PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ehliyetle ilgili bir sorum var yardımcı olur musunuz?

Bisictiroll
27 Aralık 2013, 21:58
15 Haziran 1997 doğumluyum. Bu yaz 17 doluyor ve a2 ehliyeti alabilir yaşa geliyorum. Benim sorunum şu ; yazın iş sebebiyle bulunduğum şehirden başka bir yere gidicem. Bende daha gitmeden ehliyetimi almak istiyorum. Sınava yaşım dolmadan girmek gibi bi imkanım oluyor mu? yani sınava önceden giriyim yaşım dolduğunda da ehliyetimi alıyım. Yada böyle bi şey olmuyosada yasa dışı bi yolla bunu sağlamak mümkün müdür?

fatek95
27 Aralık 2013, 22:26
Dostum yaşın dolmadan kursa yazılabilirsin. Ama SINAV için yaşının dolması ZORUNLUDUR. Aksi bir durumun yasa dışı hiç bir şekilde imkanı yoktur, olmamalıdır...

Bisictiroll
27 Aralık 2013, 22:37
Çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. yıllardır motor hayali kuruyorum geçen yaz motor aldım üstüne ceza yedim tekrar ceza yicem diye korkuyorum artık rahat rahat gezmek istiyorum :)

fatek95
27 Aralık 2013, 22:45
Çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. yıllardır motor hayali kuruyorum geçen yaz motor aldım üstüne ceza yedim tekrar ceza yicem diye korkuyorum artık rahat rahat gezmek istiyorum :)

Seni çok iyi anlıyorum ama yapabileceğin bir şey yok maalesef. yapman gereken yaşını beklemen. Sana tavsiyem ehliyetsiz asla ama asla trafiğe çıkma. Adam gelip sana çarpsa, tüm hata onda olsa, yine de sen suçlusun.