PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni ehliyetler ne zaman gelecek?

norace
02 Aralık 2013, 03:51
Mevcut sürücü belgelerinin ne zaman değiştirileceğini kesin olarak bilen var mı? Her kafadan bir ses çıkıyor. Sertifikayı aldım, ona göre belgeyi çıkarttıracağım. Şimdi belgeyi alıp bir iki ay sonra değiştirmek zorunda kalmak istemiyorum.

Bu arada, bir hayırlı olsun deyin. :P

Carbondioxid
02 Aralık 2013, 03:57
Hayırlı olsun.

Linwelin
02 Aralık 2013, 04:10
Değişim 15tl, 2 ay motorsuz gezmeye değer mi :)

norace
02 Aralık 2013, 04:30
Değişim 15tl, 2 ay motorsuz gezmeye değer mi :)

15 TL değil. Başta 150 dendi, sonra tepki gelince 15'e indirdik dendi. Sonra da öğrendik ki sağlık raporuna 150 ödeyecekmişiz. Yani kart parası olarak değil de rapor parası olarak ödeyecekmişiz. Sadece ismi değişiyor.

M.balibey
02 Aralık 2013, 05:29
15 TL değil. Başta 150 dendi, sonra tepki gelince 15'e indirdik dendi. Sonra da öğrendik ki sağlık raporuna 150 ödeyecekmişiz. Yani kart parası olarak değil de rapor parası olarak ödeyecekmişiz. Sadece ismi değişiyor.

ne sağlık raporu zaten ehliyeti alırken sağlık raporu aldık he yenden istiyorlarsa aile hekimleri bedava veriyor haberlerde sadece ehliyet parası diye geçiyor

TurkishPower
02 Aralık 2013, 08:49
Nasıl yani ? Yeni ehliyet için yeniden mi randevu alacağız ?

Naci/Suzuki
02 Aralık 2013, 10:18
Mevcut sürücü belgelerinin ne zaman değiştirileceğini kesin olarak bilen var mı? Her kafadan bir ses çıkıyor. Sertifikayı aldım, ona göre belgeyi çıkarttıracağım. Şimdi belgeyi alıp bir iki ay sonra değiştirmek zorunda kalmak istemiyorum.

Bu arada, bir hayırlı olsun deyin. :P
Hayırlı Sabahlar ; Hayırlı olsun ehliyetiniz, inşaallah en kısa zamanda gönlünüzde yatan motosikletinizi de alıp kazasız belasız binersiniz inşaallah...::biggrinn::biggrinn::biggrinn

norace
02 Aralık 2013, 14:41
ne sağlık raporu zaten ehliyeti alırken sağlık raporu aldık he yenden istiyorlarsa aile hekimleri bedava veriyor haberlerde sadece ehliyet parası diye geçiyor

Valla bedava veriyorlar da işte ehliyet için gerekli olan sağlık raporunu 150 liraya verecekler dendi. Ulusal Kanal bir ara takipteydi bu konuyu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:35 ----------

Nasıl yani ? Yeni ehliyet için yeniden mi randevu alacağız ?

Değişim için herkes randevu mu alacak yoksa emniyet mi çağıracak bilmiyorum ama sağlık raporu için sanırım randevu alacaksınız evet. Aile hekimleri verebilecek denirse randevuya gerek kalmaz tabii ama asıl konu şu 150 liranın alınmaması. :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:37 ----------

Hayırlı Sabahlar ; Hayırlı olsun ehliyetiniz, inşaallah en kısa zamanda gönlünüzde yatan motosikletinizi de alıp kazasız belasız binersiniz inşaallah...::biggrinn::biggrinn::biggrinn

Çoook teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için :rendeer: