PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : a2 ehliyet sınavlarını geçtim bastırmadan b alayım dedim olmaz dediler ?

Kuekuatshue
29 Kasım 2013, 18:08
a2 ehliyet dırek sıyon sınavını ve yazılı sınavı gectım yazılı sınavdan 60 soru cozdum yenı sistemde yanı b alacagım zaman sadece direksıyon sınavına girecem . durum boyle olunca bende temelli b yide alıp oyle bastırayım dedim gittim sürücü kursuna bana önceden oluyodu fakat şimdi olmuyo dediler önce ehliyeti bastırıp (a2yi) sonra b yi alabilirsiniz dediler . nasıl bişeydir bu bilen varmı :S

Osırıs
29 Kasım 2013, 18:11
Olur mu öyle şey! ben ve 3 kardeşim a2+b sınıfını aynı anda aldık değişik zamanlarda..
Sen a2 aldıysan bekle,b al ikisinin evraklarını emniyete götür aynı anda bastırıp al.

Kuekuatshue
29 Kasım 2013, 22:11
Olur mu öyle şey! ben ve 3 kardeşim a2+b sınıfını aynı anda aldık değişik zamanlarda..
Sen a2 aldıysan bekle,b al ikisinin evraklarını emniyete götür aynı anda bastırıp al.

ne zaman almıştınız . cunku kurs onceden oluyo ama şimdi olmuyo dedi saçmalık yani.

Osırıs
29 Kasım 2013, 22:37
2 3 yıl oluyor alalı. ama küçük kardeşimde askere gitmeden evraklarını aldı kurstan (a2+b) döndüğünde o da ikisini aynı anda bastırıp alacak,yoksa ayrı ayrı para verecek ne gerek var.

alikan
29 Kasım 2013, 22:46
usta sanırım yeni düzenlemede böğle bir şey var. Daha dur bunlar neki yarın 600cc motor alıyorum desen onada izin vermiycekler :D

araştır istersen kafanı karıştırmak istemem stajer ehliyet falan mevzusu var dı?

Kuekuatshue
29 Kasım 2013, 23:22
stajyer ehliyet konusu daha konu olarak duruyo galiba onun hakkında bi bilgi vermediler ama sorucam tekrar araştırcam tekrar tekrar para vermeye ne gerek var devletin para tuzağı işte zorla...

D e m i r
01 Aralık 2013, 18:37
bir ay önce a2+b beraber bastırıp aldım. Sıkıntı yok

Tİme_shİft42
01 Aralık 2013, 19:40
Sadece 2 sefer kart parası ödemekten kurtulursun 100 tl gibi bi para cebinde kalır bende öyle yaptım önce B sonra A2 ikisinide tek kartta topladım 2 sefer kart parası ödemekten kurtuldum