PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vida yalama oldu

ArdiaroS
04 Aralık 2013, 21:50
Koltuğun ordaki tutacak demirini sökmem lazımdı 3 vidayı söktüm 1 vida kaldı 2 saat kadar uğraştım ama milim oynamadı yerinden, alyanda plastik sap vardı çekerken o kırıldı parmağım yaralandı, tornavidayı kenarına koyup vurduk ama yine milim oynamadı ağzı iyice kötü oldu. Bu vidayı çıkarabilmemin bir yolu yok mu cinnet geçirmek üzereyim lütfen yardım edin :(

acayüp
04 Aralık 2013, 22:06
uzerine saglam biesey kaynat , yada bi civata kaynattir .

ArdiaroS
04 Aralık 2013, 22:09
uzerine saglam biesey kaynat , yada bi civata kaynattir .

Anlamadım. Kendi imkanlarımla yapabileceğim bir şey yok mu yani :(

mukureis
04 Aralık 2013, 22:11
Koltuğun ordaki tutacak demirini sökmem lazımdı 3 vidayı söktüm 1 vida kaldı 2 saat kadar uğraştım ama milim oynamadı yerinden, alyanda plastik sap vardı çekerken o kırıldı parmağım yaralandı, tornavidayı kenarına koyup vurduk ama yine milim oynamadı ağzı iyice kötü oldu. Bu vidayı çıkarabilmemin bir yolu yok mu cinnet geçirmek üzereyim lütfen yardım edin :(
resim atma imkanin varsa fikir verebiliriz

ArdiaroS
04 Aralık 2013, 22:13
Karanlık şimdi flashla çekince de hiç bir şey belli olmuyor wd-40 sıksam bir faydası olur mu? normal alyan başlıklı somun yerinde sabit sağa sola oynamıyor hiç uğraşa uğraşa da yalama oldu :(

mukureis
04 Aralık 2013, 22:18
Karanlık şimdi flashla çekince de hiç bir şey belli olmuyor wd-40 sıksam bir faydası olur mu? normal alyan başlıklı somun yerinde sabit sağa sola oynamıyor hiç uğraşa uğraşa da yalama oldu :(
wd-40 yalama olmadan siksaydiniz faydasi olurdu ama simdi cok gec olabilir.

Samet Ağır
04 Aralık 2013, 22:23
evinde küçük boru anahtarın varsa onunla dene..
yada güçlü bir papağan pense..
olmadı alt ve üst tarafından taşla düzlem yüzey oluştur,açık ağızlı anahtarla sök..
yakınsan gel ben söküvereyim..
daha ne yapayım??:cat:

shooter1
04 Aralık 2013, 22:43
kaynak makinesi olan birine git oraya kaynak yapın o vidayı başka türlü açman imkansız gibi görünüyor