PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Boş Yolda Arkama Gelen Sürücü.

MetinK.
09 Aralık 2013, 00:26
Arkadaşlar İlk Önce Merhaba,İki Şeritli Yolda Gidiyorum, Sağdan Yavaş Yavaş İlerliyorum Motor Fazla Hızlı Gitmiyor Neyse Bir Sorun Oldunmu Araç Sürücüsüne Yol Veriyorum.Yol Boş Sağdan Sağdan Gidiyorum Hızlı Giden Adam Soldan Gider Bomboş Yolda Arkadama Gelip Kornoya Basıyor Adam,bir değil birden fazla sürücüde aynı sorunu yaşadım.Boş Yolda Arkama Gelip Çekil Demenin Manası Ne Soldan Devam Et Yol Bomboş.Bendemi Sorun Var Acaba? :)

david3
09 Aralık 2013, 00:27
adamlar öyle alışmışki bomboş otobanda olsa illa arkana geçip korna çalıp , o yoldan gidecek huyları o

MetinK.
09 Aralık 2013, 00:33
adamlar öyle alışmışki bomboş otobanda olsa illa arkana geçip korna çalıp , o yoldan gidecek huyları o
Valla Hocam İlginçler.

Tİme_shİft42
09 Aralık 2013, 00:35
Bazen banada öyle yapıyorlar yol bombos arkamda bitiveriyorlar 80-90 la rahat gidebilen bi makineye geç

MetinK.
09 Aralık 2013, 00:38
Bazen banada öyle yapıyorlar yol bombos arkamda bitiveriyorlar 80-90 la rahat gidebilen bi makineye geç

Valla Hocam 80,90 Yapıyorda,Oda Yetmiyor.

Ose
09 Aralık 2013, 00:40
vallla hocam ben mersin e5 de giderken sağda 60-80 arası araçlar geçiyordu sol şeride bi geçtim motorum düzde en fazla 90-100 yapıyor sol şeritte arkamda bi ton araç vardı hiç biride korna çalmadı üstelik sıkıştırmadılarda sonra sağ şerit boşalınca direk sağ şeride girdim soldan diğer araçlar gazlayıp geçtiler bide slm verdim adamlara :) Bizim bölgede kar olayıda olmadıgı için yaz kış herkes motora alışkın...

satoyama
09 Aralık 2013, 00:50
vallla hocam ben mersin e5 de giderken sağda 60-80 arası araçlar geçiyordu sol şeride bi geçtim motorum düzde en fazla 90-100 yapıyor sol şeritte arkamda bi ton araç vardı hiç biride korna çalmadı üstelik sıkıştırmadılarda sonra sağ şerit boşalınca direk sağ şeride girdim soldan diğer araçlar gazlayıp geçtiler bide slm verdim adamlara :) Bizim bölgede kar olayıda olmadıgı için yaz kış herkes motora alışkın...

püf nokta bu zaten motora alışık insanın fazla olması. illa birinin abisi babası dayısı kardeşi biniyor.

forzaBJK
09 Aralık 2013, 00:56
ilginc :)

genelde solu kapatmis oluyorlar ve zorla beni sagla diyorlar.. tem'de gidiyorum 4 serit bombos, soldan ikinci seritte 90'la filan gidiyor, yaklastim arkasina, bir iki dakika öyle gittim, sonra sinyal verip sol serite gectim, usulca solladim, saga sinyal verip yaklasik 2 saniye mesafe ile önüne gectim, süratim tas catlasa 95, neyse 30 saniye sonra tekrar saga sinyal verip bir serit daha saga gectim, bi 30 saniye sonra tekrar saga sinyal verip en saga gectim, ama kime ne anlatmaya calisiyorsun ki :)

bir defasinda ilgaz d100 üzerinde saat 23 gibi filan, yol bombos iki seritli duble yol, sagdan gidiyorum 90 filan, sol seritte yanima geldi bir beyaz ibiza, öyle gittik bir süre 5 dakika filan yan yana.. :) tuhafti ama güzeldi :)

