PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Shad40 Kargoyu Nasıl bilirsiniz:) Kullanan abilerim arkadaşlarımın yorumları?

SUKRU-35
25 Aralık 2013, 21:50
Arkadaşlar bir ürünü almadan iyice araştırmak gerekir diye düşünüyorum.250 lira bütçem var.Motora 2 kişi binicez honda cb125e.
İki çanta arasında kaldım kappa35;çok sağlam eyvallah ama boyutu küçük.Bu yüzden shad40 kargoya yönelmek zorunda kaldım:( 240 lira montaj dahil fiyat.Peki bu çantayı kullanan yada kalitesini test etmiş varmı aramızda? Kasiste arkamdan uçmayacak kadar sağlammıdır? (Motorumda titreşim mevcut birazda:) 40 litreden yukarı çıkmamamın sebebi acemi olmam denge problemi ve görüntü sorunu:pr::pr:

Arkadaşlar 3 günlük bir ankette açtım oylarınızı esirgemeyin :)

cemolos
26 Aralık 2013, 01:24
ben 150cclik motorumda kullanıyorum. artçım sürekli yaslanıyor hiç sorun olmuyor. uzun yol yapıyorum şehir içi kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. genelde metro toptan marketten 24lü bira alıp koyuyorum hepsini taşıyor. denge bozmuyor.

designserhat
26 Aralık 2013, 02:18
Ben bu cantayi 2. El aldim ve aldigim arkadas kuroscuydu gerisini dusun artik ve aldiktan sonra kaza yaptim canta resmen motoru korudu canta olmasaydi motor hasat olurdu cok saglam bir cantadir bende hem artcili geziyorum ses de cikarmiyor kesinlikle shadi oneririm

ozgurakman
26 Aralık 2013, 02:26
sh40 ı 2 buçuk sene kullandım güzel çantadır. ancak denk getirirsen 2. el falan k46 öneririm. yok illa sıfır olacaksa kargo tipi olmak şartı ile sh40 her işini görür. taş gibidir, yeter ki dengeli yükle, kapağını kapatmak için bastıra bastıra zorlama (tıka basa doldurma) bi de kargo kısmına bişeyler bağlıyken kapağı açıp, kendi haline bırakma. mutlaka kapağı kapatana kadar elinle destekle. bunları yaparsan motorunu satana kadar kullanabileceğin, giderken düşse patlamayacak (tarafımızdan test edilmiştir :mrgreen:) sağlamlıkta çantan olur.

şu anda sh50 kullanıyorum, çok memnunum. ancak sh40 125liğe iyi gidecek ebatlarda bi çanta. ya da k46. asla üstünü önermem.

serkanADH13
26 Aralık 2013, 02:30
PTT 2009 YILINDA motorlarında mevcutt,
ve 2 yıl boyunca motorlar dagıldı cantalar halen saglamdı,
ve kappa,givi kalitesine sahip diyebilirim,

zaten malzeme kalitesi herşeyi gösteriyor,,,

ScaLa
26 Aralık 2013, 02:56
CB125e'nin aynısı olan motoruma (cbs 150) kappa k35 aldım. Duruşu şekli çok güzel oldu. Kapalı kaskımla beraber dizlik, eldiven, balaklava ve diğer birkaç ekipmanımı rahatlıkla koyabiliyorum. Çantası ile beraber dizüstü bilgisayarımı taşıyabiliyorum. Çok yeterli ve kalitesi de yüksek. 185TL'ye kargosuz internetten almıştım. Şuan nedir fiyatları bilemem. Ses, takırtı, oynama, zıplama vs. kesinlikle yapmadı. Aldığım artçılar genellikle benden daha kilolu olur ve yer darlığı sebebi ile çanta takılı ise sürekli çantaya yaslanmak zorunda kalırlar. Ortalama 90 kilo gelen arkadaşlarıma da iyi dayanaklık yapıyor yeri gelince. ::winkwink

Eksi olarak söyleyebileceğim tek şey, 2 adet kapalı kask için uygun değil. 1 kapalı ve 1 açık kask alır.

Ben de zamanında almışken 2 kasklık olsun demiştim, 46 litrelik çanta bakmıştım. Coocase'lere bakmıştım. Motorun arkasında çok büyük kaldılar, aynı kurye, pideci motoru gibi oldu motosiklet. Hiç beğenmedim. Bir de ince kuyruğa o kadar büyük çanta hiç hoş durmuyor. Kesinlikle sürüş konforunu da etkiler.

SUKRU-35
28 Aralık 2013, 17:35
Arkadaşlar yorum ve tavsiyeler için teşekkürler.Anladığım kadarıyla shad40 kargo çantayı alabilirim :)) umarım pişman olmam:) salı günü alıcam inşallah,ayrıntılı foto yüklerim almayı düşünen arkadaşlara faydası olur belki.