PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : A2 Ehliyet direksiyon sınavı başıryla sonuçlanmıştır...

motorula
30 Kasım 2013, 16:58
Merhaba arkadaşlar bugün direksiyon sınavına girdim hayatımda motora 3. binişimdi :cherry: ilkini zaten daha önce anlatmıştım ama bugün heycan doluydu gerçekten zaten giderken bi sıkıntı motora oturdum heycan tavan yapmış durumda 2 kere şanşsızlık yaşadım motor çalışmadı bi süre en son giren ben olduğum için bide daha önce bakım falanda yapmamışlar zar zor çalıştırdık sonra devam parkur tam komedi zaten duba yok bişey yok hoca karşıdaki tepeden dön gel tamam dedi eyvallah dedim çıktım yola döndüm geliyordum ki tam tekrar motoru döndürüp bırakıcam dönerken pat bitane araç el fireniyle bizim hocaların önüne haşırt diye girdi arabayı dörüp geniş dönmesem arabaya saplanıcaktım yani o derece neyse bende motoru durdumdun indim falan kimse bakmıyo bana adam arabadan inmiş küfrediyo kızı 3 seferdir b ehliyet için direksiyon sınavına giriyomuş geçemiyomuş falan abicim kız araba kullanmayı beceremiyosa hocaların müfettişlerin suçu ne yani olaylar olaylar yani bende kaynadım arada :cherry: tamam geçtin dediler oldu bitti yani :cat: Şimdi artık motosiklet ve ekipmanlar için para biriktirme zamanı bir aydır çalışıyorum muhasebe bürosunda ofis elemanı olarak kısmetse baharda kendime babamında desteğiyle bi pcx alıcam inş..
bu düşüncelerimide burda paylaşmak istedim teşekürler herkese...

Brkcnky
30 Kasım 2013, 18:25
Tebrik ederim hayırlı olsun :) motoru ehliyetin kullanmadığını hatırlatır, eğitim almanı tavsiye ederim :cherry:

inci1903
30 Kasım 2013, 19:19
Okumadım başlık vasıtası ile tebrik ediyorum :cherry:

Rider95
30 Kasım 2013, 21:02
Hayırlı olsun.
Bende A2 vardı.Buğün B direksiyon sınavına girdim geçmişim öğrendim.

motorula
30 Kasım 2013, 21:47
Tebrik ederim hayırlı olsun :) motoru ehliyetin kullanmadığını hatırlatır, eğitim almanı tavsiye ederim :cherry:

teşekürler haklısınız eğitim almak şart malum sürücü kursları bbu konuda zayıf

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:43 ----------

Okumadım başlık vasıtası ile tebrik ediyorum :cherry:

eyvallah sağolasın..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:45 ----------

Hayırlı olsun.
Bende A2 vardı.Buğün B direksiyon sınavına girdim geçmişim öğrendim.

sağol kardeşim sanada hayırlı olsun bendede B vardı A2 yi fark aldım farkta yazılı sınav olmaması güzel tabi :)

emrb
30 Kasım 2013, 21:52
O ne kadar yazı öyle arkadaş görende stunt yaptı sanacak :) Tebrikler..

papazkemal
30 Kasım 2013, 21:53
Hayırlı olsun, bir bilenden eğitim al, korumasız motora binme

motorula
01 Aralık 2013, 00:08
teşekkürler arkadaşlar sağolun..