PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : devir saati ve benzin göstergesi

izmirliavukat
22 Nisan 2006, 00:28
intruder da devir saati ve benzin göstergesi yok. Sanırım hiçbir criuser de yok. Benzini bitene kadar kullanıp sonra rez. e almaktan başka yöntem bilen var mı? Bir de devir saati olmadığından vites aralıklarını sese göremi yoksa hıza göre mi ayarlamalıyız? Şimdiden teşekkür ederim.

Mr.Wish
22 Nisan 2006, 00:49
Kullananıcı olan arkadaşlar yazacaklardır sana, Bende kıl payı intruder 250 almaktan vazgeçtim ama hangi marka ve modeli alırsam alayım eksik göstergeleri tamamlamayı düşünüyorum. Bunu tavsiye ederim.. Bi çinli motorda görmüştüm devir ve vitesin hangisinde olduğunu bile gösteren düzenek üzerinde hazırdı şaşırmıştım. Japonlar niye koymazlar anlamıyorum dünyanın parasını alıyorlar..

rider89
22 Nisan 2006, 00:56
Ya bunlar masraflı şeyler değil ki?? Koysalar ya fabrikada

desertnight
22 Nisan 2006, 00:58
Benim Çinlimde (Truva Tr 250-4) devir göstergeside, akü göstergeside hatta vites göstergeside var.

vlad1462
22 Nisan 2006, 01:04
bizim işyerinde bi harput marka çin işi cup model türünde bi motor var.motorda vites göstergeleri,yakıt göstergesi ve alarm var:silent:

xenadu
22 Nisan 2006, 01:23
crusierlerde devir göstergesi yok. Ancak bende VL800 var. onda benzin göstergesi var. Ayrıca dijital km ve ara km göstergeleri mevcut. İsteyen sonradan taktırabilir. www.lois.de sitesini tavsiye ederim aksesuar konusuda

MoToR
22 Nisan 2006, 01:45
çok da önemli değil,vites göstergesi yada yakıt göstergesi kullandıkça öğreniyorsun huyunu suyunu benim jinlun full depo şehir içi 310 km de yedeğe geçiyor onu net biliyorum viteslerde zaten belli ediyor yok ben illa para harcıyacam diyosan takıyorlar her türlü gösterge

salihgureli
22 Nisan 2006, 10:43
Yahu arkadaşlar bindiğiniz makinalar Chooper, o makinalarda gösterge olmaz vites göstergesi falan komik geliyor bana rahat istiyosanız scooter alın.

Mr.Wish
22 Nisan 2006, 12:02
Yahu arkadaşlar bindiğiniz makinalar Chooper, o makinalarda gösterge olmaz vites göstergesi falan komik geliyor bana rahat istiyosanız scooter alın.

Bildiğim kadarıyla böle bi kural yok, tamamen üreticinin insiyatifi..ben şahsen herşeyin kontrolum altında olmasını isterim. Bilgisayarımın bile ön panelinde lcd ekranım var Tarih saat dışında fanların devir hızı dahil, işlemci ekran kartı ve hd nin çalışma ısısını, çalışma durumlarını görebiliyorum. Chooper kişiselleştirilmiş Cruiser sa benim kişisel tercihim bu yönde. Zevkler ve renkler tartışılmaz diyorum. Dandik denilen çinliler bile yapabiliyorsa diğerlerinde bunu eksik bulurum..

izmirliavukat
22 Nisan 2006, 18:26
bence çin işin teknolojisinde. aslında benim motorumun intuder yazısının üstünde CLASİC yazıyor. Aslında böyle olmasından da çok şikayetçi değilim. Ama en azından arabalardan alışık olduğumuzdan bir benzin göstergesi olsa iyi olurdu. Benim merakım deviri nasıl ayarlıyor cruiser kullanıcısı arkadaşlar. Sese mi kulak veriyorlar yoksa hıza mı?

ghostriderrrr
22 Nisan 2006, 19:04
::tutkuy::

SARHOŞ
22 Nisan 2006, 19:23
bir süre kullanınca ne yapacağını anlarsın merak etme..

MrCool
22 Nisan 2006, 19:41
Cruiser kullanıcısı "sert erkek"tir.:bounce: Yani öyle teknolojiyle göstergelerle ilgisi olmaz yaklaşımı var. Koyboy ve atın yerine geçiyorlar. Tam anlatamadım ama siz tamamlayın.

camadan
22 Nisan 2006, 20:03
baba arabada vites değişikliğini nasıl yapıyorsun. devir saati kontrolümü yapıyon bence gerek yok yakıt olayına gelincede 300 km de bi depo fullersen hiç sorun olmaz diye düşünüyorum.

crazy_devil
22 Nisan 2006, 20:35
Hocam hem sese hem de devire dikkat etmelisin.Yani sadece sese yada devire aldanıp vites atmamalısın.İkisi de kısa zaman sonra seni vites konusunda alıştırır kafanı yorma.Bi zaman sonra alışırsın nerelerde vites değiştirmen konusunda.Benim motorda da sadece km sayacı,vites boşta lambası,uzun far lambası var başka bişi yok :salut: Ama basar parayı yaptırırsın o ayrı konu.:rendeer: