PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yine Yeni Yeniden BENZİNE ZAM>> 05/12/13

Sayfa : [1] 2

DEISIS
05 Aralık 2013, 18:34
Benzin fiyatlarına 9 kuruş zam geldi. Zamlı tarife gece yarısından sonra geçerli olacak.

Kaynak:HT

emrb
05 Aralık 2013, 18:49
http://www.siiyad.com/wp-content/uploads/2013/07/benzin_zammi.jpg

Ramazan Can
05 Aralık 2013, 18:51
Ben hep 20 lira alıyorum. Adam çalışıyor zam hakkı. :-) alıştık artık eskisi kadar acıtmıyor..

Osırıs
05 Aralık 2013, 18:51
Geçen gün benzinliğe girdim aynı anda diğer pompaya son model bmw 320d yanaştı,ben motorluyum depoyu fulle dedim 70 tl tuttu. bu bmwli vatandaş kaç liralık aldı dersiniz? 25 tl lik dizel :queen: altında rahat 140 bin liralık arabayla dolaşıyor 25 liralık benzin alıyor. kendi kendime ben bundan daha zenginim lan dedim musmutlu ayrıldım oradan :mrgreen: venhasıl bizim millete 10 tl de olsa rahatından ödün vermez......

yunusus
05 Aralık 2013, 19:01
Geçen gün benzinliğe girdim aynı anda diğer pompaya son model bmw 320d yanaştı,ben motorluyum depoyu fulle dedim 70 tl tuttu. bu bmwli vatandaş kaç liralık aldı dersiniz? 25 tl lik dizel :queen: altında rahat 140 bin liralık arabayla dolaşıyor 25 liralık benzin alıyor. kendi kendime ben bundan daha zenginim lan dedim musmutlu ayrıldım oradan :mrgreen: venhasıl bizim millete 10 tl de olsa rahatından ödün vermez......

Yaa insan yanaşır "istersen çekeyim motorla" der hocam çok ayıp :)

ilkerabi
05 Aralık 2013, 19:02
Düzenli olarak akaryakıt fiyatları GÜNCELLENMELİ (!) ki istikrarlı bir memlekette yaşadığımızı anlayalım.. Çok ÖNEMLİ bu istikrar.. He bi de dövizle alıp TL ile satıyomuşuz.. Onuştana pahalıymış.. (enerji bakanı) Avrupa zaten dövizle alıp dövizle sattığı için orda pahalı değilmiş..

Osırıs
05 Aralık 2013, 19:04

Araba dizel bu arada, orda benzin yazdım dalgınlıkla :mrgreen:

KaPTaNHaSaN
05 Aralık 2013, 19:14
ocak ayı geliyor vergiler de bizi bekler..

felix_bjk1903
05 Aralık 2013, 19:17
gece 12'den önce dolduralım depoları :)

flame
05 Aralık 2013, 19:18
Yuh yahu...Haberlerde varil fiyatı yükseldi diyor,bbc açıyorum indi diyor.Bizim medya cidden aştı artık...

Karlıyollar
05 Aralık 2013, 19:21
Öyle insanlar var ki adam banane benzinde mazottan diyor e böyle insanlar olduğu sürece zam daha çok gelir çok.

İmportant
05 Aralık 2013, 19:25
15 lira olsun da benzini yaktığımıza değsin.

merr
05 Aralık 2013, 19:26
Ne o öle domates fiyatı gibi 4.90 düz 5 yapmışlar işte...

MotorKafa
05 Aralık 2013, 19:28
Sabit bir zam başlığı olsun, zam geldikçe sadece konunun içeriği değişsin, mesajlar aynı kalsın, yeni yorum yapılamasın.
Birazdan da "koy koy koy" şarkısı ekler bir üye ve böylece pastanın çileğini de koymuş oluruz

İmportant
05 Aralık 2013, 19:33
http://www.dailymotion.com/video/xg1pm9_feridun-bagriyanik-mutlu-mu-oldun_music

kurubuz
05 Aralık 2013, 19:39
Müstahak hepinize. Yine gider AaaKeeePee ye oy verirsiniz. :jocolor:

turkish39
05 Aralık 2013, 19:51
Müstahak hepinize. Yine gider AaaKeeePee ye oy verirsiniz. :jocolor:

Hükümet değişse benzine zam olmayacak mı aga :queen: Türkiye de bide :queen:

ilkerabi
05 Aralık 2013, 20:06
http://u1312.hizliresim.com/1j/5/v6hfb.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Algılamaya göre değişir.

heineken
05 Aralık 2013, 20:08
Hükümet değişse benzine zam olmayacak mı aga :queen: Türkiye de bide :queen:

Birgün çevreci ,çoluğumuzu çocuğumuzun geleceğini düşünen bir hükümet gelir, ülkeyi petrol dışı enerji kaynaklarına yöneltir petrol bağımlılığından kurtarırsa (güneş panelleri , rüzgar panelleri vs...) petrol fiyatları zart diye düşer.

cousinecruis
05 Aralık 2013, 20:13
Gelsin araplar gitsin yurdum toprağı

ramizan83
05 Aralık 2013, 20:45
litresı 20 lırayı gecınceye kadar 20 lıralık alacam huloğğğğğğ

crxforever
05 Aralık 2013, 20:49
çay sigara içki benzin... bir kere de benim kullanmadığım bir şeye zam yapsınlar yahu:pr:

shooter1
05 Aralık 2013, 22:13
abi çay konusuna gelince kendi ürettiğimiz çay memlekete yetmiyor :) bir de çaykur saçma sapan reklamlara para harcamak yerine çay fiyatlarını ucuz tutsa ne yapıcan 5 trilyon parayı sanatçıya verir acısını bizden çıkarmaya çalışır

çay sigara içki benzin... bir kere de benim kullanmadığım bir şeye zam yapsınlar yahu:pr:

Permatiq59
05 Aralık 2013, 22:40
bir depoyla ortalama 500km yapıyorum. bi depo bitene kadar zam ındırım zam ındırım takıp edemıyorum artık

felix_bjk1903
05 Aralık 2013, 22:49
şüphesiz biz motorculuğu sizden iyi biliriz, benzin fiyatı diye sızlanacağınıza, düşük devir sürmeyi öğrenin. -R.T.E. :cherry:

yunusus
05 Aralık 2013, 22:54
Biz biliiiriz biz biliriiiz :)) Hey Allahim ne hallere geldik suna bak yaa

caneroz
05 Aralık 2013, 23:01
suriyelileri cebinden besleyecek değil ya !

alp_tunay
05 Aralık 2013, 23:17
ocak ayı geliyor vergiler de bizi bekler..
Dur daha..Kasımda emlak vergisini unutmuşuz... Alayını toptan yatırırız :queen:

bagımlı
05 Aralık 2013, 23:26
17 yaşımda ben bile vergi ödüyorum yalama oldu millet.

çelikatlı
05 Aralık 2013, 23:48
ödicen tabi ali babanın çiftliğimi bura. burası türkiye yok öyle bedavaya nefes almak.!!

celikat
05 Aralık 2013, 23:57
şu aptal vergi sistemini gelen hiç bir hükümet değiştiremedi. sebep zenginlerin tepkisini almamak ve onların çanağını daha çok doldurmak. dünyanın hiç bir ülkesinde bu kadar adaletsiz bir vergi sistemi olamaz. ötv gibi dolaylı vergiler sayesinde dönüyor bu ekonomi. zenginde, fakirde aynı oranda vergi veriyor. böyle saçma sapan iş mi olur? gelir vergisi toplayama sonra götünden vergi icad edip fakir milletin sırtına yükle gitsin. en kolay iş. artık teknolojinin dibini yaşadığımız bir çağda sen nasıl olur gelir vergisini toplayamazsın ya? gerizekalı olmak lazım. birde üstüne üstlük 12 senedir tek başına iktidarsın, insan biraz utanır diyecem ama bunların yüzüne tükürsen yarabbi şükür derler. allah topunun belasını versin.

mtasdel60
06 Aralık 2013, 00:06
Bu yıl CEM UZAN a mı versek beyler? şeyi ya oyları, adam mazotu 1 lira yapacaktı ya laa

Osırıs
06 Aralık 2013, 00:13
asdasdasdads :mrgreen::mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=T1U5A4DmHVU

alikan
06 Aralık 2013, 00:16
usta bunlar bişey değil bu yıl içerisinde DEVLETİMİZ büyük zarara uğradı malum olaylardan ötürü....

seçimlerden sonra görün siz zamları lingo lingo şişeler....

bir sorum olacak işe ve okula yürüyerek gitsem devlet benden yine vergi alırmı ?

Osırıs
06 Aralık 2013, 00:21
usta bunlar bişey değil bu yıl içerisinde DEVLETİMİZ büyük zarara uğradı malum olaylardan ötürü....

seçimlerden sonra görün siz zamları lingo lingo şişeler....

bir sorum olacak işe ve okula yürüyerek gitsem devlet benden yine vergi alırmı ?

Afedersin ayak yoluna gitsen atık su vergisi alıyor :queen:

alikan
06 Aralık 2013, 00:39
vayy be ama bardağa dolu tarafından bakmak lazım beni adam yerine koyup vergi alıyolar vergi veren adam hiç küçük adam olur mu büyük adamım dedim inanmadılar

zaferkarizma
06 Aralık 2013, 01:31
Kış geldi koyunlar kim neyle besleyecek ?

Linwelin
06 Aralık 2013, 01:34
benzin 6tl olmadan avustralyaya göçmem lazım..

