çoğu kişi olumsuz şeyler söylüyor. Eğer kullanmadıysanız motoru kötülemeyin arkadaşlarım. Altın elbiseli adam video da motoru kötülemiş çoğunuz bunun etkisindesiniz. Bence o video da resmen motoru 600-1000lik motorlarla kıyaslamış.

Mehmet Turan
29 Aralık 2013, 03:54
İlgini çekerse yamaha wr125r ye bak 93cm sele yüksekliği var.

emre xt125
06 Ocak 2014, 11:12
İlgini çekerse yamaha wr125r ye bak 93cm sele yüksekliği var.

çok teşekkür ederim kardeşim zaten benim xt 125r motorum var çok memnunum motorumdan tek isteğim racing e geçmek o nedenle wr düşünmüyorum. Zaten wr nin xt den fazla bir farkı yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:08 ----------

açıkçası altın e. Adamin söylediklerine pek katılmıyorum çünkü onda bir honda sempatisi var belki sempati belki duygusal! Bilemem. Neticede 125cc motosiklet hızını gücünü biliyorum benzin fiyatlarinin 5tl üzeri olduğu yerde 125cc gayet iyidir. Boy sorunu olmaması almam için iyi bir gerekçe. Ama hangi renk daha iyi duruyor kullananlar bilgi verebilirse memnun olurum. Başka model düşünmüyorum. Çünkü 2. El gayet uygun fiyata alacağım

beyazit60
06 Ocak 2014, 21:33
arkadaşlar yzf 125 almayi düşünüyorum boyum 1.85 kilo 86. fitness ile uğraşıyorum hyo gt250ye bindim o küçük durmadı ama her zaman kaliteden yanayim yzf benim hayalim bindiğimde küçük durur mu? Sizce en güzel renk hangisi ben beyaz ve gri(füme siyahi) arasinda kaldim siz ne tavsiye edersiniz?

Bi arkadaşımda var çocuk baya alay konusu 100 lük apaçi kübacılar "abi ışıklarda kaldıralım mı" diye dalga geçiyorlar. Yani pek tavsiye etmem son hızı da 138 i geçmiyor. İlla 125 lik alayım diyorsan derbi gpr 125 al hem daha şekilli hem daha performanslı.

ardawien
07 Ocak 2014, 04:13
Öncelikle merhabalar, bir r125 kullanıcı olarak bir kaç yorumum olacak.

Benim boyum 1.80 kilo 67, normal oturuş pozisyonunda 2 ayağımı da tam olarak yere basamıyorum birinden birinin topuk yere değmiyor, anca depoya doğru kayıp ikisinide tam basabiliyorum çünkü sele öne doğru eğimli, önde yükseklik azalıyor. Grenajları ve boyutlarına bakarak altında bisiklet gibi durmasının imkanı yok veya en azından diğer 125'liklerden daha iyi duracağı kesin. Renk konusunda ise, bende gri var, ama mavisine de bir bak derim.

İstediği kadar kaliteli olsun sonuçta 125cc. 2 zamanlı olmadığı sürece o fiyata değmez. Cbr250-Ninja250 tavsiye ederim.
Bence 2t olsaydı o fiyat etmez. Nasıl oluyor da eski, basit ve az maliyetli teknoloji yenisinden pahalı oluyor anlamadım. Siz sadece 2 zamanlı motorların aynı cc'de karşılaştırıldıklarında 4 zamanlısına göre daha yüksek devir çevirip, hızlı olmalarına bakarak yorum yaptınız sanırım. Halbuki, 2t çevreyi daha çok kirletir, çok yakıt tüketir ve ömürleri 4t'ye göre daha kısadır.

Cbr250-Ninja 250 tavsiye edilmiş, cbr-250 r125 kadar ss'e benzemiyor, Ninja'nında 0'ı 300 olarak var piyasada artık.

YZF'ye lafım yok. Kalitesi belli.

