PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bisiklete motor takma (motor kiti)

ahmetberen
28 Aralık 2013, 10:22
sevgili arkdaşlar biliyosunuz ki bisiklete bi motor kiti takılıyor ve bisikletiniz yarı motor haline geliyor.bu motor kitini kullanan arkadaşlar nereden aldınız, tedarik ettiniz bu motoru? güvenilir bi yer arıyorum bu motoru almak için.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Emodog
28 Aralık 2013, 12:46
Bu bisiklete motor kiti takan ilk 5 insandan biri benim diyebilirim.Skyhawk lardan bahsediyorum 66 cc sini kullandım.Her gün düzenli olarak bir arıza veriyordu benimki.Arkadaşımınkinde sorun yok ve hala kullanıyor ama pek tavsiye etmem çok gürültülü çalışıyor.Geçtiğin her sokaktan her caddeden küfür yersin.Titreşimi vardır.Yokuşlarda bayılır.Modifiyesiz mobilet ile ilk kalkışı yaparsan geçebilirsin ama kesilikle almanı tavsiye etmiyorum.Hiç bir ruhsatı olmayan bir ürün.Bu tip şeyler yerine çin malı scooter almanı tavsiye ederim.Çünkü bozuldumu parça fiyatları kol böreği gibi.Debriyaj balatası ducati desmosedici ile aynı para neredeyse sen oradan yola çık.

rambomert
28 Aralık 2013, 13:37
sevgili arkdaşlar biliyosunuz ki bisiklete bi motor kiti takılıyor ve bisikletiniz yarı motor haline geliyor.bu motor kitini kullanan arkadaşlar nereden aldınız, tedarik ettiniz bu motoru? güvenilir bi yer arıyorum bu motoru almak için.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

kardeşim bende naztek diye biyerden aldım adam güvenilir yani bize yamuk yapmadı 66cc den almıştım 2 senendir kullanıyorum tek piston kırdı oda benim yüzümden ben sesi için 80 tl ye susturuculu egzoz aldım sesi iyi oldu zaten 30 km hızla giderken sesi çok yok oda bende 55t arka dişli var yokuşlarda bayılmıyor.parça konusunada gelince eğerki ebaydan alırsan ucuz mesela türkiyede sade piston 80tl ebayda 14 dolar yani 30tl filan bisikletine takmak isitiyorsan tak bu zevk meselesi hani pratik olsun herzaman elimin altında olsun hafif olsun dersen al :cat:
http://www.naztekmotor.com/

buda benim motorlu bisiklet:
http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/123316-buda-benim-emektar-66cc-motorlu-bisiklet-kiti.html

Ziyank
02 Şubat 2015, 20:33
#rambo mert kardeşim bende motor almak istiyorum ankaradayım kaç cc seninki banada lazım bi tane yardımcı olurmusun:):)