PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yapma AUDI yapma !!! (Audi SS10R)

Syanur
04 Aralık 2013, 10:46
http://www.youtube.com/watch?v=bBSXsWWT9F0

bBSXsWWT9F0

Bunlar insan evladı değil,,,:salut:

Tabi alt yapının ve tecrübenin Ducati'den geldiğni söylemeye gerek yok. BMW'nin bundan sonraki 10 yıl boyunca geçmeye uğraşacağı asıl rakibi diyebiliriz sanırım.

(Admin'ler de birazdan başka bir konu patlatır)

twili
04 Aralık 2013, 11:05
Hayvanlığın daniskası diyorum. :)

MotorKafa
04 Aralık 2013, 11:32
sazan.avi :wiinkk:

Syanur
04 Aralık 2013, 12:07
sazan.avi :wiinkk:

Fake mi diyorsun ? :) Sebep??

blamir
04 Aralık 2013, 12:19
Ağırlık merkezi çok arkada deil mi?

ayhan.s
04 Aralık 2013, 12:29
VW elinde Ducati gibi bir marka varken neden Audi markasıyla Bmw Motorrad'ın rakibi olmaya çalışsın bana mantıklı gelmiyor. (kaldı ki bence her iki markada da ne BMW'in ne de VW'in umurunda değil çok fazla. 90 milyar dolarlık BMW cirosunun sadece 1.5 milyar dolarını yapıyor mesela Motorrad )Ducati'yi alma sebepleri de Lamborgini ile aynı sebep bence. Yoksa ufak ufak arabaların üzerine lamborgini markası yapıştırıp satmıyor adamlar.

Mantığım bunun sadece bir consept olarak kalacağı yönünde. Audi markası ile motor kullanmak ister miyim, bilemiyorum. DUcati herkes için hala daha sıcak bir seçenek.

MetinK.
04 Aralık 2013, 12:50
Ne Olursan Olsun Güzel Motor Eyv. Ama Bu Tür Ss Motorlardan Korkuyorum.Elimin Ayarı Yoktur:D

rıfkı
04 Aralık 2013, 12:52
Audi lambo'yu aldığı zaman da oradaki bilgi birikimiyle r8 i yaptı. bu da çok olmayacak bir iş değil. ducati'de bütün motorlar L twin ama motogp'de v4, yani burada tanıtılan motor gibi. arka maşa tek taraftan geliyor, ekran panigale gibi. Ducati'deki ileri seviye motorlar gibi öhlins, Brembo ve termig kullanılmış. çakmaysa bile iyi çalışılmış.

kwsk-boy
04 Aralık 2013, 12:59
Bismillahirrahmanirrahim..o ne biçim böyük bir canavardır öyle.

Jeeztro
04 Aralık 2013, 13:01
komple bilgisayarla hazırlanmış, fanlar tarafından yapılmış bir çalışmadır diye düşünüyorum. epey estetik ama.

twili
04 Aralık 2013, 13:42
Fake mi diyorsun ? :) Sebep??

Fake tabi.
Yayınlanma tarihi: 6 Kas 2013
This concept is made entirely by me (Alessandro Lupo). It is not an official product of Audi. The design incorporates the shapes of Audi, the mechanics are derived from Audi with important changes. It has got the chassis with motor carrier, V4 1000cc, Ohlins suspension, Brembo brakes, Pirelli tires, magnesium rims OZ-Racing. The following product is 90% recyclable thanks to the use of aluminum for the mechanical and Baypreg F for the hulls.

I wish you good vision. I invite you to put "like" and to comment. Thanks!

Ama gene de hayvanlık bu. :)

Syanur
04 Aralık 2013, 13:55
fake olabilir sanırım :)