PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2. El Motor almaya gidiyorum yardım

yusufgursoy
03 Aralık 2013, 16:14
Nelere dikkat edeceğim? Garantisi vs varmış 2000 de pcx. Notere gidiyoruz değil mi sadece adamdan fatuta vs istememe gerek var mı? Motorun kaza bela bişisi olduğunu nasıl öğrenebilirim?

ques1
03 Aralık 2013, 16:20
tramer için yani kaza sorgulama 5664 Örnek SMS Sorgu şekli;

KAZA 34GSK33 veya
KAZA 34 GSK 33 veya,

aldıgın alet scooter sonuç olarak sorman gerekenler janta yamukluk varmı kayış ne zaman değişti balata vs durumu varyatör bilyeleri vs ne durumda falan filan lakin 2binde diyorsun makina elbetki temizdir

tr_select
03 Aralık 2013, 16:20
Motoru honda servisine götürt, ustaya 25-30 lira ver... Sana gerekli olan şeyleri zaten söyler.

Motorun kitapçıklarını, garantisini vs herşeyini tabikide alıcaksın.

Notere gidiyorsunuz, satışa engel bir şey yoksa kimlikleri istiyor görevli. Parayı aldınmı ? Aldım tamam okey hop motor senindir. :)

Hayırlı olsun diyelim şimdiden...

yusufgursoy
03 Aralık 2013, 16:28
Teşekkürler honda servisi yakınındaymıi zaten 1000 bakımıbı orada yaptırmış yine de götüreyim mi?

Noterde para işini nasıl yapıyoruz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:25 ----------

34UV1633 plakali araca ait yururlukte police yoktur. Diyor hocam

ScaLa
03 Aralık 2013, 16:29
Götürüp gidonda, fren diskinde, jantta yamukluk olmadığına emin olursan önden bi yere geçirmediği kanaatine varabilirsin. Usta bi tur atsın gelsin, debriyaj ve gaz yemesine, kayışa baksın tamam. Serviste 5-10dk'da belli eder zaten bir aksilik varsa.