PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosikletim olmadığı için bu sitede takılıyorum...

jackonbir
25 Aralık 2013, 20:04
olsa burada ne işim var, biner mis gibi gezerim diyenlerden misiniz :pale:

Ahmet Abi
25 Aralık 2013, 20:06
Çok şükür değiliz. :)

Guray26
25 Aralık 2013, 20:21
Ne alaka yav. İns tum site uyeleri senin gibi dusunmuyodur.

merr
25 Aralık 2013, 20:24
Motosikletim yokken burda ne işim var demedim tam olmam gereken yerdeyim, iyiki burdayım dedim.
Şimdi motorum var yine burdayım.Olmayada devam edicem.Çünkü öğrenecek paylaşacak yeni şeyler hep olacak...
Bu arada söylemeden edemeyeceğim: Söz var kese savaşı, söz var kestire başı...

rebel_punto
25 Aralık 2013, 20:47
2006 dan beri burdayız aga. sikinti yok. Motor olsun olmasın sürekli sitedeyim. :cherry:

norace
26 Aralık 2013, 01:01
Aynen o durumdayım. :pale:

Yazar burada motosiklet sahibi olmamanın ne kadar kötü bir şey olduğuna vurgu yapmaya çalışmış. Motosikletim olsaydı bilgisayar başında oturmaz, biner gezerdim diyor. Bu siteye hiç girmezdim demiyor. Siteye laf söylediği yok yani, motorum yok diyor üzülerek.

ectuna
26 Aralık 2013, 01:37

Yazar burada motosiklet sahibi olmamanın ne kadar kötü bir şey olduğuna vurgu yapmaya çalışmış. Motosikletim olsaydı bilgisayar başında oturmaz, biner gezerdim diyor. Bu siteye hiç girmezdim demiyor. Siteye laf söylediği yok yani, motorum yok diyor üzülerek.

Hahahaha :)))))

serkanADH13
26 Aralık 2013, 02:27
Bir motosikletim Olsa burada ne işim var çıkar Gezerdim bende :)
ama malesef 4 adet şahsi motorum (cbr 600f,aprilia tuareg 125 cross,hyo 125 cross,,avtıva) ve yapmak zorunda oldugum en az 10 motorum var hergün :)

ScaLa
26 Aralık 2013, 02:41
Keşke motosikletim olmadan ben de burada takılsaydım da az biraz bilinçli olarak satıcılarla görüşseydim. :queen:

jackonbir
26 Aralık 2013, 17:44

Allah razı olsun...

emrb
26 Aralık 2013, 19:47
motorumu bu site sayesinde aldım.öylesine sahibinden de araba araştırırken motosiklet ilanlarına bakayım şu yarış motorları nasıl oluyor falan dedim.aval aval motorlara bakarken birden bu siteye girdim.Bir baktım herkes motoruna aşık.Vay anasını motosiklet hayatmış ya lan dedim.Üye oldum her gün okumaya,okudukça merak etmeye başladım ve ne yazık ki kanıma karıştı motor aşkı.

Buradan öğrendiğim bilgiler,tavsiyeler benim için çok önemliydi.Motoru aldıktan sonra dahada eğlenceli olmaya başladı burası.İnşallah böylede devam eder..

Tsubasa
26 Aralık 2013, 19:52
motorumu bu site sayesinde aldım.öylesine sahibinden de araba araştırırken motosiklet ilanlarına bakayım şu yarış motorları nasıl oluyor falan dedim.aval aval motorlara bakarken birden bu siteye girdim.Bir baktım herkes motoruna aşık.Vay anasını motosiklet hayatmış ya lan dedim.Üye oldum her gün okumaya,okudukça merak etmeye başladım ve ne yazık ki kanıma karıştı motor aşkı.

Buradan öğrendiğim bilgiler,tavsiyeler benim için çok önemliydi.Motoru aldıktan sonra dahada eğlenceli olmaya başladı burası.İnşallah böylede devam eder..
motosikletlerin hepsine hastayım.
her motosiklet farklı bir his veriyor insana 4. motosikletim benim tvs
ama tvsyle insanın arasında bir bag oluşuyor diyorlardı inanmıyordum

emrb
26 Aralık 2013, 20:00
motosikletlerin hepsine hastayım.
her motosiklet farklı bir his veriyor insana 4. motosikletim benim tvs
ama tvsyle insanın arasında bir bag oluşuyor diyorlardı inanmıyordum

belki inanmazsın ama biz sevişiyoruz.:thumleft:

ScaLa
27 Aralık 2013, 01:32

http://www.youtube.com/watch?v=YNL5mLCQrdQ

Aklıma bu geldi pufff ::facepalm1::

onuRRtas
27 Aralık 2013, 01:47
Sattım YBR'mi.

Nisana kadar motorsuz kalırım nolcak lan diyodum. Nisanda cc büyütür adam gibi gezeriz falan.

20 gün olmadı sanırım daha.

Kıvranıyorum.

Birdahaki maaşımla sanırım yeni kasa CBR125 alacağım.

Tsubasa
27 Aralık 2013, 01:57

tvs harbiden başka bir duygu katıyor insana.
satasım var satamıyorum. motordan inince eve geliyorum satıcam diyorum
üstüne biniyorum satmıcam seni beraber askere gidelim mi diyorum motora :D
biz sevişme olayına tam giremedik tvsyle :flower: