PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gerçek Bir Trafik Canavarı (Canavarlar Alınmasın)

hissizadam
27 Kasım 2013, 15:25
Tipine baksan eli yüzü düzgün, aklı başında insanlar diyeceğin ki bir tanesi de kadın maalesef.
İstanbul trafiğinde yaklaşık 20 dk. nasıl terör estirdiklerini görünce pek şaşırmayacaksınız zira
bunlardan çok var ama bi de utanıp sıkılmadan bunu youtube'a koyup paylaşmak nasıl bir zihniyettir
insanın aklı almıyor. bari plakanı gizleseydin, onun bile farkına varabilecek kadar şuursuzlaşabilmek
cidden büyük başarı. 34 EF 9408

ya evet motosikletler çok tehlikeli, trafikte büyük sorun çıkarıyırlar di mi?

http://www.youtube.com/watch?v=hFbrXwROwbQ

Edit : Trafik Canavarı değil Trafik Magandaları bunlar. Canavarları tenzih ediyorum.

uur52
27 Kasım 2013, 15:32
Yalan söylemeye gerek yok bi bariyere falan çarpsınlar diye çok bekledim.

Macit250
27 Kasım 2013, 15:35
Kardeşim bile olsa kaza yapsa heleki birinin malına canına mal olsa iyi olmuş gebermiş şerefsiz dermiyim derim .Bu konuda hiç taviz vermem hızı sevmiyorum.Düşünsenize siz yolunuzda eşiniz çocugunuzla giderken size bu şekil biri çarpıyor ve eşiniz çocugunuz ölüyor.Bu gibi sürüşler hep iyi sonuçlanacak değil ya kötü bir senaryo olursa bunun hesabını kim verecek.

Tek kelimeyle ahlaksızlık ,şımarıklık boş bir yolda gaz açar gidersiniz anlarım sonuçda elinizin altındaki aleti denemek ister neler yapabileceğini bilmek istersiniz .

ScaLa
27 Kasım 2013, 15:42
Allah belasını versin bu katillerin. Bunlar gibiler yüzünden onlarca kişi hergün bu trafikte hayatından oluyor. Varsan baksan, özel üniversitelerde okumuşlardır, tiki geçinen beyinsizler...

forzaBJK
27 Kasım 2013, 15:51
kesinlikle madandalıktan başka birşey değil - fakat.. şağ şerit müsait olduğu halde dört şeritli yolda üçüncü şeritte bir tır görüyorum, yine aynı şeritte 80 ile seyir eden bir ticari minibüs, sollayan bir tırı sollayan başka bir tır ve üçünü sollayan bir kamyonet görüyorum.. diyeceğim şu ki, takriben bir 100 sene daha ve binlerce trafikte kurban giden vatandaş olması lazım kafa yapımız değişmesi için.. ki korkarım bu da yetmeyecek..

acayüp
27 Kasım 2013, 15:59
Sukadar sene sonra ancak adam oluryz demek icin iyiye dogru bir gidisat olmali , oda yok , nerde 25 sene onceki istanbul nerde suanki ....
Bize yuz sene fln yetmez , millet olarak okadar varlik sudurebilecegimiz mechul .

Osırıs
27 Kasım 2013, 16:18
Yalan söylemeye gerek yok bi bariyere falan çarpsınlar diye çok bekledim.

Al kardeş hazır takla atılmışı var :pl:

http://www.youtube.com/watch?v=XhX96OHJqPo

mete_han
27 Kasım 2013, 16:20
plakası da açık net ben bunlara güzel bir ceza göndertirim rahat olun...

gelecek cevabı da sizlerle paylaşırım...

initial-D
27 Kasım 2013, 16:22
2:02

http://www.youtube.com/watch?v=rOZqo8xSqGs

rOZqo8xSqGs

ScaLa
27 Kasım 2013, 16:30

rOZqo8xSqGs

Abi bu nasıl bir şerefsizlik, nasıl bir adilik.. O çarptığı arabada ufak bebek, çocuk olsa; yaralanmalı bir durumları olsa ne olacak? Adam kaçıp gidiyor ya hayret bir şey... Kökünü kazımak lazım bunların...

acayüp
28 Kasım 2013, 14:57
video kullanıcı tarafından kaldırılmışmı ?

Osırıs
28 Kasım 2013, 15:24
video kullanıcı tarafından kaldırılmışmı ?

Ceza geldi besbelli,yoksa kaldırmazdı.

gurkantosun
28 Kasım 2013, 15:36
Adamın Plakayı google a yazınca Yaklaşık 870.000 sonuç bulundu diyor. Şaka gibi.

Zannediyorum ki çoktan yakalanmıştır zaten.

Wiking
28 Kasım 2013, 15:49
Cezalar neden caydırıcı değil.Adamın feleğini şaşırtacak ceza gelse böyle birşey olacağını sanmıyorum.

ScaLa
28 Kasım 2013, 16:02
http://www.internethaber.com/iste-istanbul-trafigini-altust-eden-cift-611864h.htm

Video bu haberde var.

ferhatkars
28 Kasım 2013, 17:59
bunları izleyen magandaların hepsi de ben daha iyisini yaparım diye çıkacak yollara...
ahanda buraya yazıyorum... yeni videoların gelmesi yakındır...

ayhan.s
28 Kasım 2013, 19:06
Sahibini tanıyorum, bu videoyu da çok önce izlemiştim. EF plakalı arkadaşımız aynı zamanda motor kullanır. Bu video bir hata olmuş, başkalarının hayatlarını bu şekilde riske atmamalılardı ama yine de bu kadar hakareti hakettiklerini düşünmüyorum.

Maalesef ne yererken, ne söverken limitimiz yok. Yazık.

david3
28 Kasım 2013, 19:21
Bunlar yüzünden bu tür aracı kullananlarda ceza yiyor, aynı motor sürücüleri gibi herkesi bir kefeye koyuyorlar, 2 3 ay ehliyetine el konur 3 ay sonra gene aynısını yapar önüne geçemezsinki

heineken
28 Kasım 2013, 19:30
Abi bu nasıl bir şerefsizlik, nasıl bir adilik.. O çarptığı arabada ufak bebek, çocuk olsa; yaralanmalı bir durumları olsa ne olacak? Adam kaçıp gidiyor ya hayret bir şey... Kökünü kazımak lazım bunların...

Bu arkadaşlar bulunup bazı tunnıng ciler tarafından dövüldü diye biliyorum.(Kırmızı saxo)

selo9115
28 Kasım 2013, 19:47
bugünde ölmediler:pr::pr:

crxforever
28 Kasım 2013, 20:40

rOZqo8xSqGs

ne yazık ki çok var bu ruh hastalarından. bunlaar yüzünden bir çok kamera kondu e -5 e şimdi de başka yerlerde yiyorlar bu haltı.
efendi gibi yolunda giden adamı durduracaklarına bunları durdursalar ya. :pr:

grognard
28 Kasım 2013, 21:52
O kirmizi saxo autoclubturkey uyelerinden birine carpiyor.

Elemanlar arabayi boyatiyor act kulubundekiler bunlari bulup cezalarini kesio...

O zaman adim adim olayi anlatan bi konu basliklari vardi...

SULH
28 Kasım 2013, 21:57
makas attıkları o tırların kamyonların önünde, göremedikleri motorcu olsaydı ne olacaktı acaba?

flame
28 Kasım 2013, 22:13
Hepimiz adrenalini,bu tip hareketleri yapmayı sevebiliriz.Şahsen bende bayılıyorum böyle exreme şeylere...Gel gelelim kendi keyfim kimsenin canından önemli değil...Bunu idrak etmek için illaki birilerinin canını yakmak gerekmiyor...Ne kadar iyi sürücü olasalarda(olsakta) altımızdakiler makine ve insan yapımı...Her an saçma bir arıza verip geri dönülemeyecek şeyler yaşatabilir bize...

Yanlış yapmışlar.Çokta zeki değillermiş plaka kabak gibi ortada...Bir de el sallama...Bandana takıp yüzünüzü gizleyin bari...Fakat hakaret küfür ağır şeyler bunlar...

Bu adamlara,otomobillere yada apaçi motosikletçilere kızıp ceza yağdırmak çözüm değil.Eğitim tek çaresi bu.Adam gibi eğitim...Bunun yanında ülkemezde o kadar az pist var ki.Üstüne üstlük çok pahalılar.Bu enerjiyi,kendini test etme merakını atacak bir alan yok.Ne yapılırsa yapılsın bunlar olacak...Kısa vadeli değil ciddi çözümler olmazsa burada daha çok giydiririz bu tip vatandaşlara.

Birde bir F1 plotu şöyle birşey diyor,kim olduğunu hatırlamıyorum; Eğer yarışmasaydım,çocuklarım olmazdı.Eşimle tanışana kadar yaşayabilirmiydim emin değilim.Belki o ve ben şu an çoktan ölmüş olurduk.

onuRRtas
28 Kasım 2013, 22:37
O kirmizi saxo autoclubturkey uyelerinden birine carpiyor.

Elemanlar arabayi boyatiyor act kulubundekiler bunlari bulup cezalarini kesio...

O zaman adim adim olayi anlatan bi konu basliklari vardi...

link bulabilirseniz atarmısınız ?

phradrel
28 Kasım 2013, 23:27
ufak bir paint ball silahı bulursam bu şerefsizleri plaka olmasa dahi direkt trafikte işaretleyebileceğim, güzel olacak. araştırıyorum.

çelikatlı
28 Kasım 2013, 23:53
vay pezemek vay..

selo9115
29 Kasım 2013, 00:25
vay pezemek vay..

:thumleft::thumleft::thumleft::P:P

Tİme_shİft42
29 Kasım 2013, 02:04
Piste çıkartacan bunu anca kendini tatmin etse orda