PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 125 mh drift otomatikten vitesliye geçiş

cemal41y
09 Aralık 2013, 01:35
arkadaslar daha önce vitesli motor kullanmadım gibi bişey bunun için 125lik bişey düşünüyorum alışmak adına 125 mh drift iyimidir bu seçime uygunmudur ?

mhmtesk
09 Aralık 2013, 01:50
Kullanım amacına göre değişir, vitesli tecrüben yoksa drift sana öğretir.

cemal41y
09 Aralık 2013, 02:08
Kullanım amacına göre değişir, vitesli tecrüben yoksa drift sana öğretir.
bahara kadar öğretsin tecrübe kazandırsın baharda uzun yol yapıyim istiyorum

SiyahAdam
09 Aralık 2013, 02:11
Vitesli motor tecrüben yoksa her vitesli motor sana vitesli motor kullanmayı öğretir.sen yeterki azim göster,çaba göster. :cat:

cemal41y
09 Aralık 2013, 02:14
Vitesli motor tecrüben yoksa her vitesli motor sana vitesli motor kullanmayı öğretir.sen yeterki azim göster,çaba göster. :cat:

öylede abi ani tepkiler veren bi motosiklet istemiyorum o yüzden hani debriyajı az sert bıraktığında şahlanmasın :D toparlayamam :) sonra fireni biraz sağlam olsun durabiliyim :) bide mh driftin şeklini cok begendim onun için böyle bi soru sordum

SiyahAdam
09 Aralık 2013, 02:25
öylede abi ani tepkiler veren bi motosiklet istemiyorum o yüzden hani debriyajı az sert bıraktığında şahlanmasın :D toparlayamam :) sonra fireni biraz sağlam olsun durabiliyim :) bide mh driftin şeklini cok begendim onun için böyle bi soru sordum

Onun ayarını debriyajın yanın da bulunan vida ile ayarlayabilirsin.sert bırakınca şaha kalkmaz.neyi beğendiysen onu al :cat:

cemal41y
09 Aralık 2013, 03:24
Onun ayarını debriyajın yanın da bulunan vida ile ayarlayabilirsin.sert bırakınca şaha kalkmaz.neyi beğendiysen onu al :cat:

:thumleft: tamamdır :)