güzel yurdumun renkli insanlari, yoksa renkli yurdumun güzel insanlari mi :)

bikerboi
09 Aralık 2013, 00:57
Benim en çok kullandığım güzargah TEM otoyolu. Bildiğiniz gibi otoyol 4 şeritli. Genelde arabayla da motorla da sakin giderim. İnanın soldan 3. şeritte 90-100le ilerlerken arkadan selektör yapan terliksi hayvanlar oluyor. Bu nasıl kafadır anlamış değilim. Sanırım farklı bir boyutta yaşıyorlar:queen:

norace
09 Aralık 2013, 01:53
Otobanda minimum hız sınırı 40. Onun dışında indirip döveceksin abi, ne yapacaksın başka?

forzaBJK
09 Aralık 2013, 01:57
Benim en çok kullandığım güzargah TEM otoyolu. Bildiğiniz gibi otoyol 4 şeritli. Genelde arabayla da motorla da sakin giderim. İnanın soldan 3. şeritte 90-100le ilerlerken arkadan selektör yapan terliksi hayvanlar oluyor. Bu nasıl kafadır anlamış değilim. Sanırım farklı bir boyutta yaşıyorlar:queen:

yol müsaitse en sagdan giderim - 100 ile olsa bile..

müsait oldugunda sol seritleri isgal edenlere ayar oluyorum.. zorla sagla beni diyorlar arkadas..

madlive
09 Aralık 2013, 01:58
Bunlar analarından sonra sıra karılarına gelen kansız adiler. Ahlaksız köpekler.

SiyahAdam
09 Aralık 2013, 02:13
Arkadaşlar İlk Önce Merhaba,İki Şeritli Yolda Gidiyorum, Sağdan Yavaş Yavaş İlerliyorum Motor Fazla Hızlı Gitmiyor Neyse Bir Sorun Oldunmu Araç Sürücüsüne Yol Veriyorum.Yol Boş Sağdan Sağdan Gidiyorum Hızlı Giden Adam Soldan Gider Bomboş Yolda Arkadama Gelip Kornoya Basıyor Adam,bir değil birden fazla sürücüde aynı sorunu yaşadım.Boş Yolda Arkama Gelip Çekil Demenin Manası Ne Soldan Devam Et Yol Bomboş.Bendemi Sorun Var Acaba? :)

Açık ve net öküz.ve eğlenmek istemiş başka bir sebebi yok o..nun.

agrasiwe
09 Aralık 2013, 02:37
onu yapan beyinsiz şöförler, motorun yolda hakkı olmadığını, senin şeriti boşuna işgal ettiğini düşünen beyinsiz tayfasıdır... altından arabayı alıp üzerinden üç beş kere geçilesi insanlar.

Agv
09 Aralık 2013, 10:56
Evet Hocam İstanbul:)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

Valla Hocam İlginçler.

ben genelde frene basıp ne var lan hayvan diye bağırıyorum veya ışıklarda yakalamaya çalışıyorum çizme korumalar vs varken yemez bence üstüme yürümeye :) bizi buna iten de onların şerefsizliği maalesef

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:51 ----------

püf nokta bu zaten motora alışık insanın fazla olması. illa birinin abisi babası dayısı kardeşi biniyor.

aynısı başıma B sınıfı ehliyet alırken gelmişti arkadaki transporter durumu anlayıp istifini bozmadan yavaşça arkamdan gelmişti :)

yunusus
09 Aralık 2013, 11:20
Diyorum size çete kuralım diye :) dinlemiyorsunuz ki

MetinK.
09 Aralık 2013, 11:43
Diyorum size çete kuralım diye :) dinlemiyorsunuz ki

Olur Hocam Neden Olmasın.Ben Varım:P

yunusus
09 Aralık 2013, 11:54
Olur Hocam Neden Olmasın.Ben Varım:P

sen yoksan 1 kişi eksiğiz zaten metin hocam :)