Ammavelakin bu olayın farklı yönleri de var. FELAKET RAHATSIZ ! yarım saat sonrasında ağrımayan yerim kalmamıştı Hani CBR 125 250 de bi cam var kafayı altına sokayım biraz hız yapayım desen bunda kafayı camın altına sokmak büyük maharet ister.. )

Rahatsızlık var doğru ama bende 2 ay sürdü, o da motora oturuşunu düzelttiğinde geçiyor. İlk aylardaki bilek, sırt ağrıları kalmadı bende, yinede diğerlerinden rahatsız bir sürüş pozisyonu olduğu doğrudur. Bu arada niye kafanı camın altına sokmak istediğini anlamadım, doğru oturuş pozisyonundaysan rüzgar direncini zaten minumuma indirmiş olmalısın doğru tasarlanan ss bir motorda!

Nedense kullanıcı yorumları hep güzel, kendi sayfasında da herkes çok memnun. Ama böyle başlıklar açılınca çoğu kişi olumsuz şeyler söylüyor. Eğer kullanmadıysanız motoru kötülemeyin arkadaşlarım. Altın elbiseli adam video da motoru kötülemiş çoğunuz bunun etkisindesiniz.

açıkçası altın e. Adamin söylediklerine pek katılmıyorum çünkü onda bir honda sempatisi var belki sempati belki duygusal! Bilemem. Neticede 125cc motosiklet hızını gücünü biliyorum benzin fiyatlarinin 5tl üzeri olduğu yerde 125cc gayet iyidir. Boy sorunu olmaması almam için iyi bir gerekçe. Ama hangi renk daha iyi duruyor kullananlar bilgi verebilirse memnun olurum. Başka model düşünmüyorum. Çünkü 2. El gayet uygun fiyata alacağım

Zaten aea çok iyi motor deseydi kimse bu yorumları yapamayacaktı. Bedava 125cc veriyoruz hangisini alırsınız deseler %90 r125 der herhalde. Bir de bu motor hep 250cc'lerle karşılaştırılmıştır. Sebebini siz düşünün. R25 gelince ne yapıcaklar bilmiyorum.(Marka fanatizmi yapmıyorum yanlış anlaşılmasın).

Ufak bir 125cc karşılaştırması yapacak olursak; cbr125(2012) vs r125(2013)(ikisini de kullandım, en çok tercih edilen olduğu için cbr'ı seçtim)
- Kağıt üzerinde r125 daha güçlü, hızlanması da bana öyle geldi son hız cbr da daha fazla ama zaten 125'lik motoru niye o kadar sıkıştıracaksın bir limit olmalı.
- Kalite bakımında her parçada r125 kendini hissetiriyor, cbr'dan üstün.
- Lastikleri ikisinin de kötü olsa da cbr'ın berbat lastiklerinden r125'in pilot sporty'leri iyi.
- Frenler, ön amortisor, şasi vs konu uzar gider.
- r125 daha rahatsız sürüş olarak, yakıtları da kafa kafaya diye biliyorum.

Daha çok yazabilirim ama yeteri kadar uzadı cevap zaten:D

Bi arkadaşımda var çocuk baya alay konusu 100 lük apaçi kübacılar "abi ışıklarda kaldıralım mı" diye dalga geçiyorlar. Yani pek tavsiye etmem son hızı da 138 i geçmiyor. İlla 125 lik alayım diyorsan derbi gpr 125 al hem daha şekilli hem daha performanslı.

Yine hız meselesi, 2t karşılaştırması, diyecek söz bulamıyorum. Kedi ciğer yine ortaya çıkmış. Motosiklet kullanmayı sadece hız meselesine dönüştürmeyi bırakmazsak bu yorumları daha çok göreceğiz. O arkadaşlara söyle de beraber bir Avrupa turu yapalım bakalım tamamlayabilecekler mi??