TATLIHIZ
06 Aralık 2013, 01:58
Herkez diyor Ampule oy verin diye kac tane forumu okudum en az 500-600 msj da herkez demiş siz verin oyları diye arkadas ben,sen,o vermedi kim verdi bu oyları Bunlara ?

Osırıs
06 Aralık 2013, 02:01
Herkez diyor Ampule oy verin diye kac tane forumu okudum en az 500-600 msj da herkez demiş siz verin oyları diye arkadas ben,sen,o vermedi kim verdi bu oyları Bunlara ?

Oy verenlerin evlerinde elektrik su yok kardeş,sadece kömür var... Ondan buralarda görünmüyorlar biz azınlığız.

mete_han
06 Aralık 2013, 02:11
yani abartıcam belki ama memleketin bir ili yok olsa 1 milyon kişi ölse sanki tepkisiz kalıcam gibi...nasıl bir elimiz kolumuz bağlanmış put gibi olmuşsak nasıl kurbanlık koyun gib herşeye eyvallah ediyorsak acayip bir millet olduk..benzin 10 lira olsa eyvallah edicez...toplumsal tepki nedir bilmiyoruz...

mete_han
06 Aralık 2013, 02:24
Adam bugün kendi ekseni doğrultusunda yetiştiği ekmek yediği ilim yayma vakfının 40. kuruluş yılında konuşuyor...kafa o kafa...hep aynı hikaye...başı örtülü kızların mağduriyetinden dem vuruyor din tacirliği yapıyor..kafası ona eriyor...kapasitesi bu..karizma entellektüel birikim yok..gelecek yok..hamdolsun var..strateji sadece belediye başkan adayı seçilirken yapıyor..aklı buna eriyor..sanki bu memlekette 15 milyon engelli yok..sanki 50 milyon yoklukla savaşan yok...sanki başka ülkenin başbakanı...sabah akşam namaz kılalım istiyor..hatta 105 rekat namaz kılsak öyle tatmin olacak ...alnımız secdede olsun istiyor..hatta tam istediği kafası secdeden kafayı kaldırmayalım seccade altına gömelim kafamızı istiyor...kuzeyimiz gaz rezervleri...güneydoğumuz petrol yatakları...biz malak gibi devletin bize layık gördüğü bu yaşam standartlarında yaşıyoruz...alternatif yok...AKP bu devleti ele geçirdi RTE ölse bile yaverleri ceketini koysa oy verir...nasıl Refah Faizletden gelen bir siyasi figür varsa aynı ritüel RTE çatısı altında da oluştu...alternatif yok seçenek yok...kaçarı koçoru yok..Halkcı Sosyalist Gerçekci bir liderimiz asla olmayacak...

TIGERSHARK
06 Aralık 2013, 02:45
amerikan merkez bankası fed mart ayına kadar dünyaya sürekli dağıttığı dolarları ülkesine geri çekecek yani anlamı dolar bu oranlardan çok çok daha Yükselecek tahmini rakam ise 2.3 bu yüzden yeni zamlara şimdiden hazır olun

ero__
06 Aralık 2013, 04:54
Bugün akşam üzerin gördüm, kömür yardımları başlamış... Eee o kömürlerin parası birilerinden çıkacak... Bilin bakalım kimden?

Agv
06 Aralık 2013, 10:19
abi benzinle kalmıyor ki zam.. bakkala kolayı, ekmeği, şekeri ,unu getiren adamın aracı benzinle çalışıyor bu yüzden bunlara da zam gelecek sadece yakıt olarak değil tepkimizi gösterelim bence eylem yapalım

elantronikçi
06 Aralık 2013, 10:19
http://www.oguztopoglu.com/2012/04/arabanz-nerde-arabay-da-m-getiriyorduk.html

flame
06 Aralık 2013, 11:53
Lpg'ye çaktıkları zamla taksiciler ne yapacak ben onu merak ediyorum...

ayhan.s
06 Aralık 2013, 12:11
yani abartıcam belki ama memleketin bir ili yok olsa 1 milyon kişi ölse sanki tepkisiz kalıcam gibi...nasıl bir elimiz kolumuz bağlanmış put gibi olmuşsak nasıl kurbanlık koyun gib herşeye eyvallah ediyorsak acayip bir millet olduk..benzin 10 lira olsa eyvallah edicez...toplumsal tepki nedir bilmiyoruz...

Sokağa çıkınca öldürüyorlar abi? Dün ukranya'daki gösterileri izliyorum. polisler pasifliğin kitabını yazmışlar. Biz de kafana gaz bombası atıyorlar, yetmediyse kafana sıkıyorlar kısa yoldan. Ona rağmen bu millet çıkıyor sen düşün.

alp_tunay
06 Aralık 2013, 12:56
Sihirli kalem gene dokunmuş buralara...
Boşa debeleniyorsunuz muhteremler...

ArdiaroS
06 Aralık 2013, 14:01
durmak yok yola devam