PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : klub için yelek...

canerol
25 Aralık 2013, 20:47
arkadaşlar aramızda toplanıp şimdilik 15 20 kişi civarı bi isim altında toplanalım dedik.şimdi şöyle yakışıklı yelekler alıp üzerlerine isimlik ve klubun armasını diktirmek istiyoruz.bu yakışılı yeleklerden :) nerde bulabiliriz.isimlikleri ve armaları nasıl nerde yaptırmalıyız.

Sinan Aksu
25 Aralık 2013, 20:52
Nasıl birşey istediğini tam olarak tarif edersen hallederiz :bounce:

ogzcngdk
25 Aralık 2013, 20:53
yelekleri deri istiyorsanız deri ceket, ayakkabı vs satan dükkanlarda var.. kuzu derisi yelekler genelde 100-150 tl arası olur
yama nerde yaptırılır bilmiyorum ama tekstille ilgili olduğunu biliyorum, biz zamanında 20 tane yamaya 800 lira civari bir para vermiştik

canerol
25 Aralık 2013, 20:58
Nasıl birşey istediğini tam olarak tarif edersen hallederiz :bounce:
aklımda şimdilik bişe yok ama böyle çok renkli bişe düşünmüyorum.böyle yakışıklı bişe istiyoruz :)
sende nasıl yelekler var :)

yelekleri deri istiyorsanız deri ceket, ayakkabı vs satan dükkanlarda var.. kuzu derisi yelekler genelde 100-150 tl arası olur
yama nerde yaptırılır bilmiyorum ama tekstille ilgili olduğunu biliyorum, biz zamanında 20 tane yamaya 800 lira civari bir para vermiştik

şimdi biizm grupta herkes cruisercı olmadığından deriye gerek yok o yüzden tekstil olursa daha iyi olur.

Sinan Aksu
25 Aralık 2013, 21:01

Ayakkabı derisinden yelek yapamazsınız,
Daha doğrusu, ayakkabıcılarda satılan deriden yelek olmaz.

Yeleklik deri için Zeytinburnu ''Kuzu Deri'' isimli firmayla bu iş için piyasada sayılıdır.

---------- Post added at 19:01 ---------- Previous post was at 18:59 ----------

aklımda şimdilik bişe yok ama böyle çok renkli bişe düşünmüyorum.böyle yakışıklı bişe istiyoruz :)
sende nasıl yelekler var :)

Erol,
Senin iş, ''Bi şarkı var ama, ismini bilmiyorum'' muhabbetine benzedi :)
Bende yelek yok ama ne istedigini tam olarak netleştir yardımcı olurum,

yunusus
25 Aralık 2013, 21:08
Samsun adventure park a git sahibi özgür çelenk ile görüş yer tarif edecektir. Kamp falan duzenleyen bi ekipseniz kamp alani ve organizatorlugude ustlenebilir

canerol
25 Aralık 2013, 21:14
Erol,
Senin iş, ''Bi şarkı var ama, ismini bilmiyorum'' muhabbetine benzedi :)
Bende yelek yok ama ne istedigini tam olarak netleştir yardımcı olurum,

:) aynen bi yelek var ama ismini bilmiyorum :) ben dedimki böyle katalog olurda ordan seçip alırız gibi düşünmüştüm. :) ben bi görüşeyim arkadaşlarla ozman tam karar verelim.
Samsun adventure park a git sahibi özgür çelenk ile görüş yer tarif edecektir. Kamp falan duzenleyen bi ekipseniz kamp alani ve organizatorlugude ustlenebilir

hacı sen geçendede bana yazmıştın adventure park ile ortakmısın :)

Sinan Aksu
25 Aralık 2013, 21:19
:) aynen bi yelek var ama ismini bilmiyorum :) ben dedimki böyle katalog olurda ordan seçip alırız gibi düşünm

Ahanda katalog :P

https://www.google.com.tr/search?q=Motosiklet+Yelekleri&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=YhO7UozWJrGv7AbuhIDwCw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1024&bih=676

yunusus
25 Aralık 2013, 21:27
:) aynen bi yelek var ama ismini bilmiyorum :) ben dedimki böyle katalog olurda ordan seçip alırız gibi düşünmüştüm. :) ben bi görüşeyim arkadaşlarla ozman tam karar verelim.

hacı sen geçendede bana yazmıştın adventure park ile ortakmısın :)

Yok hacim yaa beni ortak olarak kabul etmiyorlar : )))