Son söz olarak, seni yakıt konusunda üzmeyecek, bir ss kadar güzel görünecek, kaliteli, sağlam ve uzun ömürlü bir motor arıyorsan, bütçen de uygunsa alınacak bir motordur r125. Hiçkimse kendi malını kötülemez haklısınız ama gerçekleri de göz ardı etmeyelim lütfen. Her yerde, tüm forumlarda bu gibi konularda yapılan yorumları elimden geldiğince takip ediyorum. Bir kusurum olduysa affola, yardımcı olabileceğim, kafana takılan herhangi bir konu olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım. Herkse iyi sürüşler, iyi forumlar.

skystar
07 Ocak 2014, 04:17
http://www.youtube.com/watch?v=HseA7I43Z18

Buyur izle kendin karar ver.

AEA ya gör tırrr :queen:

Hani şekil var gidiş yok ama o biçim fiyatı var dudak uçuklatır...

ardawien
07 Ocak 2014, 05:15
http://www.youtube.com/watch?v=HseA7I43Z18

Buyur izle kendin karar ver.

AEA ya gör tırrr :queen:

Hani şekil var gidiş yok ama o biçim fiyatı var dudak uçuklatır...

Aea'nın neredeyse tüm videolarını izledim, program yaptığı zamanda takip ediyordum, şimdi de takip ediyorum. Sağol video'yu koymuşsun, ben bunu motoru almadan önce de sonra da izledim. Hatta atladığım bir konu var mı diye üşenmedim, bir daha izledim. Cbr125 videosunu da izledim tekrardan.

"Çok güzel gözüküyor ama gitmiyor" veya senin dediğin gibi "Hani şekil var gidiş yok" tabirleri bence fazla abartılmış. Cbr125 de bunları çok az söyleyip geçiştiriyor. Biraz da olsa yanlı bir anlatım var gibi geliyor bana. Cbr'da bunun kadar şekil yok, bunun kadar da iyi gitmiyor(bence).

Asıl problem motor bu kadar iyi gözükünce beklentini de yüksek olması. Gitmiyor ama 4 zamanlı 125'liklerin arasında en iyi gideni. Ses çıkmıyor doğru diğer tek silindir 4 zamanlılar gürlüyor mu??

"Yamaha bunu motora yeni başlayıp kurye motoruna binmek istemeyenler için yapmış" asıl olay burada kopuyor. Diğer 125liklerden zor bir sürüşü olduğu için adam bunu almayın diğerlerine yönelin kaza, bela yana yatma durumu bunda daha fazla olabilir, olunca da parçası pahalı diğerlerinden daha fazla para ödersin, zaten alırken fazla para vermişsin gibi bir yaklaşım içinde olduğunu düşünüyorum. Artı yanlış sürüş alışkanlıkları getirebileceği için de önermiyor.

Dahası bu videoların çekildiği tarihlerde r125 8.450TL, cbr 5-6.000TL(hatırladığım) civarlarındaydı. Şu anda yzf 9.500, cbr 8.000TL. Bunu da göz önünde bulundurmak lazım.

Niye taktın cbr'a diye soranlar olursa en çok satılan ve karşılaştırılan motor olduğu için. Burada cbr'ı kötüleme gibi bir niyetim yok gerçeklerin daha net anlaşılması için uğraşıyorum. Yoksa 2'si de iyi motor. Japon sonuçta:D

Sonuçta herkes istediği motoru alabilir, birinin hoşuna giden diğerinin hoşuna gitmez. Ama bir motoru kullanmadan onun üzerine gelen asılsız yorumlar benim canımı sıkıyor ve gerçekleri görmemizi engelliyor diye düşünüyorum. Saygı duyan olur, katılan olur, katılmayan da olur sonuçta demokratik bir ülkede yaşıyoruz herkesin bakış açısı farklı olabilir. İyi forumlar.

