PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : harley davisson botlar hakkında

ogzcngdk
08 Aralık 2013, 00:19
harley davidson çizme veya bot almak istiyorum ancak motor kullanırken sıkıntı yaratırmı diye düşündürüyor beni..

şuan kullandığım botlarımla hiç rahat vites atamıyorum biraz yüksek kalıyor acaba bu harley bu botları motorculara uygun olarak tasarlamışmıdır?

ERROR88
08 Aralık 2013, 00:39
topuk kısmı biraz rahatsiz ediyor ama genel olarak sıkıntı yok tavsiye etmiyen cok var eskimiyomus yenisini alamayıp birine hayrına veriyorsun

Slayerrr
08 Aralık 2013, 00:49
Motosiklet kullanırken korumalı bot giysen daha iyi olur. Ama hangi bot olursa olsun vites pedalı yüksekliğini ayarlaman gerekir zaten.

hondacbrabii
08 Aralık 2013, 01:25
Erol Abi'mizin dediği gibi topukdan biraz rahatsiz ediyor ama sıkıntı yok ben botlarla bile uzun yola ciktim 😎

OGUZHANKY
08 Aralık 2013, 01:44
Ben motosikleti botla ilk kez kullandığımda bu ne kardeşim böyle kullanılmaz ki demiştim. Şimdi yazın dahi botla kullanıyorum :mrgreen: Bir süre sonra alışıyor insan ve kullanırken daha fazla keyif veriyor. Ayrıca yukarıda da söylendiği gibi; harley kolay kolay eskimez. Benim 10 yıl önce aldığım botu şuanda kardeşim kullanıyor.

yeknet
08 Aralık 2013, 01:53
Greyderin su geçirmez botlarından alın daha iyi.

ogzcngdk
08 Aralık 2013, 01:57
Ben motosikleti botla ilk kez kullandığımda bu ne kardeşim böyle kullanılmaz ki demiştim. Şimdi yazın dahi botla kullanıyorum :mrgreen: Bir süre sonra alışıyor insan ve kullanırken daha fazla keyif veriyor. Ayrıca yukarıda da söylendiği gibi; harley kolay kolay eskimez. Benim 10 yıl önce aldığım botu şuanda kardeşim kullanıyor.

evet haklısınız bende geçen kış botlarla alışmıştım yazın terlikle(!), spor ayakkabıyla alışınca bir daha bota dönemedim :cherry: hem alırım bir daha bot derdim olmaz modasıda geçmiyor namussuzun zaten..

F54
08 Aralık 2013, 03:03
treking botlar bence daha mantıklı su üstten girmedikçe sıkıntı yok birde daha rahat spor ayakkabı gibi hafif görünüşte güzel

Linwelin
08 Aralık 2013, 03:13
Bende var, lise sonda(2005) almıştım, hala giyiyorum. Uzun ömürlü, parasının hakkını veren bi çizme. motor üstünde deneme fırsatım olmadı, binersem bigün botla yazarım.

hamzarat
08 Aralık 2013, 03:26
harley davidson botların tabanı ıslak zeminde veya karda kayar arkadaşlar.motosiklete hakim olamayabilirsin durunca.tabanı 2 parçadır genelde.topuk kısmı peglere basarken rahatsızlık verir.bunların dışında çok sağlam ve uzun yıllar kullanılabilir botlar yapar.ama ben yine de çekiniyorum bu botlar ile motosiklet kullanmaya.kullanabilen arkadaşlara da saygımız sonsuz.yine de tercihini kaymaz tabanlı botlardan yana yapmanı tavsiye ederim.

MotorKafa
08 Aralık 2013, 04:19
Harley Davidson bot kesinlikle alma derim.
Aldım ve çok pişman oldum.
Daha ilk yağmurda şaldır şaldır su geçirdi.
Derinin üzerinden anında su alıyor, tabandan su alıyor, yanlardan su alıyor...
hamzarat ın dediği gibi tabanı kaıyor.
vs. vs.
Bok gibi bot kısacası

OGUZHANKY
08 Aralık 2013, 04:19
harley davidson botların tabanı ıslak zeminde veya karda kayar arkadaşlar.motosiklete hakim olamayabilirsin durunca.tabanı 2 parçadır genelde.topuk kısmı peglere basarken rahatsızlık verir.bunların dışında çok sağlam ve uzun yıllar kullanılabilir botlar yapar.ama ben yine de çekiniyorum bu botlar ile motosiklet kullanmaya.kullanabilen arkadaşlara da saygımız sonsuz.yine de tercihini kaymaz tabanlı botlardan yana yapmanı tavsiye ederim.
Harleylerin özelliklerini saydık ama tabiki tercihin doğrusu, özel "motosiklet botu" dur. Dediklerinize çoğunlukla katılıyorum.