PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor Alıcam Fikirleriniz Çok Önemli :)

YavaşGit
11 Kasım 2013, 01:10
S.a arkadaşlar.aranıza yeni katıldım.1 seneye yakın forumu takip ediyordum ve kayıt olmaya karar verdim.sizlerden takip süresince gerçekten çok şey öğrendim çok teşekkür ederim.

Şimdi ben motor alıcam.3 bin net bütcem var.

Arkadaş git yamaha ybr al diyor.ben rks titanic 150 de karar kıldım.biraz kalıplı motor.boyum 1.87 :)

Sizce ne almalıyım ? yamaha ybr dayanıklımı ve benim boya uygun olurmu ? siz neler tavsiye edersiniz.motorda titreme istemiyorum.ybr yide bu yüzden düşünüyorum.titreme yok.sürdüm bi kaç kere konforlu da titremesizde.
Sizce ne almalıyım abilerim,kardeşlerim ?

Linwelin
11 Kasım 2013, 01:12
Ybr candır. düzgün bi ybr denk getir, al. 1.83'üm sıkıntı olmuyo..

ByR3D
11 Kasım 2013, 01:15
çok ilginçtir ki 1 yıldır sayfayı takip ettiğini söylüyorsun. Fakat hala ybr nin dayanıklı olup olmadıgını soruyorsun :) sitede bu ve buna benzer konular onlarca kez konuşuldu çeşitli motorsikletlerle karşılaştırıldı. bence sayfayı biraz kurcala :)

YavaşGit
11 Kasım 2013, 01:22
çok ilginçtir ki 1 yıldır sayfayı takip ettiğini söylüyorsun. Fakat hala ybr nin dayanıklı olup olmadıgını soruyorsun :) sitede bu ve buna benzer konular onlarca kez konuşuldu çeşitli motorsikletlerle karşılaştırıldı. bence sayfayı biraz kurcala :)

Denk geldi bir kaç defa.En sonda adam 100 bin yapmış resmini paylaşmış.ben yinede teyit etmek istedim.Ybr almalımıyım ? Daha fazla evet almalısın.bu özelliklidir vs vs duymak istiyorum.acele etmek istemiyorum yani :)

ByR3D
11 Kasım 2013, 01:32
Ybr iyidir sağlamdır. Zati her motorsiklet yeterli bakım gördükce seni üzmez. İkinci el alacaksan da bakımlısını bulman gerekir. Bildiğim kadar Ybr az yakar orta halli bir gidişi vardır. İleride Ybr Cbf Apache kıyaslamasına girersen ( ki girme ihtimalin çok yüksek) kısaca özet geçeyim. Cbf rahattır ama bir Apache kadar seri değildir. Bir Apache'de Cbf kadar rahat değildir titreşimi hissedersin. Ybr motor hacminde dolayı daha hantaldır bu ikisine göre. Aslında hem gidiş hemde konfor olarak Cbf-Apache aralığındadır (bana göre) yani biraz ondan biraz bundan. Tabii ikisine göre daha ekonomiktir.

YavaşGit
11 Kasım 2013, 01:36
Ybr iyidir sağlamdır. Zati her motorsiklet yeterli bakım gördükce seni üzmez. İkinci el alacaksan da bakımlısını bulman gerekir. Bildiğim kadar Ybr az yakar orta halli bir gidişi vardır. İleride Ybr Cbf Apache kıyaslamasına girersen ( ki girme ihtimalin çok yüksek) kısaca özet geçeyim. Cbf rahattır ama bir Apache kadar seri değildir. Bir Apache'de Cbf kadar rahat değildir titreşimi hissedersin. Ybr motor hacminde dolayı daha hantaldır bu ikisine göre. Aslında hem gidiş hemde konfor olarak Cbf-Apache aralığındadır (bana göre) yani biraz ondan biraz bundan. Tabii ikisine göre daha ekonomiktir.

CBF 150 güzel motor tamam ama tipi hoş değil.tipini beğensem eğer http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-honda-cbf-150-2007-model-tertemiz-durumda-141113317/detay

hemen bu linkte ki cbf yi alırım.