PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 250 ve 350 cc arası motor önerisi

stalking
07 Aralık 2013, 17:39
Yadigar 100 kh'tan sonra 250 veya 350 cc arası motosiklet alacagim. Hiz onemli degil Racer tip aramiyorum.
Bu yaz Karadeniz turu yapicaz da 3 kisi 3 tane motosiklet alicaz Enduro veya Custom tarzi motorlar alicaz 0 alicaz 5-6 bin lira kadar butcemiz var. Ve Su sogutmali motor bakiyoruz var mi bildiginiz o ayarda motorlar :)

Tesekkurler :)

yunusus
07 Aralık 2013, 18:12
apachi nin 250cc onroad modeli var su soğutmalı ama sıfırı 8000

shooter1
07 Aralık 2013, 18:16
5-6 bine biraz zor gibi görünüyor 2. el al

stalking
07 Aralık 2013, 18:19
apachi nin 250cc onroad modeli var su soğutmalı ama sıfırı 8000

Saticiyla konusuruz 3 tanesi 24 bin eder zaten butun parayi aninda nakit odeyecegiz belki bi indirim yapar insafa gelirse. Aynen bu ayarda motosiklet istiuoruz hocam yok mu baska modeller

yunusus
07 Aralık 2013, 18:25
Walla bu ayarda bu güçte bu fiyata başka model bilmiyorum bende alacağım yakın zamanda kısmetse.. Sahibinden.com daki ilanlar için aradığımda satıcılar (8700-900lerde fiyat çekenler) motorun ancak 2014 mart ayında geleceğini söylemeleri üzerine antalyada distrbütörü olan ışıldar ı aradım ve on road modelin 8000 lira olduğunu ellerinde satışa hazır bulunduğunu söylediler. Bunun üzerine Hatay da bayisini aradım senden alacak olursak bi ikramın olur herhalde v.s muhabbetlerine girince yaparız güzelliğimizi dediler. Tahmini 1ay kadar sonra almayı düşünüyorum yakın bi yerdeyseniz ve çok aceleniz yoksa birlikte siparişi verip daha da ucuza gelmesini sağlayabiliriz benim alacak olan 1 arkadaş daha var

stalking
07 Aralık 2013, 18:28
Mondial 250 MR Destro var 6.250 Tl bu motor hakkındaki duşunceleriniz?

yunusus
07 Aralık 2013, 18:29
Bahsettiğim makina klasmanının en güçlüsü :) tabi mondialci arkadaşlarda motorlarından memnun.

stalking
07 Aralık 2013, 18:30
Walla bu ayarda bu güçte bu fiyata başka model bilmiyorum bende alacağım yakın zamanda kısmetse.. Sahibinden.com daki ilanlar için aradığımda satıcılar (8700-900lerde fiyat çekenler) motorun ancak 2014 mart ayında geleceğini söylemeleri üzerine antalyada distrbütörü olan ışıldar ı aradım ve on road modelin 8000 lira olduğunu ellerinde satışa hazır bulunduğunu söylediler. Bunun üzerine Hatay da bayisini aradım senden alacak olursak bi ikramın olur herhalde v.s muhabbetlerine girince yaparız güzelliğimizi dediler. Tahmini 1ay kadar sonra almayı düşünüyorum yakın bi yerdeyseniz ve çok aceleniz yoksa birlikte siparişi verip daha da ucuza gelmesini sağlayabiliriz benim alacak olan 1 arkadaş daha var

Hatay cok uzak buradan veya istanbuldan alacagim. 1 ay veya 20 gun sonra

Smudge
07 Aralık 2013, 18:51
Aradığınız sınıfta bir motoe değil ancak Regal Raptor dd350e tavsiye ederim.. Tuzla/ist. bayiden 7999 tl fiyat aldım, belki indirim olabilir. 250'liğini kullanan yakın bir arkadaşım aldığı gün 1200 km. (Git-gel) uzun yol yaptı ve inanılmaz memnun, şu anda yaklaşık 6000 km.de motoru ve hiçbir sorun/sıkıntı yaşamadan kullanıyor. Şimdiden hayırlısı olsun ve karadeniz turunda iyi eğlenceler. Tekeriniz düz bassın, hatasız/kazasız/belasız ve cezasız sürüşler..

stalking
07 Aralık 2013, 19:00
Peki bu 250 Mr ile uzun yol yapilabilirmi? Olursa hemen alicaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:58 ----------

Aradığınız sınıfta bir motoe değil ancak Regal Raptor dd350e tavsiye ederim.. Tuzla/ist. bayiden 7999 tl fiyat aldım, belki indirim olabilir. 250'liğini kullanan yakın bir arkadaşım aldığı gün 1200 km. (Git-gel) uzun yol yaptı ve inanılmaz memnun, şu anda yaklaşık 6000 km.de motoru ve hiçbir sorun/sıkıntı yaşamadan kullanıyor. Şimdiden hayırlısı olsun ve karadeniz turunda iyi eğlenceler. Tekeriniz düz bassın, hatasız/kazasız/belasız ve cezasız sürüşler..

Hava sogutmali degil mi o motorlar?

Smudge
09 Aralık 2013, 11:32
Peki bu 250 Mr ile uzun yol yapilabilirmi? Olursa hemen alicaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:58 ----------

Hava sogutmali degil mi o motorlar?

Hayır, su soğutmalı ve gercekten performanslı, uzun yol için sınıfının en iyisi diyebilirim.

Linwelin
09 Aralık 2013, 11:36
Hayır, su soğutmalı ve gercekten performanslı, uzun yol için sınıfının en iyisi diyebilirim.

Smudge arkadaş buraya bunu söyleyip yaklaşık 2saat sonra 7900e regal 350 aldı. onunda başlığı açtı zaten. :sunny: hatta sonra gidon değişikliği için başka bi başlık açtı. aldıktan sonra lastkler icin baska bi başlık açar, daha bunun aksesuarları var onun içinde 20 küsur başlıkla bekliyoruz.

Smudge
09 Aralık 2013, 12:04
Smudge arkadaş buraya bunu söyleyip yaklaşık 2saat sonra 7900e regal 350 aldı. onunda başlığı açtı zaten. :sunny: hatta sonra gidon değişikliği için başka bi başlık açtı. aldıktan sonra lastkler icin baska bi başlık açar, daha bunun aksesuarları var onun içinde 20 küsur başlıkla bekliyoruz.

Hocam affet ama anlamadım ya :) kim aldı Regal'i :)

tigermbz
09 Aralık 2013, 12:10
bajaj pulsar 200ns i bekleyin

İmportant
09 Aralık 2013, 12:11
Planet 5 .

Tİme_shİft42
09 Aralık 2013, 12:31
Öyle 2.000 tl indirim yapan yer varsa bizede haber verin sıfır üstelik,

Bajaj pulsar beklenir güzel makine

Smudge
09 Aralık 2013, 12:48
Öyle 2.000 tl indirim yapan yer varsa bizede haber verin sıfır üstelik,

Bajaj pulsar beklenir güzel makine

Regal için fiyat soruyorsanız, fiyat hala aynı sanırım, sahibinden de ilan güncel, isterseniz özelden bayinin adı ve iletişim bilgilerini de verebilirim.

skystar
09 Aralık 2013, 14:40
Fırat senmisin stalking :)

İzmirli bir arkadaşım da bu aralar bu motoru aldıda o yüzden sorayım dedim...

stalking
09 Aralık 2013, 14:59
Fırat senmisin stalking :)

İzmirli bir arkadaşım da bu aralar bu motoru aldıda o yüzden sorayım dedim...

Hayir ben. Trakyadan. Motor hosuma gidiyoddu zaten. Ya Mondial 250 mr destro alacaktik yada bu 2-3 saat ici.de arastirip karar verdik. Gidon basligini Duz tutulmasi zor oldugu icin actim. Lastik vs. Ne alaka? Benim isimi gorsun yeter. Eger zorluk cikarmazsa gidonda degistirmem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:57 ----------

Sana ne aga? İstedigim motoru alip istedigim basligi acarim sanane?

Smudge
09 Aralık 2013, 15:48
Hayir ben. Trakyadan. Motor hosuma gidiyoddu zaten. Ya Mondial 250 mr destro alacaktik yada bu 2-3 saat ici.de arastirip karar verdik. Gidon basligini Duz tutulmasi zor oldugu icin actim. Lastik vs. Ne alaka? Benim isimi gorsun yeter. Eger zorluk cikarmazsa gidonda degistirmem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:57 ----------

Sana ne aga? İstedigim motoru alip istedigim basligi acarim sanane?

Adam ortalığı karıştırdı ya :) neyse Stalking aga hangisini aldın bilmiyorum ama tekerin düz bassın inşallah..

Linwelin
09 Aralık 2013, 18:44
Konuşmaların tutarsız amcaoğlu istediğin b.ku al yoksa çok da umrumda. 5-6bin bütçem var diyon 2 saat sonra 8bine motor alıyon, ne ayaksın.

bi de bana atar yapıon ya
http://d1210.hizliresim.com/12/3/dmg5f.gif

stalking
09 Aralık 2013, 19:02
Konuşmaların tutarsız amcaoğlu istediğin b.ku al yoksa çok da umrumda. 5-6bin bütçem var diyon 2 saat sonra 8bine motor alıyon, ne ayaksın.

bi de bana atar yapıon ya
http://d1210.hizliresim.com/12/3/dmg5f.gif

Toplamda 8.320 tl param vardi 6bine motor geri kalani yol icin ayiracaktim ama regali gorunca butun parami motora verdim. Nede olsa 6-7 ayda o parayi denklestirir yoluma cikarim. Paramin hesabini sana mi yapicam?
Gidon konusunda eger rahatsiz ederse tabiki degistiririm. Ne olacak yani baslik actiysam ? İstersem 10 binlik krediyle 650 Cc enduro alirim. Bu seni ilgilendirmez motor hakkinda yorum yap benim param butcem hakkinda degil lutfen