PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yağmur'da süren arkadaşlar bakar mısınız?

Murat 48/30
28 Aralık 2013, 15:11
Merhaba arkadaşlar,

Ben kurye değilim ama 365 gün marşa basarım.geçen haftalarda tüm ülkeyi sel aldığı sırada ofisten öğle yemeği için çıkmıştım, tam o sırada ceviz büyüklüğünde dolu bastırdı.2 dakika içinde yerlerde 5 cm su birikti ve zaten o gün Bodrum haberlere çıktı.

Neyse eve geldiğimde vücudum ıslanmamıştı lakin boynumdan içeriye yoğun yağış ile su girmişti ve boyunluğum ıslanmıştı.
Sorum şu; bunu nasıl engelleriz?Yağmurda uzun yolda yapabilmek istiyorum.

DIFI TERRAEAST ALT YAĞMURLUK var, üstümde balıkçı yağurluğu üstü.Yakam tam kapanıyor ama su illaki yolunu buluyor.

önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

hakan 10
28 Aralık 2013, 16:23
yağmurluk altında motormontu varsa girmemesi lazım

Murat 48/30
28 Aralık 2013, 16:33
Motor montunun yakası yağmurluk kadar yüksek olabileceğini sanmam.En azından ben dediğiniz gibi yapıyorum, yağmurluk yakası daha yüksek.

adem80
28 Aralık 2013, 16:34
murat yağmurda arabaya biniyorum. Başka çözüm bulamadım. Ayaklara çizme den başka ıslatmayacak bişey bulamadım ama oda soğuk oluyor, ayaklar ısınmıyor. Su gecirmeyen bot aldım kaç defa ama hep su aldı sonunda.

hakan 10
28 Aralık 2013, 16:47
boyunluk kullanılsa maske gibi olanlar varya belki etkisi olur

BBelt
28 Aralık 2013, 18:46
Deri ceket kullanıyorum, hiç böyle bir problem yaşamadım. Yalnız o söylediğin yağmur anormal bir şeydi. O sırada motorda değildim, olsam belki de bu kadar kendinden emin konuşamayabilirdim.