PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pazar Günü Millet Manyaklaşıyor

merak ederim
01 Aralık 2013, 23:39
Denk mi geliyor bilmiyorum pazar günleri denyolar trafiğe çıkıyor normalde sakin sakin kulladığım yolda 3 kere farklı farklı arabalar arkamdan anormal hızla yaklaşıp dibime girip kornaya asıldılar ulan salak 2 şeritli yolda en sağdan emniyet şerit çizgisinde normal hızda gidiyorum belli malmısın hızla yaklaşıp korna asılıyorsun. Kaderin bir cilvesi ki bunların en denyosu olan 2. si arkadan hafiften dokundu ve komşunun akrabası çıktı aslında takip ettim arabayı bizim evin önüne çıktım :cherry:zaten gittiğimiz yol site halindeki 2 mahalleye çıkıyor bugün denk gelmesem yarın denk gelirdim neyse ben şırıngaya hidrolik yağını hazırladım. bir yanım canına kast etti sık kaputuna kapısına boyatsın üstüne satarken uğraşsın diyor bir yanımda boşver diyor karar veremedim.

Osırıs
01 Aralık 2013, 23:49
Bende bugün şileye gittim,dönüşte köy yolundan geliyorum zaten daracık arkadan meganın biri bi sağdan bi soldan girmeye çalışıyor neyse geçti sonunda, bende peşindeyim bi araç daha geldi önüne,bu sağ sol yapıyor geçmek için ama yol dar ilerde yol çalışması varmış bunlar durdu tabi :) ben geçtim aradan,ilede daha dar toprak bir yola girdim ama 2 motor yan yana gidemez çok dar, bu yawşak arkadan nasıl sola girdiyse kolum kaportaya sürttü allahtan devirmedim... ama peşine düştüm asvalta çıktı ilk ışıklarda yakaladım hemen durdum yanında açtı camı bağırıp çağırdım seninde sana ehliyeti vereninde vs vs vs kaçtı gitti bu dürzü. ulan dağ başında bunları kazığa oturtacaksın keşke kameraya kayıt etseydim afişe ederdim namussuzu :farao: