PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : A2 den B ehliyete geçiş büyük sıkıntı !!!

test5
24 Aralık 2013, 17:47
MERHABA 1 MART 1996 DOĞUMLUYUM SÜRÜCÜ KURSUNA GİTTİM BANA ANCA HAZİRANDA SINAVA DAHİL OLABİLECEĞİMİ SÖYLEDİ BENİM SORUM SU BENİM A2 EHLİYETİM OLDUĞU İÇİN BEN SINAVA GİRMİCEM BU YÜZDEN 8 MARTTAKİ DÖNEMEDE GİREBİLİRMİYİM DEDİM YİNE OLMAZ DEDİ ACABA BU KONUDA ESNEME YAPILABİLİR Mİ BUNU MERAK EDİYORUM YOKSA YAZIN ORTASINA KALICAM

YARDIMLARINIZ BEKLİYORUM

NOT:OSMANGAZİ/BURSADA YAŞIYORUM

Rider95
24 Aralık 2013, 19:01
Marttaki sınava 1-1.5 ay önce yazılman gerekiyor marttaki sınava girebilmen için.Oda olmaz yaşın tutmuyor.

Macit250
24 Aralık 2013, 19:10
BU KONUDA ESNEME YAPILABİLİR Mİ

Bu konuda biz ne yapabilirizki içimizde bakan olanlarmı var benim haberim yok :cherry:

ogzcngdk
24 Aralık 2013, 19:54
evet yapılabilir.. bendede a2 var b için yazıldım, teorik sınava girmedim ve 1 dönem önce direksiyon sınavına girdim

ReiZzZ
24 Aralık 2013, 22:03
senin yaş tutmuyor esneme olmaz paşa paşa bekleyeceksin

nayken81
24 Aralık 2013, 22:21
MERHABA 1 MART 1996 DOĞUMLUYUM SÜRÜCÜ KURSUNA GİTTİM BANA ANCA HAZİRANDA SINAVA DAHİL OLABİLECEĞİMİ SÖYLEDİ BENİM SORUM SU BENİM A2 EHLİYETİM OLDUĞU İÇİN BEN SINAVA GİRMİCEM BU YÜZDEN 8 MARTTAKİ DÖNEMEDE GİREBİLİRMİYİM DEDİM YİNE OLMAZ DEDİ ACABA BU KONUDA ESNEME YAPILABİLİR Mİ BUNU MERAK EDİYORUM YOKSA YAZIN ORTASINA KALICAM

YARDIMLARINIZ BEKLİYORUm

NOT:OSMANGAZİ/BURSADA YAŞIYORUM

Halledirik,Angarada adamlarımız va:) ama siniye anca.

test5
24 Aralık 2013, 23:34
evet yapılabilir.. bendede a2 var b için yazıldım, teorik sınava girmedim ve 1 dönem önce direksiyon sınavına girdim

nasıl olucak bu bir açıklama yaparsan sevinirim