skystar
07 Ocak 2014, 06:21
kotulenmesinin sebebi daha cok fiyatindan 125 lik motora 10.000 tl az degil.Ha cbr da tutuldugu icin fiyati uctu ama bana sorarsan oda fiyatini haketmemeye basladi...

dekmanci
07 Ocak 2014, 11:23
hocam bir sure bu motoru kullandim ama benim sana tavsiyem hiz surati gosterisi gec cok rahatsiz 20dakikalik bir yola gittim hic durmadan sirtim tutuldu resmen
MOTOR NEDEN RAHAT OLMALİ

BASİT rahatsiz bir motorla yola konsantre olamazsin zaten memleketin yolu asvalt i berbat surulerimiz mitorsikleti dikkate almiyor onun icin extra dikkatli olman lazim konsantre olman lazim onun icin surus bu motorda cin islencesi

Linwelin
07 Ocak 2014, 15:58
AEA marka fanatizmi yalacak olsa ona tek adam gibi davranan ktm'ye yardirirdi. Herkes ktm alsin diye yirtinirdi. Her videosunu izlediyseniz, ben sekile karsiyim, kardeslerim sekilci olmasinlar diye ugrasiyorum, sekle para harcamasinlar, yazik diye yirtiniyor..

Zevk meselesidir, bende cok arastirdim ama o parayi ona vermem. Marka fanatikligiyse marka fanatikligi, bende yamaha kullaniyorum, inan bu kadar saglam bi makina olamaz.. Parasini sonuna kadar hakeden bi motor kullandigimi dusunuyoru.. Ama yok be hocam, r125 degil o parasini hakeden makine.. Benim gibi fiyat/performans adamlarina hitap etmiyor.. Dedigin gibi de diger bi kisim iskembeden salliyor, maksat mualefet ugruna, aea'dan oyle duyduklari / forumdan oyle okuduklari icin falan..

Boyle uzun yazdim ki hani bosuna yardirdigimi dusunme, tatsizlik olmasin.. Tekeriniz duz bassin..

CEM.
07 Ocak 2014, 16:12
Forumdaşım merhabalar.

Bu kadar yazılmış çizilmiş bir model için konu açman garip araştırsan aslında burdaki yazılıp çizilenlerden daha net bir bilgi bulabilirsin.

Buraya yorum yapan herkes objektif olamıyor bu yüzden kendin araştırıp kendin karar vermelisin.

Ben motoru ne sagdan soldan duydum nede yolda görüp kötü veya iyi dedim..

Zamanında hyosung 250 gtr'ım varken bir arkadaşıum yzf 125 aldı ve test etmek için birlikte bir geziye çıktık.

Sagdaki siyah yzf 125.

http://imageshack.us/a/img560/4863/cem5c.jpg

Ben motoru begendim frenleri olsun oturuşu olsun gidişi olsun gayet keyifli fakat bi yandanda begenmedim neye göre begenmedim.

Fiyatına göre yzf 125i begenmedim.

Son hızı 130 140 150yi geçmiyor diyorlar geçmesin.. alta egil bak ne yatıyor 600cc mi ?

derbi 125 aprila gibi motorlarla kıyaslamak mantıklımı ? 2 zamnlılılarla 4 zamanlıları kıyaslamak ne zaman mantıklı oldu ?

Hyosungdan inip yzf 125 kullanınca biraz garipsedim.

Tam ss başlangıcı hyo kadar bileklerimi yormuyordu.

Şimdi şöyle diyelim.

İlk motoru sürdüm. daha sonra artçı olarak arkadaşımı aldım.

artçılı ve artçısız motorda performans kaybı oluyor. buda gayet normal. ama neden bunu söyledim. Motorun görüntüsüne göre performans beklenemez.

Altındaki motorun teknik degerlerine bakarsın o degerlere göre performans beklersin..

Rahat stabil bana göre seyredilebilen hızı yani motoru yormadan 90km civarı.

