PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeni motorcu

skazerb
28 Aralık 2013, 00:41
kolay gelsin yeni ehliyet alıyorum ilk motorumu alıcam chopper düşünüyorum 2. EL ALICAM 2 milyarla 5 milyar arası bi bütcem var ben kuba superlight 200 beğendim görüntüsü acısından siz ne önerirsiniz çok arıza çıkarmasın görüntüsü öncilğim hız önemli değil ilk motor olduğu için pek hız yapmicam . sizce kuba superlight200 iyiidir yoksa başka modelmi alayım acıksası kubasuperlighti çok beğendim

zakirhasan
28 Aralık 2013, 01:21
Merhaba dostum. Ben de aylar önce aynı senin gibi çok heyecanla bekliyordum... Öncelikle sabırlı ol. 5000 TL bütçen varsa önce ekipmanını bir al her şeyi hazırla. Ehliyetini aldığın gün motosikletini alabilirsin demektir. Zira ehliyeti almadan alırsan 1500 TL sana 1500 TL de ruhsat sahibine cezası var (muhtemelen babanın üstüne olacaktır diye ruhsat sahibine de demiş bulundum :) ) Gel gelelim konumuza. 1000 TL bütçe ekipmana ayırdığını varsayalım kaldı sana 4000 TL bu fiyata alınabilecek chopper tarzı motosikletler seni üzebilir. Çin malı motosiklet konusu tartışmalarında hep eli anahtar tutan insanlar kazanır. Yani motosikletten az çok anlıyor isen ve elin ahahtar tutuyor 4000 TL ile aldığın motordan hayır görebilirsin mutlu edebilir. Fakat eğer durum aksine ise biraz daha sabır et biraz daha para biriktir ve git bir Hyosung GV 250 al derim ben. İyi akşamlar dilerim...

skazerb
28 Aralık 2013, 02:21
elin anahtar tutuyorsa derken anlayamadım ? :) kuba superlight önermiyosunuz anladığım kadarıyla

sSameT
28 Aralık 2013, 02:27
Selamın Aleyküm, İyi Geceler Ben Mondial 125 Mh Drift aldım yazın gayette memnunum , ben bayağı bi araştırma yaptıydım çok zor iştir karar vermek bi motor alacaksan Drift'e bi bak derim beğenirsen alırsın. Hayırlısı olur İnşallah
Bu arada kaç yaşındasın bende almayı düşünüyorum ehliyeti 16 yaşına ne düşcek diyolardı öle bişey olursa alcam İnşallah.

Tİme_shİft42
28 Aralık 2013, 03:16
http://www.sahibinden.com/motosiklet-hyosung-gv-250?pagingOffset=20

skazerb
28 Aralık 2013, 03:40
17 YAŞINDAYIm mondiale bakdım geerçekten güzel görünüyo cc de iyi ama gönlüm chopperdan yana