Daha üst hızlarda titreşim ve sanki motoru zorluyormuşum gibi hissediyorum.

Bu arada yzf 125i yüksek devirli kullanan arkadaşlar alınganlık yapmasın.

Motor güzel ben begendim .

Tek soru rekabet dünyasında yaşarken ve o paraya alınabilcek birçok model varken senin seçimin yzf 125'den yanamı olur seçim senin.

Ben olabildigince objektif yaklaştım.

Angelmarker
07 Ocak 2014, 21:26
öncelikle selamlar arkadaşım. ben 1.83 boyundayım ve 85 kg yim bu bahsettiğimiz meret benim eski motorum 2011 eylül ve 2013 temmuz arası 22 ay boyunca kuzey kıbrıs türk cumhuriyetinde bir fiil her gün kullandım ( cidden hergün:mrgreen: )23000 km yol yaptım. 2011 yılında aldığımda 500 km kullandıktan sonra lastik değişimi gerektiğini farkedip 1 takım lastik aldım ve 22 ay süresince 2500 km de bir yağ değiştirdim 400 km de bir zincir yağladım yani her depoda 15000 kmde zincir deiştirdim ve bundan hariç bana hiç bir sıkıntısı olmadı. araç ile ilgili yorumlarımı sorarsan gayet şehir içi ulaşımı için makul ve gösterişli bir cihaz ve gerçekten yeterli seviyede ön frenler brembo ve gerçekten işini yapıyor.ben eksoz filan takmadım kendi sesi güzel geliyodu bana zaten 6-7 bin devirden sonra cidden haz verici oluyo :D motorun gaz tepkisi olsun süspansiyonları olsun makul ayna görüş açıları iyi ve lastikleri deiştirdikten sonra cidden virajlarda filan daha bi güven vermeye başladı. bu arada son hızı 131 km ve devir kesiciye giriyor. bazı arkadaşlar yok bilek ağrısı yok bel ağrısı falan demiş sonra 600 ss al demiş onun yerine e tabi oluyo kardeşim adam zaten ona benzetmek için yapmış takma onları maksimum 1 hafta sonra bişey kalmıyo :D ben sonuna kadar arkasındayım valla sattıktan sonra cbr 250 baktım bildiğin anam babam pisiklet gibi yav bune dedim :D kawa da aynı boyutlara sahip cbr 250 ile oda kötü. bizim gibi adama ya hyo yada yamaha lazım tabiki yamaha tercih. benden bukadar sen yine bir araştır istersen ama emin ol memnuniyetsiz kalmassın çok zevkli bi alet ilgiyi saymıyorum :D

http://imageshack.us/a/img35/530/d74v.jpg

http://imageshack.us/a/img35/530/d74v.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/35/d74v.jpg/)

emre xt125
08 Ocak 2014, 01:17
arkadaşlar değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Benim kullanacagim cc 125 fazlasını param olsa bile almayı istemiyorum. Yzf evet biraz fazla olabilir parasi ancak çok titiz kullanım ile ömrümün gittiğince kullanmak istedigim için sorun değil, önemli olan içime sinmis olması ve sağlamlığı. Hız tutkunu biri değilim yasamayi seviyorum max 70km hız bana fazla fazla yetiyor. Çevreyi seyrederek seyehat etmek hoşuma gidiyor o nedenle kararim yzf. Ancak kullanan arkadaşlar renk konusunda hangisi daha gösterişli ve güzel duruyor bu konuda yorum yaparsa memnun olurum.

ERROR88
08 Ocak 2014, 01:52
Illa 125 cc ise cbr parça fiyati oturuş pozisyonu ve fiyati hertürlü üstün tip derseniz yamaha daha çekici ama 125 cc ye o parayı verirsem uyuyam

Rasim000
08 Ocak 2014, 01:56
cbr 250 r veya ninja 250 alman daha iyi olur bence yzf in fiyatı biraz uçuk

emre xt125
08 Ocak 2014, 02:09
öncelikle selamlar arkadaşım. ben 1.83 boyundayım ve 85 kg yim bu bahsettiğimiz meret benim eski motorum 2011 eylül ve 2013 temmuz arası 22 ay boyunca kuzey kıbrıs türk cumhuriyetinde bir fiil her gün kullandım ( cidden hergün:mrgreen: )23000 km yol yaptım. 2011 yılında aldığımda 500 km kullandıktan sonra lastik değişimi gerektiğini farkedip 1 takım lastik aldım ve 22 ay süresince 2500 km de bir yağ değiştirdim 400 km de bir zincir yağladım yani her depoda 15000 kmde zincir deiştirdim ve bundan hariç bana hiç bir sıkıntısı olmadı. araç ile ilgili yorumlarımı sorarsan gayet şehir içi ulaşımı için makul ve gösterişli bir cihaz ve gerçekten yeterli seviyede ön frenler brembo ve gerçekten işini yapıyor.ben eksoz filan takmadım kendi sesi güzel geliyodu bana zaten 6-7 bin devirden sonra cidden haz verici oluyo :D motorun gaz tepkisi olsun süspansiyonları olsun makul ayna görüş açıları iyi ve lastikleri deiştirdikten sonra cidden virajlarda filan daha bi güven vermeye başladı. bu arada son hızı 131 km ve devir kesiciye giriyor. bazı arkadaşlar yok bilek ağrısı yok bel ağrısı falan demiş sonra 600 ss al demiş onun yerine e tabi oluyo kardeşim adam zaten ona benzetmek için yapmış takma onları maksimum 1 hafta sonra bişey kalmıyo :D ben sonuna kadar arkasındayım valla sattıktan sonra cbr 250 baktım bildiğin anam babam pisiklet gibi yav bune dedim :D kawa da aynı boyutlara sahip cbr 250 ile oda kötü. bizim gibi adama ya hyo yada yamaha lazım tabiki yamaha tercih. benden bukadar sen yine bir araştır istersen ama emin ol memnuniyetsiz kalmassın çok zevkli bi alet ilgiyi saymıyorum :D

http://imageshack.us/a/img35/530/d74v.jpg

http://imageshack.us/a/img35/530/d74v.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/35/d74v.jpg/)

motor çok yakışmış boyunuza rağmen çok iyi duruyor. 6.750 - 7000 e alacağım inşallah. Bende 1.85 boy , 85 kilo idare eder sanırım küçük durmaz

AWESQME
08 Ocak 2014, 02:19
Hız yapmayı sevmiyorum diyorsun yavaş gidiyorum diyorsun yapılısında. O zaman hiç chopper veya enduro düşündün mü? Chopper zaten rahatlığın motoru yaylana yaylana git. Enduro da karizmatik güçlü bir motor. Bir düşünmeni öneririm illa ss olucak demiyorsan.

emre xt125
08 Ocak 2014, 02:22
Hız yapmayı sevmiyorum diyorsun yavaş gidiyorum diyorsun yapılısında. O zaman hiç chopper veya enduro düşündün mü? Chopper zaten rahatlığın motoru yaylana yaylana git. Enduro da karizmatik güçlü bir motor. Bir düşünmeni öneririm illa ss olucak demiyorsan.

zaten enduro motorum var kardeşim xt125r kullanıyorum gayet memnunum motorumdan ancak bu ss bambaska bir şey. Hızı istediğim kadar, görüntü istediğmden fazlasi..

MotojeN
08 Ocak 2014, 10:21
O boy la ben olsam derbi terra tarzı bişi bakarm. R125 de rahat edecegini sanmam.

emre xt125
08 Ocak 2014, 14:26
O boy la ben olsam derbi terra tarzı bişi bakarm. R125 de rahat edecegini sanmam.

önerini dikkate alacağım kardeşim teşekkürler